Problemy techniczne z r-v

root   szef wszystkich szefów
10 września 2012 12:30
Jak ktoś jest głodny wiedzy o tym wątku, to ostatnia strona działa po wylogowaniu... heh
Dlaczego po zalogowaniu się przestaje działać, będę mógł zbadać dopiero wieczorem, zatem trzeba się uzbroić w nieco cierpliwości.
root,  super, bardzo byłabym wdzięczna, bo znajoma opisała tam dość poważny problem i po cichu liczę, że RVoltowicze jej pomogą :kwiatek:
ratunku!! rozjechałam forum
o tu http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,43305.870.html
przepraszam  😡
juz
Dziękuję  :kwiatek:
Nie byłam pewna ikonki i dałam zatwierdź, bo chciała edytować jak coś, niestety nie udało mi się już edytować  😡
ash   Sukces jest koloru blond....
08 października 2012 08:39
skrzynka z wiadomościami mi wariuje. Pokazuje, że mam 0 wiadomości, gdy mam ich tam troche.
Będę wdzięczna za pomoc :kwiatek: :kwiatek:
Dzien dobry.,-probuje wyslac forumowiczce zdjecia z mojej galerii ale......nie moge do niej wejsc;za kazdym razem mam sie logowac i,jak to zrobie....dalej nic-znow mam sie zalogowac.Bede wdzieczna za pomoc,pozdrawiam
Bea1, czy ty jestes na re-volcie, czy na voltopirach?
Jestem na re-volcie. Juz nieaktualne-problem zostal rozwiazany (lub sam sie rozwiazal :lol🙂dziekuje
czy tylko ja mam problemy z re-voltą?
najpierw forum mi się nie ładowało zupełnie, a teraz strasznie muli...
ja też tak mam 🙁
już śmiga  😅 uff
desire   Druhu nieoceniony...
01 stycznia 2013 22:53
czy tylko ja mam problemy z re-voltą?
najpierw forum mi się nie ładowało zupełnie, a teraz strasznie muli...


to się niestety dość często zdarza...  😵 🤔
no właśnie mi już od bardzo dawna nic złego się nie działo
A ja za to mam problem z wiadomościami wysłanymi. Nie pokazują mi się odbiorcy moich wiadomości po prawej stronie. Czy ktoś jeszcze ma ten sam problem?
tak, wszyscy go maja.
root   szef wszystkich szefów
04 stycznia 2013 18:01
Problemy z wiadomościami są mi znane, ale trudne do naprawienia. Siedzą gdzieś głęboko w silniku forum i nie mogę ich zlokalizować. To forum jest już dość stare, i przestało być aktualizowane przez twórców. W zasadzie to najlepszym sposobem na poprawę różnych mniej lub bardziej uciążliwych problemów, które się pojawiają, to przejście na nowy całkiem nowy software. Niestety przy takiej operacji część opcji będzie działać inaczej lub ich nie będzie wcale. Zmieni się też w jakimś stopniu wygląd forum.
Pytanie do użytkowników, czy są w stanie to znieść 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 stycznia 2013 19:03
Ja jestem, jeśli to sprawi, że forum będzie działać sprawnie. Tylko pytanie jak długo bez forum?
Ja również 🙂
Mam problem z ogłoszeniami , wszystko mi zwiało na lewą stronę a po prawej mam puste pole . To problem z ogłoszeniami czy może ja coś nawciskałam .  Dziękuję i proszę o pomoc .
Mi również cała zawartość przesunęła się na lewą stronę.  🤔
Też mam takie "lewe" ogłoszenia  👀
ash   Sukces jest koloru blond....
09 stycznia 2013 19:29
i ja też 🙁
Przez Mozillę działa.
Myślałam, że to tylko u mnie skaszaniły się ogłoszenia, bo w domu na Mozilli działają ok. W pracy jestem zmuszona do korzystania z IE.
I jak z tymi ogłoszeniami , da się coś naprawić , było by super jak by działały normalnie  :kwiatek:
famka   hrabia Monte Kopytko
21 stycznia 2013 13:40
czy się dziś wszystkim sypie rv  ?
U mnie ciagle jest problem z wiadomosciami prywatnymi. Pokazuje, ze mam nowe wiadomosci, lecz w skrzynce ich nie ma. 🙁
aneta   foto by Tynka
29 marca 2013 05:59
rozjechała mi się cała re volta🙁 może ktoś podpowiedzieć co robić?
Za kazdym razem jak otwieram zdjecie (powiekszam) z ogloszen to wchodzi mi pod to szare tlo  na ktorym jest napisane (moje ogloszenia, konskie, niekonskie itd....) i nie widac djecia tylko to szare tlo.

Da sie cos z tym zrobic?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się