Problemy techniczne z r-v

Facella   Dawna re-volto wróć!
02 marca 2016 22:13
Napisałam w grupie na FB. Zobaczymy.
Gillian   four letter word
03 marca 2016 18:47
Dupa cycki, dupa cycki, dupa cycki  😅  🏇  💃
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 marca 2016 21:21
I penis do kompletu.

Imienne wołanie modów na facebooku też nie przynosi efektu, nic tylko zrobić wjazd na chatę...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 marca 2016 22:32
Super, fantastyczną postawę reprezentujecie 🤔
Brak reakcji na niesłusznego bana przez prawie 3 tygodnie to też super postawa.
Gillian   four letter word
03 marca 2016 23:34
CzarownicaSa, bo wkurza takie coś. Nie zostawia się tak ludzi bez słowa i tyle. Ktoś się tego zadania podjął, to nie się wywiązuje.
Ej no chyba wam się coś pomyliło 😲

Szastanie prywatnymi kontami FB modów, rzucanie kurwami, dupy, cycki? Seriooo? Tylko na taką postawę was stać? Może dla was nowa zabawa w upokorzymy modów wydaje się śmieszna. No boki zrywać hahaha ile zabawy. Ale zdajcie sobie sprawę, że przykładowo ja miałam stalkerów dzwoniących na prywatne numery moich znajomych w Polsce i na serio zakłócali ich spokój. Ale co tam. Najważniejsza jest dobra zabawa i zmieszanie kogoś z błotem.

Poza tym przypominam o tym że jest trzech modów. Ja osobiście poprosiłam dwóch pozostałych o zajęcie się forum,  bo nie mam czasu zasiąść do kompa, taki mam teraz życiowy zapiernicz. Owszem, na fejsie jestem, ale z telefonu, a modowanie fonem jest jak gra na pianinie w rękawicach bokserskich. No i robię to w przerwach w pracy. Akurat, jak koleżanka na FB rzucała slowem na k w naszą stronę stałam na stoisku targów sprzętu jeździeckiego. No nie mogłabym obsługiwać klienta będąc non stóp na telefonie.

No i jeszcze ci co mnie znają z facebooka chyba widzieli moją wiadomość sprzed tygodnia że przepraszam że mnie nie ma online, że taką zajęta jestem. Ale ważniejsze jest publiczne upokarzanie, takie to tajne, modne i śmieszne. Wstyd mi za was.

