sklepy internetowe

kolejny PLUS dla GNL - połączyłam zakupy z \Allegro i ze sklepu, kupiłam pad Anky, owijki HKM i rękawiczki equi-theme - w między czasie pomarudziłam Pani, zadałam ze dwadzieścia pytań wysyłka sprawna, kontakt przemiły (tylko u mnie w firmie na recepcji jak mi odbierali paczkę to nieco się zdziwili wielkością kartonu hihi choć powiem szczerze że i tak pad został spakowany w cwany sposób)
Ja kupowałam w www.podkowa-sklep.pl i duży + . Towar bardzó porzadnie zapakwoany no i syzbka wysyłka . Kupiłam w zeszłym tygodniu koło wt-śr , a dzis zamóieniu juz u mnie
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
28 listopada 2008 20:17
duzy plus dla oksera - rozwalily mi sie sztylpy i nie bylo problemu z reklamacja
Czy ktoś widział w jakimś sklepie internetowym kantarki dla szetlandów ??
duży plus dla mksklep.pl Ekspresowo miałam skompletowane zamówienie 🙂
Czy ktoś mnie może oświecić czy gdzieś znajdę informację o promocji w InterApi? Ponoć teraz ma być jakaś akcja w okolicach Mikołajek.
Trafiłam na jakąś ich stronę, ale tam ani słowa o tym. A tu czytam że niektórzy nawet wiedzą co i ile ma kosztować
kazdy artykuł - 20 % ( oprócz pasz , ksiażek , prasy )
Ascaia, mailem rozsylali informacje. -20% na niemal caly asortyment. W dniach 6-7 grudnia.
Fantazja dziękować, dziękować
tak, tak
też mam tego maila
ale... ups jakaś malo ogarnięta jestem... skąd wiecie jakie są takie normalne ceny artykułów? U nich na stronie są dwa katalogi ale bez cennika.
Tylko to co w katalogach mają w ofercie? O cenę trzeba się dowiadywać indywidualnie, bezpośrednio - przez telefon lub maila?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 grudnia 2008 13:06
Ascaia po zarejestrowaniu sie na ich stronie, mail'em wysyłają część oferty
W linkach to co mi przysłali:





Od cen odlicz 20%
mam powoli lekkiego nerwa na animalie.pl - kupowałam coś specjalnie tam, bo mieli towar na magazynie... w poniedziałek koło południa przy zamówieniu zaktualizowało się, że przelew zaksięgowany, mieli wysłać paczkę - dziś dalej nie wysłali, po kontakcie napisali, że najprawdopodobniej pójdzie jutro - jakbym mogła czekać nie wiadomo ile to kupiłabym gdzieś gdzie jest taniej....

ktoś coś wie, ile im zajmuje zazwyczaj wysyłanie zakupionych towarów?
No to kolejna wyprzedaz. Eltan likwiduje sklep stacjonarny, teraz beda tylko w necie. W zwiazku z tym wyprzedaja czesc produktow.

Wlasnie natknelam sie na taka informacje. Moze ktos potiwerdzic/zaprzeczyc??


w niedzielę 14.12 w sklepie ihaha w Pruszkowie będzie dzień rabatów, wszystko ( z wyjątkiem siodeł) będzie można kupić z 15% rabatem.

gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
03 grudnia 2008 12:22


prosze o pomoc, gdzie mogę kupić Thermooficerki POLO Loesdau ?
www.amigo-konie.pl - jak zawsze niezawodne...😉
grrrr... ogromny minus dla apollosy ( i starej i nowej) czekam na bryczesy od końca wakacji, zero kontaktu ze będzie opuźnienie, pisze pisze i nikt mi nie odpisuje, a zawsze zapominam zadzwonić, przypomina mi sie w porze, w której się nie dzwoni ;/
A nowa ma jakąś nową stronę...?
bo na www.apollosa.pl nic mi nie działa... Nie mogę wejść w opis żadnego produktu....
IloveMosiek   Mościsław & Co
03 grudnia 2008 20:09
słowko o gnl - już drugi raz był wieeelki problem z realizacją zamówienia, musiałam poganiac, a jak już przyszło, to jeden produkt nie do końca taki, jak zamawiałam. niby z kontaktem nie ma problemów, ale z samą przesyłką - duży.
z przykrością wyrażam swoje niezadowolenie z bardzo niemiłej obsługi w sklepie siodlarnia.com, facet bardzo opryskliwy, niechętny do współpracy i odpychający już w samej rozmowie na gg nie wspominając o rozmowie telefonicznej przeprowadzonej dzień wcześniej(mysłałam że ma zły humor)  Jak dla mnie wieeeeeelki minus, nie polecam.


