Problemy techniczne z r-v

Facella   Dawna re-volto wróć!
29 lipca 2014 17:20
O ja, to jest nas więcej? Już nawet tam pisałam, że coś się stało i nie mogę zjechać na dół strony.
To już od dłuższego czasu tak jest
Livia   ...z innego świata
31 grudnia 2014 16:32
Moje pytanie nie nadaje się za bardzo do Książki skarg i wniosków, stąd piszę tu 🙂

Czy da się usunąć album w swojej galerii? Jeśli tak, jak mogę to zrobić?
Co najwyżej ukryć.
Nie widzę żadnej opcji odnośnie kasowania...
Mam problem z pocztą. Co jakiś czas zdarza się, że jak przychodzą mi nowe PW, to nie dostaję informacji o tym, że coś przyszło. Tzn. ciągle w tym menu na górze mam dotychczasową liczbę wiadomości i "0 nowych" (i to się chyba też normalnie pogrubia, jak coś przyjdzie? to pogrubienia też nie ma...). No i zdarza się, że zauważę nową wiadomość dopiero, jak przyjdzie druga nowa (i obie są wtedy jako nieprzeczytane). A czasem wchodzę na forum, mam info, że dajmy na to dwie nowe wiadomości, a tam wcale nie dwie, tylko trzy, z czego "środkowa" niby przeczytana (w sensie bez pogrubienia). Nie sądzę, żeby mi ktoś wchodził na konto bez mojej wiedzy/włamywał się na nie 😉, mam też pewność, że nie klikam nigdzie przypadkiem... Nie wiem, jaka jest pojemność skrzynki, ale mam poniżej 200 wiadomości odebranych (a widziałam kiedyś, że znajoma miała ze 2000, jak się logowała przy mnie), więc to chyba nie kwestia zapchania czy czegoś w ten deseń?
Ad meritum: da się z tym coś zrobić? :kwiatek: Nie korzystam ze skrzynki jakoś super często, ale czasem przyjdzie coś ważnego albo np. mam odpowiedź na ogłoszenie i orientuję się po tygodniu... Wkurzające trochę.
Jak klikam "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki" to wyświetla mi się coś takiego:

Ma ktos podobny problem?  👀
Próbuję wstawić na mapce lokalizację mojej stajni i....nie mogę 😵
Przesuwam marker ale mi znika...jak mam to zrobić?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 listopada 2015 09:21
Od wczoraj klikając na rv ciągle wyskakują mi jakieś linki, ze coś wygrałam itp. I to tylko kiedy jestem na rv. Co to i jak tego cholerstwa się pozbyć?
To wirus, nie ściągałaś przypadkiem ostatnio jakiegoś programu? Zwykle się przykleja, jak się ściąga ze stron typu programosy (i wtedy nie ściąga pliku bezpośrednio, tylko za pomocą "kreatora ściągania" czy czegoś w ten sposób, tzn. najpierw ściąga kreator i razem z nim śmieci, a po uruchomieniu kreatora plik, o który chodziło). U mnie też najpierw się przykleiło do rv, a potem było wszędzie oprócz facebooka i gmaila. Pewnie jakbyś weszła na jakiegoś oneta, o2 itp., to też by Ci wyskakiwało.
W wątku "wszystko, o co chcielibyście zapytać..." były sposoby na pozbycie się tego (aczkolwiek mi z Firefoxa się nie udało :/).
Czy Wam też automatycznie przekierowuje z voltopiry.pl na re-volta.pl???
Chodzi mi o layout. Zwykle używam voltopirowy, ale dziś jakby się nie dało.
Czy dobrze wyświetlają sie wam zdjecia z galerii, wstawiane na forum? Kilka razy zauważyłam, ze zdjecia "podmieniaja sie" i zdjęcie użytkownika X pojawia sie w poście użytkownika Y, zamiast jakiegoś innego. Ostatnio w Rewii Mody moje zdjęcie widziałam zamiast zdjecia Livii, a teraz w kąciku puchnachych zdjęcie Lusi u LatentPony. Nie wiem, czy to tylko u mnie cos sie zle ładuje?
Libeerte, a nie masz przypadkiem jakiegoś wirusa?
ikarina, przeglądam ostatnio rv na tablecie, chyba nie mam tu nic, bo wszystko chodzi dobrze 😉
Dodofon chyba pisała w jakimś wątku, że miała podobny problem - że jej zdjęcie tunridy wyskakiwało w jakimś wątku zupełnie od czapy.
desire   Druhu nieoceniony...
07 stycznia 2016 17:52
w 'zadziwiających ogłoszeniach' coraz częściej powstają dyskusje i offtopy nadające bieg tematowi jak z 'kwiatków' - czy nie można by było otworzyć tamtego wątku? Albo zmienić tytuł wątku na 'ogłoszenia i kwiatki'? Zamknięcie tego tematu nic nie dało, a kwiatki się rozsypały po innych wątkach 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 stycznia 2016 22:19
To chyba nie ten wątek? Lepiej napisz w księdze skarg i wniosków 😉 wybacz, że bez linka, ale z telefonu nie umiem skopiować 😡
desire   Druhu nieoceniony...
08 stycznia 2016 09:12
Facella, ok, dzięki :kwiatek:
Co jest z wyszukiwarką? Ostatnio co bym nie wpisała, szukając danego wątku, to wyskakuje mi kilka stron wątków kompletnie od czapy (niezwiązanych z zapytaniem), w większości pozamykanych, bo duble... Np. szukam wątku dotyczącego wyposażenia apteczki - i bach, 19 stron wątków typu: siodła wszechstronne, praca w USA, kantar sznurkowy. No błagam... One nawet nie zawierają słowa "apteczka", co jest? 🤔wirek:
Wyszukiwarka też ma ferie czy jak? 😉
desire   Druhu nieoceniony...
16 lutego 2016 12:02
sumire, wyszukiwarka ma ferie, modzi chyba też, bo w ogóle ich nie widać, a w niektórych wątkach burdel na kółkach..  🤬
Może mi ktoś ściągnąć bana z IP mojego laptopa? chłopa komputer mało wygodny. Dostałam niby za podwojne konto.
tajnaa, skopiuj komunikat, który się wyświetla i napisz do mnie na pw.
Wyslalam foto na pw pare dni temu. Cos sie ruszylo w tej sprawie, bo ciagle z komputera zalogowac sie nie moge?
test
Do kogo mam sie zglosic w sprawie zdjecia omylkowego bana? Wkurza mnie pomalu olewactwo modow :/
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 marca 2016 06:07
Pisz do modów na priv (no chyba ze juz to zrobiłaś...)
ja też ostatnio próbowałam się skontaktować z moderatorem i nie dostałam odpowiedzi do dzisiaj  😕
A próbowaliście na FB? Ja zazwyczaj jak prosiłam Katiję np. o zrobienie ankiety, to pisałam na fb i nie było problemu 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 marca 2016 14:43
Ikraina chyba również wycofała się z funkcji moda, mamy bezkrólewie 😉
desire   Druhu nieoceniony...
02 marca 2016 14:53
możemy pisać w wszystkich wątkach dupadupacycki 😉  🏇
Pisalam. Nie ja jedna 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się