Idę do pracy. Jest 6 rano, w domu będę około dwudziestej. Jeśli nie zdarzy mi się zasnąć ze zmęczenia na kanapie, jak się działo non stop przez ostatni miesiąc, to ogarnę wszystko
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 marca 2016 07:47
A ja nie ogarniam, jak można mieć aż takie pretensje do ogłoś, kto dobrowolnie zdecydował się na moderowanie na forum, co wcale proste nie jest. I wiąże sie z masą pretensji, wysluchiwaniem żali i ciagla krytyka, bo ludziom cos nie pasuje. Kurna, to jest TYLKO forum, nie nie wiadomo co, ludzie moga mieć problemy z netem, życiem, komputerem, czymkolwiek. Czy zwyczajnie CHWILOWO nie mieć czasu.
Traktujecie ich tak, jakby to był pełen, calkowicke płatny etat. A nie jest.
Może odrobinę życzliwości zamiast wiecznych pretensji?
Gillian   four letter word
04 marca 2016 08:04
To może trzeba zrezygnować?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 marca 2016 08:07
Z powodu CHWILOWYCH problemów przez kilka dni?
To ja się nie dziwię, ze nie ma chętnych na moderowanie.
Gillian   four letter word
04 marca 2016 08:09
Chwilowo? To trwa znacznie dłużej niż chwilowo.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 marca 2016 08:18
Tez bym na ich miejscu miała dosyć.
Moderuja- źle, bo "niesłuszne bany".
Nie moderuja- źle, bo nic nie robią.
Argument "trzeba było nie brać funkcji moda" jest z pupy, bo równie dobrze można powiedzieć "jaką ci nie pasuje to spadaj na inne forum"- wydźwięk ten sam.
Według mnie cos się stalo- nie mają czasu, sa zarobieni, nie mają jak, nie mają dostępu do neta, cokolwiek. I daleka jestem od k**Wienia na nich i rzucania pretensjami.
Po prostu.
Gillian   four letter word
04 marca 2016 08:25
Ale jak pisałam, że to tylko forum to był lament jak ja tak mogę 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 marca 2016 08:30
Gdzie? 👀
Pamiętam, jak były wybory nowego moda. Bo wszyscy chcieli, wszystkim brakowało, był potrzebny... Ale jak przyszło co do czego to cisza. Nikt się zgłosi nie chciał 😉
Nie wiem, ja do ludzi podejmujących si tej funkcji czuje... wdzięczność? Bo ktoś jednak za frajer poświęć masę swojego prywatnego czasu. I nie jest przyjemnie, kiedy ich na foru  nagle braknie- Ale D mnie naturalnym jest zapytać spokojnie o co chodzić czy coś się nie stało, może jest jakis problem- a nie mieć z marszu pretensje.
Gillian   four letter word
04 marca 2016 08:47
Z marszu nie mam - zgłaszam różne rzeczy a potem sprawdzam czy jest reakcja. I wkurza mnie jej brak. Modów jest trzech, nie wiem dlaczego tylko ikarina czuje się urażona 🙂 można było napisać info dla użytkowników, że chwilowo będzie brak modów. Wszystko jest do zrozumienia tylko nie powinno się znikać bez śladu. Nie chodzi o bycie roszczeniowym, po prostu nie ogarniam. Taka pierdoła a wkurza. Lubię jak jest porządek na forum, mam trochę czasu więc czytam wszystkie wątki, zgłaszam co widzę, pomagam w ten sposób modom 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
04 marca 2016 09:03
Skoro całej trójki nie ma to może trzeba by wyznaczyć kogoś, kto wskakiwał by na zastępstwo.
Coś w stylu - nie będzie nas, to xyz dostaje narzędzia i sprząta, wracamy to xyz już ich nie ma, do czasu następnej nieobecności. 😉
Ciekawe czy się tak da.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 marca 2016 09:03
I ja to rozumiem, że to może wkurzać, tak samo jak brak wytłumaczenia czy zerowa reakcja. Ale jednocześnie rozumiem, że ktoś może nie mieć czasu czy możliwości napisania o tym.
Z resztą czy jeśli moderatorzy napisaliby, że chwilowo ich nie będzie- to spotkaliby się ze zrozumieniem? Czy jednak w większości z pretensją?
Mi się po prostu wydaje, że tak jak Ikarina napisała- widocznie teraz w ich życiu może się dziać coś takiego, że nie są obecni na forum. A że zdarzyło się całej trójce? Tak też może być.
I według mnie to teraz od nas zależy, jak to będzie wyglądać- my też musimy się pilnować, nie tylko liczyć na modów. I zamiast pisać "dupa dupa cycki" możemy postarać się, żeby było normalnie.
Volta jest naprawdę dużym forum, codziennie pojawia się masę nowych postów, wiadomości, zgłoszeń. Wszystko trzeba przeczytać, odebrać, odpowiedzieć, często pewnie też skonsultować się z innym modem zanim się nałoży bana, uciszenie czy coś przeniesie. To nie jest hop-siup. Ludziom na dużych forach często się za to zwyczajnie płaci- u nas jednak jest to dobrowolne, pomimo ogromu pracy.
No ja ich będę bronić. Bo są tylko ludźmi.

Desire o, pomysł z zastępstwem spoko.
Gillian   four letter word
04 marca 2016 09:11
Zrobił się dym, zrobiła się reakcja. Tyle dobrego. A ja nie mogę być całe życie miła 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
04 marca 2016 09:34
CzarownicaSa, tyle że ta chwila to już jakiś dobry miesiąc jest.  To nie jest tydzień czy też pare dni. 🙁
A powoli serio jakiś nieład wkracza - nowe wątki, milion offtopów, przekleństwa pisane bez żadnego %^&, no razi troche ten brak kogoś z modów. :/ 
CzarownicaSa, mnie też bardzo wkurza - czy przeszkadza brak modów - tak bardzo bardzo
W międzyczasie spaliła się zachodniopomorska stajnia, zginęło wiele zwierząt - generalnie tragedia. Prosiłam wielokrotnie o podklejenie wątku - bez jakiejkolwiek reakcji ze strony modów. Temat umarł niestety i zniknął gdzieś w czeluściach forum.
Sama też potrzebuję pierwszy raz w życiu pomocy - i też bez reakcji , pomimo prośby

trudno

Jak dla mnie - zwyczajnie - nie ma już starej, fajnej re-volty w której ludzie się wspierali , no nie ma i tyle 🙁
Przykre ale prawdziwie  😕

desire, nawet modzi już #$wami rzucają... wiec z czym do ludzi?
Zgłoście się do quanty, że jesteście chętni być moderatorami 🙂
budyń, oczywiście najlepiej tak napisać, zamiast poszukać rozwiązania problemu - jedno z resztą podpowiedziała już desire

