Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: Problemy techniczne z r-v

poprzednia następna
Strony: 1 ... 7 8 [9] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Problemy techniczne z r-v  (Przeczytany 172044 razy)
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #240 : Kwiecień 04, 2019, 13:58:46 »
Odpowiedz cytując
Tak samo jak wszystkie konie są do rajdów... jak dla mnie wybranie przez sprzedającego danych dyscyplin oznacza, że koń ma szczególne predyspozycje do danej rzeczy na poziomie w miarę sportowym. W innym wypadku to nie ma sensu - na każdym koniu da się zrobić elementy ujeżdżenia, przeskoczyć krzyżaka czy pójść w teren... ale to się własnie powinno kryć pod magicznym hasłem rekreacja i jak dla mnie duża część koni powinna się na tym haśle ograniczać.
Ale szczerze wątpie, że administracja jest w stanie coś z tym zrobić. No bo jak mieliby sprawdzać każde ogłoszenie, jest ich przecież taki ogrom. To ludzie powinni trafniej dokonywać wyboru, ale każdy wybiera wszystko lub prawie wszystko, żeby nie ograniczać widoczności swojej oferty ehh
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #241 : Kwiecień 04, 2019, 14:11:57 »
Odpowiedz cytując
Niestety, administracja (ja i modzi) nie mają wpływu na ogłoszenia. Można zdać się tylko na rozsądek sprzedających. Ja sobie nie wyobrażam przeglądania i akceptowania tych wszystkich ogłoszeń, bo to już pewnie praca na pół etatu. Z drugiej strony takie moderowania i odrzucanie ogłoszeń tylko by zniechęcało ogłoszeniodawców.
Pragnę zauważyć, że re-volta i tak ma najlepszy mechanizm wyszukiwania ze wszystkich "końskich" wyszukiwarek, dużo łatwiej jest oddzielić ziarno od plew...
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
https://www.facebook.com/SiemaZTurcji/
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #242 : Kwiecień 04, 2019, 14:47:39 »
Odpowiedz cytując
To prawda. Tylko w zasadzie te kategorie mogłyby równie dobrze nie istnieć, bo raczej słabo pomagają w przesiewaniu ogłoszeń. Większość koni ma wybrane wszystkie opcje lub prawie wszystkie. Jedyne rozwiązanie, które przychodzi mi do głowy to ograniczenie możliwości wyboru - tzn można z listy wybrać np 2 opcje najbardziej do konia pasujące. Wtedy każdy musiałby sie chwile zastanowić co wybrać, a nie kompulsywnie zaznaczałby wszystko jak leci
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
amazonka*

WWW Moje ogłoszenia
« #243 : Kwiecień 04, 2019, 15:53:50 »
Odpowiedz cytując
Jakieś zmiany zaszły i nie mogę zmienić zdjęcia głównego (miniaturki) w ogłoszeniach. Jak to obecnie trzeba zrobić?
#link
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #244 : Kwiecień 04, 2019, 17:08:37 »
Odpowiedz cytując
Przypuszczam, że dane użytkowników w ogłoszeniach są odświeżane (w stosunku do kont forumowych) raz na jakiś czas, pewnie przy automatycznym backupie bazy. Poczekaj z tydzień i jeśli się nie zmieni, to daj znać na PW i podziałam, ok? uśmiech
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
https://www.facebook.com/SiemaZTurcji/
Wigorrr

Moje ogłoszenia
« #245 : Kwiecień 05, 2019, 07:37:30 »
Odpowiedz cytując
Dokładnie, też później o tym pomyślałam, żeby można było zaznaczać tylko 1 lub max 2 przeznaczenia konia, znacznie by to ułatwiło
#link
xequus

Miłość na dwa serca i sześć nóg...

« #246 : Kwiecień 10, 2019, 10:18:48 »
Odpowiedz cytując
Czy u Was też nie da się dodać więcej niż 1 zdjęcie do ogłoszenia ?  :S Niby są załadowane, zapisuję zmiany i nadal tylko jedno, główne jest.
#link
Strony: 1 ... 7 8 [9] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: Problemy techniczne z r-v

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 19 zapytaniami.