Ankieta o usługach weterynaryjnych.

Witajcie,
zapraszam do udziału w ankiecie o podstawowym wymiarze usług weterynaryjnych - czyli co, gdzie, jak.
Ankieta dostępna pod poniższym linkiem, oczywiście anonimowa.
http://www.ankietka.pl/ankieta/76688/weterynarz-dla-konia-zapotrzebowanie-a-oferta-2.html
NOWA WERSJA

Wszystkim aktywnym wielkie dzięki!
Ta ankieta będzie do czegokolwiek przydatna tylko jeśli będzie dostatecznie dużo odpowiedzi!

Zaczęłam wypełniać, ale to nie ankieta dla mnie 🙁 Koń nie jest mój, więc o wielu rzeczach nie mam zdania, a nie chcę przekłamać wyników ankiety.
No, tak ankieta jest do właścicieli. Ale dzięki za dobre chęci!
wypełnione.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 stycznia 2012 23:17
gotowe
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
09 stycznia 2012 23:58
Wypełnione 🙂
Wypełnione
wypełnione
- wypełnione
Wypełniłam.
zrobione  🙂
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
10 stycznia 2012 08:58
wypełnione
Dzięki wszystkim za udział! Nie spodziewałam się aż tak pozytywnego odzewu 😀
Oczywiście jeśli ktoś jeszcze ma ochotę - nadal zapraszam!
wypełnione🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
10 stycznia 2012 15:20
gotowe 😅
gotowe!
ja tez 😀
Zrobione. 😉
Ircia   Olsztyn Różnowo
12 stycznia 2012 05:36
Wypełnione  🙂
Pooooooszlo!
poszło i ode mnie 🙂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
12 stycznia 2012 07:51
Ode mnie również poszło.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 stycznia 2012 11:01
i ja również 🙂
i ode mnie  😉
Mazia   wolność przede wszystkim
12 stycznia 2012 13:39
i ode mnie  😉 wtej dziedzienie można jeszcze wiele poprawić  😉
Ja mam tylko jedną uwagę. Miałam wątpliwości wypełniając ankietę, bo wpierw korzystam "z lekarza pierwszego kontaktu", którego mam blisko, zaufany itp. A jeśli on nie ma wiedzy szukam "fachowca od". A ankieta nie bardzo dała możliwość pokazania tego. Podany był przykład okulisty, do którego mam ok. 150km. W razie "w" i tak wpierw będę wołać lekarza, który ma blisko i jest duża szansa, że zjawi się szybko. Dopiero jeśli on uzna, że leczenie wykracza poza jego wiedzę / możliwości będę szukać dalej.
O ile duże miasta mają większy popyt na specjalistów o tyle z dala od świata i ludzi lekarz powinien być "od wszystkiego" czyli: kolki, urazy, rozród, profilaktyka.
Dzięki za uwagę. Właśnie wcale nie było łatwo napisać taką ankietę, żeby mi przyniosła przekrój rynku weterynaryjnego. U Ciebie jest dwóch wetów i to jeszcze dałoby się pytaniami wyodrębnić. Ale (dla mnie niestety) indywidualne kombinacje z wetów są bardzo liczne. Stąd tak kulawo wyszło - bo jest pytanie i o liczbę wetów i o rodzaj wetów, a część dotyczy tego, który przyjeżdża najczęściej. Właśnie w takich przypadkach jak Twój - interesująca jest dla mnie charakterystyka lekarza, który przyjeżdża częściej. I dlaczego on przyjeżdża częściej (bo jest blisko/bo jest tani/bo jest najlepszy na świecie/bo ma zielony rentgen).
Pozdrawiam
i czekam na dalsze komentarze, bo wkrótce w tej ankiecie zapełni mi się limit odpowiedzi i podmienię go na nowy - bardzo podobny, bo cel jest ten sam, ale pytania będą trochę ulepszone (no mam nadzieję, że nie pogorszone).
Zrobione :kwiatek:
Ankieta jest już w nowej wersji. Link w pierwszym poście.
poszło 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się