Ja póki co więcej czasu spędzam z bardzo chorym koniem - ja - jakby nie patrzeć - póki co tak będzie 🙁
To jest rozwiązanie problemu, nieważne czy na zastępstwo czy na stałe. Jeśli wam przeszkadza, że ktoś ma życie i śmie nie mieć czasu, to go zastąpcie. Dla mnie jakieś absurdalne są te zarzuty i kręcenie afery, że ktoś się jakimś forum w internecie nie zajmuje.
budyń, gdzie ja napisałam, że przeszkadza mi, że ktoś [quote author=budyń link=topic=80502.msg2506695#msg2506695 date=1457085373]  😲
śmie nie mieć czasu[/quote]
Napisałam, że mnie wkurza w aktualnej sytuacji. Chciałam pomóc ludziom, których dotknęła straszna tragedia - liczyłam tu na wsparcie modów i nic. Ot "pierdoła" taka, w sumie - z tego co piszesz - całkiem pomijalna...

Miałam też mikro nadzieję, że skoro sama wielokrotnie starałam się pomagać - też mogę na jakieś wsparcie liczyć. I się przeliczyłam ponownie.

Czasami zamiast kogoś atakować warto spojrzeć jego oczami, tak po prostu...

Żadnego moda nie atakuję. Nigdzie nic złego o żadnym nie napisałam. Wkurza mnie sytuacja, nie to że moderatorzy mają życie prywatne i ostatnio nie wystarcza czasu na darmową (co ważne bardzo) pracę na forum... I nie - rozwiązanie w którym sama miałabym być moderatorem, przy założeniu że aktualnie mam chorą klacz , a w sezonie sporo czasu spędzam na zawodach - nie byłoby żadnym rozwiązaniem problemu  🤔wirek:

I w sumie przeczytałam tu jedna dobrą radę : nie podoba się (nie modzi, a atakowanie bez podstaw) - można tu zwyczajnie nie wchodzić... ostatnio jakoś nie warto
desire   Druhu nieoceniony...
04 marca 2016 10:35
budyń, tu nie chodzi o zajmowanie się, a o porządek ogólny forum, którego podjęli się modzi biorąc na swój garb taki obowiązek, do tego charytatywnie. Skoro nie dają rady, bo życie prywatne nie pozwala im na to, to nikt ich nie zlinczuje, myśle że cała afera jest o to, że dwójka - Katija i Ikarina - to naprawdę dobrzy modzi, nie widziałam żeby ktoś miał jakieś mega pretensje o coś do nich, nie było jakiś spięć z nimi. I teraz, gdy ich zabrakło jest to mega odczuwalne.

_Gaga, jak coś to chętnie mogę być takim zastępczym modem (czasu przed kompem spędzam b.dużo), ale chyba nie jestem tak znana na forum jak wyżej wymienione modki, więc znając życie odpadam. 😉

ikarina, nie miej pretensji o te 'dupadupacycki', to był po prostu żart dla rozluźnienia atmosfery, a Ty się spięłaś jak struna z gitarry. :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 marca 2016 14:20
To nie jest tak, że nikt się nie zgłosił na moda 😉 Tylko jak już było wielkie poruszenie i ludzie głośno mówili, że nie ma moderacji, że moderacja nie jest odpowiednia to wszyscy modzi nagle wracali do pracy żeby im nikt "centrum dowodzenia" nie odebrał 😉

Skoro ktoś nie ma czasu albo nieoficjalnie twierdzi, że moderowac forum już nie będzie to niech odda swoje "stanowisko" komuś kto ma czas 😉
Gillian   four letter word
04 marca 2016 14:25
Ja mam czas ale jestem stronnicza i nikt mnie nie lubi 😀
ja po prostu nie mam w domu internetu (tak wiem, że jest XXI wiek).
postaram się w pracy ogarniać porządek.
Ciekawa sprawa, bo na re-voltę zalogować się nie mogę z powodu bana, a na voltopiry tak.
Jakiś błąd musi u Was być. Pisać do quanty?
tajnaa, a najlepiej do roota.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się