Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: Problemy techniczne z r-v

poprzednia następna
Strony: 1 ... 7 8 [9] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Problemy techniczne z r-v  (Przeczytany 176124 razy)
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #240 : Kwiecień 04, 2019, 13:58:46 »
Odpowiedz cytując
Tak samo jak wszystkie konie są do rajdów... jak dla mnie wybranie przez sprzedającego danych dyscyplin oznacza, że koń ma szczególne predyspozycje do danej rzeczy na poziomie w miarę sportowym. W innym wypadku to nie ma sensu - na każdym koniu da się zrobić elementy ujeżdżenia, przeskoczyć krzyżaka czy pójść w teren... ale to się własnie powinno kryć pod magicznym hasłem rekreacja i jak dla mnie duża część koni powinna się na tym haśle ograniczać.
Ale szczerze wątpie, że administracja jest w stanie coś z tym zrobić. No bo jak mieliby sprawdzać każde ogłoszenie, jest ich przecież taki ogrom. To ludzie powinni trafniej dokonywać wyboru, ale każdy wybiera wszystko lub prawie wszystko, żeby nie ograniczać widoczności swojej oferty ehh
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #241 : Kwiecień 04, 2019, 14:11:57 »
Odpowiedz cytując
Niestety, administracja (ja i modzi) nie mają wpływu na ogłoszenia. Można zdać się tylko na rozsądek sprzedających. Ja sobie nie wyobrażam przeglądania i akceptowania tych wszystkich ogłoszeń, bo to już pewnie praca na pół etatu. Z drugiej strony takie moderowania i odrzucanie ogłoszeń tylko by zniechęcało ogłoszeniodawców.
Pragnę zauważyć, że re-volta i tak ma najlepszy mechanizm wyszukiwania ze wszystkich "końskich" wyszukiwarek, dużo łatwiej jest oddzielić ziarno od plew...
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
https://www.facebook.com/SiemaZTurcji/
vanille

« #242 : Kwiecień 04, 2019, 14:47:39 »
Odpowiedz cytując
To prawda. Tylko w zasadzie te kategorie mogłyby równie dobrze nie istnieć, bo raczej słabo pomagają w przesiewaniu ogłoszeń. Większość koni ma wybrane wszystkie opcje lub prawie wszystkie. Jedyne rozwiązanie, które przychodzi mi do głowy to ograniczenie możliwości wyboru - tzn można z listy wybrać np 2 opcje najbardziej do konia pasujące. Wtedy każdy musiałby sie chwile zastanowić co wybrać, a nie kompulsywnie zaznaczałby wszystko jak leci
#link
amazonka*

WWW Moje ogłoszenia
« #243 : Kwiecień 04, 2019, 15:53:50 »
Odpowiedz cytując
Jakieś zmiany zaszły i nie mogę zmienić zdjęcia głównego (miniaturki) w ogłoszeniach. Jak to obecnie trzeba zrobić?
#link
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #244 : Kwiecień 04, 2019, 17:08:37 »
Odpowiedz cytując
Przypuszczam, że dane użytkowników w ogłoszeniach są odświeżane (w stosunku do kont forumowych) raz na jakiś czas, pewnie przy automatycznym backupie bazy. Poczekaj z tydzień i jeśli się nie zmieni, to daj znać na PW i podziałam, ok? uśmiech
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
https://www.facebook.com/SiemaZTurcji/
Wigorrr

Moje ogłoszenia
« #245 : Kwiecień 05, 2019, 07:37:30 »
Odpowiedz cytując
Dokładnie, też później o tym pomyślałam, żeby można było zaznaczać tylko 1 lub max 2 przeznaczenia konia, znacznie by to ułatwiło
#link
xequus

Miłość na dwa serca i sześć nóg...