a teraz prosze o pomoc, gdzie oprócz siodlarni mogę kupić Thermooficerki POLO Loesdau ?



Niestety musiałem odmówić Pani prośbie o rabat i darmową przesyłkę. Bardzo mi przykro, że moją grzeczną odmowę potraktowała Pani jako nieuprzejmość. Sklep Siodlarnia oferuje program lojalnościowy dla stałych Klientów i nie praktykuje wysłania towarów na własny koszt „dla zachęty”. Koszty wysyłki i związanych z wysyłką rabatów jest precyzyjnie opisany na stronach sklepu i bardzo mi przykro, że źle odebrała Pani moje intencje.
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
03 grudnia 2008 22:31
[quote author=gracja03 link=topic=81.msg21314#msg21314 date=1228306956]
z przykrością wyrażam swoje niezadowolenie z bardzo niemiłej obsługi w sklepie siodlarnia.com, facet bardzo opryskliwy, niechętny do współpracy i odpychający już w samej rozmowie na gg nie wspominając o rozmowie telefonicznej przeprowadzonej dzień wcześniej(mysłałam że ma zły humor)  Jak dla mnie wieeeeeelki minus, nie polecam.


a teraz prosze o pomoc, gdzie oprócz siodlarni mogę kupić Thermooficerki POLO Loesdau ?



Niestety musiałem odmówić Pani prośbie o rabat i darmową przesyłkę. Bardzo mi przykro, że moją grzeczną odmowę potraktowała Pani jako nieuprzejmość. Sklep Siodlarnia oferuje program lojalnościowy dla stałych Klientów i nie praktykuje wysłania towarów na własny koszt „dla zachęty”. Koszty wysyłki i związanych z wysyłką rabatów jest precyzyjnie opisany na stronach sklepu i bardzo mi przykro, że źle odebrała Pani moje intencje.

[/quote]w związku z zaistniałym nieporozumieniem i przyszłą lepszą współpracą anulowałam negatywną wypowiedź.
m0niSk4 mi apollosa też nie działa, źle się wyraziłam, nie nowa strona, a nowi właściciele
kpik   kpik bo kpi?
04 grudnia 2008 10:54
może tak jak na starej volcie w pierwszym poście zrobić spis sklepów internetowych które znamy? google nie wszystkie wypluwa od razu, zrobiło się ich bardzio wiele i ciężko je ogarnąć ...
deborah   koń by się uśmiał...
04 grudnia 2008 11:03
największy zbiór na blogu sznurki więc moze ona się tym zajmie jeśli ją poprosimy 🙂
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
04 grudnia 2008 11:08
Kochana Sznurko 🙂
Bardzo Cię prosimy o stworzenie spisu wszystkich sklepów internetowych jakie znasz 🙂
🙇
Ada   harder. better. faster. stronger.
05 grudnia 2008 20:18
Ooo taki taki spis to bardzooooooooooo dobry pomysł. W pierwszym poście tego wątku.
kpik   kpik bo kpi?
05 grudnia 2008 20:22
taki myk może też zrobić założycielka wątku
tylko czy karo zalogowala się juz pod jakims nowym nickiem?
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
05 grudnia 2008 20:32
Mam takie pytanko, weszłam na strone decathlonu i pytanie moje brzmi tak:
Czy ogłowia tam faktycznie kosztują 30 zł?
duży + dla wrocławskiego equiversum (www.equiversum.pl/) - wszystko miło i sprawnie, bardzo dobry kontakt.
korsik a już miałam nadzieję, że jest jakaś nowa, sprawna apollosa🙂 No cóż, trzeba czekać aż nowi właściciele zainteresują się sklepem internetowym poważniej...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się