Problemy techniczne z r-v

asds   Life goes on...
08 stycznia 2012 20:58
Czy ktos jeszcze z was nie może wejść do częsci Konie i do Pomocy technicznej? Niesttey mogę tylko na Towarzyskie wchodzić ;(


Co sie dzieje z forum?
ja mam ten sam problem. sądząc po wpisach na fb wszystkim albo przynajmniej większości nie działa. 🙄
Ja raz mogę, raz nie, nie mogę pw wysłać bo wyskakuje komunikat, że nie można znaleźć odbiorcy..

To już ostatnio coraz częściej się zdarza, problemy ze stroną. Wiadomo o co chodzi??
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 stycznia 2012 21:07
ja nie mogę dodawać zdjęć, nie wiem czemu :/
Ja zaś nie mogę wejść do tematu: Zdjęcia Naszych Koni.
Reszta tematów jest ok i nie mam tego problemu.
Takie dziwne zjawisko.
Wątek ślub wpis Lanki trzeci od góry
rz ebyście.... przez RZ - tak ja widzę.
No to dyskretnie Lance piszę, że ma byka. Ona mnie przekonuje, że się pisze przez Ż. I pewnie się dzwi co ja wymyślam.
No to jej chciałam wkleić na priv. I jak wklejam to jest poprawnie.
Zatem próba:
rzebyście (RZ)
żebyście ( Ż)
Coś ten program od ortografii zaczyna żyć własnym życiem.
👀
O! A w Fire Fox mam poprawnie. Przedziwne.
cieciorka   kocioł bałkański
12 czerwca 2012 11:21
Tania, bo jedno napisała poprawnie, drugie przez erzet, może o dwóch różnych rozmawiacie?[quote author=Lanka_Cathar link=topic=34.msg1427665#msg1427665 date=1339492809]
Tania, daj tyle, na ile Was stać. Kopert się nie podpisuje. Przynajmniej ja się z czymś takim nie spotkałam. Tu nie chodzi o to, żeby później przymierać głodem. Prezentów nie daje się "bo wypada". Lepiej, żebyście dali 300 zł (po 100 zł od głowy), niż rzebyście dali pustą kopertę (to dla mnie nadal rzecz niepojęta). Nikt z młodych nie będzie przecież patrzył gościom na ręce i sprawdzał, ile dali.
[/quote]
Hi!Hi! O widzisz. Racja. O, ja blondynka.  😡
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
13 lipca 2012 18:54
O a ja mam tak, ze na firefox'ie jestem zbanowana a na telefonie, chromie, internet explorer nie jestem. Jesli sie da to prosze usunac tego bana :P
na kompie (IE) i na telefonie widze tylko pół szerokości wątku o arabach
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,752.4680.html
Wątek o arabach od rana wyświetla mi się tylko w połowie. Z resztą nie mam żadnych problemów
tak, bo kolega marek preformatowal tekst i rozjechal forum tak skutecznie, ze nie siegam przyciskow. sprobuje w domu na operze to zrobic.
Po "zignorowaniu" marka wszystko jest OK
zrobilam 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
04 sierpnia 2012 20:42
Co się dzieje z galerią? Nie mogę dodać zdjęć w Operze. Mozilla dała radę.
A ja, mimo że mam 0 wiadomości (specjalnie wyczyściłam) to nadal wyświetla mi 1 nową. Trochę to upierdliwe.
jak usunąć post po dodaniu?
takiego normalnego się nie da 😉 no chyba, że jakimś cudem przypadkiem wyślesz 2 razy to samo/pomylisz karty i odpiszesz w nieodpowiednim wątku/lub inne nietypowe wtedy możesz moda poprosić, to może usunie 😉
no właśnie dodałam przez przypadek dwa razy i zaraz dostanę po głowie za dublowanie  🤬
Wystarczy zgłosić post do moderatora i wyjaśnić, że to tylko pomyłka  🙂
anyann - znalezione i usunięte. Koleżanki dobrze podpowiadają. Zgłoś się sama do moderacji kolejnym razem 😉
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
15 sierpnia 2012 23:21
Nie da się zgłosić swojego własnego posta, wyskakuje informacja że "Nie możesz zgłosić swojej wiadomości, to nie ma żadnego sensu!" 😁
In.   tęczowy kucyk <3
15 sierpnia 2012 23:35
To zgłoś post pod/nad Twoim i napisz, że chodzi o inny post.
Nie mówię o zgłaszaniu w tym sensie, chodziło mi o napisanie do moderatora zwykłego pw z linkiem  😁
Nie da się zgłosić swojego własnego posta, wyskakuje informacja że "Nie możesz zgłosić swojej wiadomości, to nie ma żadnego sensu!" 😁
W sensie "napisz mi PW". Bardzo często się zdarza, że użytkownicy forum zwracają się bezpośrednio z tym do mnie lub katiji. Tak jak napisała Ambrozja.
nie wiem dlaczego, ale nie wchodzi mi ostatnia strona wątku o odpryskach kostnych i chipach, wszystkie inne działają, a tylko ta jedna nie chce, w żadnej przeglądarce, tylko u mnie nie dziala?

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,2334.390.html
U mnie też nie działa.
Informacja poszła do administratora.
ash   Sukces jest koloru blond....
10 września 2012 11:26
Mimo przeczytanych wszystkich wiadomości ciągle wyświetla mi się 1 nowa
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się