« #246 : Kwiecień 10, 2019, 10:18:48 »
Odpowiedz cytując
Czy u Was też nie da się dodać więcej niż 1 zdjęcie do ogłoszenia ?  :S Niby są załadowane, zapisuję zmiany i nadal tylko jedno, główne jest.
#link
Bischa

TAFC Polska :)

« #247 : Maj 05, 2019, 13:29:01 »
Odpowiedz cytując
Hej, jak pozbyc się takiego problemu, jak na ponizszym obrazku? I na komputerowej wersji i na mobilnej dzieje się to samo. W momencie, gdy wjezdzam tekstem w to, nie da się pisac. Z góry dziękuję kwiatek

E: za duży plik, zmienilam na link. 
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2019, 13:34:12 wysłane przez Bischa » #link
Dziewierz

Moje ogłoszenia
« #248 : Maj 13, 2019, 07:43:15 »
Odpowiedz cytując
hej

czemu w ogłoszeniach nie ma danych o użytkowniku re-volty?  Do wczoraj (?) były...

I jak tu sprawdzić : uczciwy, nieuczciwy?
#link
macbeth

« #249 : Maj 13, 2019, 07:50:04 »
Odpowiedz cytując
Dziewierz, może ta informacja pomoże - klik?
#link
Pati2012

Moje ogłoszenia
« #250 : Maj 13, 2019, 11:42:05 »
Odpowiedz cytując
A ja mam problem z logowaniem na ogłoszenia... dobre dane a wyskakuje "złe hasło "...
#link
Evson

« #251 : Maj 13, 2019, 11:59:50 »
Odpowiedz cytując
Pati2012 Mam to samo. Nie da sie zalogować
#link
BeAtra

Moje ogłoszenia
« #252 : Maj 13, 2019, 12:37:58 »
Odpowiedz cytując
Też miałam ten sam problem, pomogło odzyskanie hasła.

Teraz ogłoszenia są już całkowicie oderwane od forum i będzie strach coś kupować bo pole dla oszustów olbrzymie a sprzedającego nie można sprawdzić na forum ani w żaden inny sposób zweryfikować  icon_rolleyes
Wątek o nieuczciwych revoltowiczach można zamknąć.

Szczerze to szkoda że nie można przywrócić wątku sprzedażowego tu na forum tak jak było na początku kiedy to funkcjonowało jako sprzedaż między revoltowiczami ehh
#link
Karla:)

« #253 : Maj 13, 2019, 19:05:35 »
Odpowiedz cytując
Mam to samo, nie pomogło odzyskanie hasła- zniknęło mi wszystko, w tym korespondencja:( zgłosiłam mailem prośbę o pomoc, ale nadal mam problem smutek
#link
Polinezja, córka Ignama:)

nie udzielam porad wet  ani z zakresu żywienia i nutrigenomiki via net
azzawa

« #254 : Maj 15, 2019, 08:11:49 »
Odpowiedz cytując
Teraz ogłoszenia są już całkowicie oderwane od forum i będzie strach coś kupować bo pole dla oszustów olbrzymie a sprzedającego nie można sprawdzić na forum ani w żaden inny sposób zweryfikować  icon_rolleyes
Wątek o nieuczciwych revoltowiczach można zamknąć.
jedyna opcja monitoringu nieuczciwych użytkowników to dodawanie ich i wyszukiwanie w wątku o nieuczciwych po numerze ogłoszeniodawcy.
Zobaczyc go można w pasku dostępu po kliknięciu "pokaż inne ogłoszenia tego użytkownika".
Numer użytkownika jest pięciocyfrowy: http://ogloszenia.re-volta.pl/ogloszenia/u/99999/

Niestety, nie działa w drugą stronę, czyli po wpisaniu nr użytkownika, nie pokazuje jego ogłoszeń, no i co gorsze, nic nie stoi na przeszkodzie żeby sobie nowe konto utworzyć jeśli się kogoś oszuka ehh

#link
ushia

It's a kind o'magic

« #255 : Maj 15, 2019, 13:27:41 »
Odpowiedz cytując
nie musi byc pieciocyfrowy
mozna sobie wklepac tu:
http://re-volta.pl/forum/index.php?action=profile;u=99999

i jezeli profil na ogloszeniach jest powiazany z kontem na rv to sie wyswietli
#link

vanille

« #256 : Maj 16, 2019, 14:27:22 »
Odpowiedz cytując
No właśnie, o co chodzi? Chciałam coś kupić, zobaczyć kto to jest na revolcie i nie ma tej opcji? Jak to teraz weryfikować? Czemu wprowadzono taką zmianę?
EDIT: Ok, doczytałam post wyżej... szkoda. Teraz chyba trzeba będzie w nieuczciwych pisać ludzi z imienia i nazwiska, po prostu.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2019, 14:29:01 wysłane przez vanille » #link
root
Administrator

szef wszystkich szefów

« #257 : Maj 16, 2019, 14:47:04 »
Odpowiedz cytując
Przywróciłem tymczasowo wyświetlanie nicków z re-volty u tych, którzy mieli konta przed podziałem. A w najbliższym czasie wprowadzimy możliwość "łączenia" kont - po weryfikacji, żeby nikt się nie podszywał pod nikogo wink
#link
vanille

« #258 : Maj 16, 2019, 15:24:16 »
Odpowiedz cytując
Super
#link
blucha

Moje ogłoszenia
« #259 : Maj 16, 2019, 19:20:45 »
Odpowiedz cytując
z jakiego powodu nie mogę dodać zdjeć do swojego ogłoszenia ?  oczy2
mogę dołączyć do starego ogłoszenai a do nowo wystawionego nie chcą sie dołączyć
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2019, 19:47:10 wysłane przez blucha » #link
Nasturcja-Renata

Moi trzej mężczyźni :)

« #260 : Maj 17, 2019, 11:07:56 »
Odpowiedz cytując
Napisałam prośbę o dostęp do ogłoszeń (podałam swój nick i email) i dalej nie mogę się zalogować  smutek Pomocy!
#link

ŻADONKA 01/07/1997-28/11/2009
Epikea

« #261 : Maj 18, 2019, 19:57:25 »
Odpowiedz cytując
U mnie też pomoglo odzyskanie hasła do ogłoszeń
ale ogólnie je wykrzaczyło i nie logowało.
#link
Nasturcja-Renata

Moi trzej mężczyźni :)

« #262 : Maj 19, 2019, 21:50:45 »
Odpowiedz cytując
Tak, wcisnęłam, żeby odzyskać hasło i pomogło  uśmiech
#link

ŻADONKA 01/07/1997-28/11/2009
AtlantykowaPanna

"Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"

« #263 : Maj 20, 2019, 19:42:53 »
Odpowiedz cytując
Help... Loguję się na ogłoszenia przez facebook'a i to nie moje konto... Konto należy do Pani Magdaleny Milko... 
#link
Pati2012

Moje ogłoszenia
« #264 : Maj 21, 2019, 18:39:22 »
Odpowiedz cytując
Czy da się jakoś zobaczyć profil osoby, która prowadzi ze mną rozmowę w ogłoszeniach?
#link
ushia

It's a kind o'magic

« #265 : Maj 22, 2019, 14:19:13 »
Odpowiedz cytując
przeczytaj pare postow wyzej?
#link

Egonowa

« #266 : Maj 24, 2019, 16:16:41 »
Odpowiedz cytując
Również nie mogę zalogować się na ogłoszenia re volty. Dwukrotnie pisałam do administratorów, niestety bez odzewu. Odzyskiwanie hasła nie wchodzi w grę, bo konto miałam zakładane na nieaktualny już adres e mail ( teraz jest zmieniony, ale również go nie rozpoznaje)Zmiana hasła na profilu re volty nie pomaga. icon_rolleyes co robić ? Przychodzą mi powiadomienia, że dostaje nowe wiadomości dotyczące ogłoszeń i nie jestem w stanie na nie odpowiedzieć. Pomocy !
#link
Kto nie miał siwego, ten nie miał brudnego.
Strony: 1 ... 7 8 [9] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: Problemy techniczne z r-v

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 20 zapytaniami.