Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

poprzednia następna
Strony: 1 ... 276 277 [278] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje  (Przeczytany 605267 razy)
dea

primum non nocere

« #8310 : Lipiec 30, 2020, 10:27:49 »
Odpowiedz cytując
Smutne, że pies zmienia warunki z głodu i chłodu na zamknięcie w gównach i z powrotem. Ech, trudno zachować wiarę w ten świat. Może to my jesteśmy wszyscy szaleni, a Izka ma rację, bo, póki co, jej "prawda" na wierzchu  zemdlal
#link
Umysł należy mieć otwarty... ale nie tak, żeby mózg wypadał
YMMV!
"The only real mistake is the one from which we learn nothing."-- John Powell
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #8311 : Sierpień 02, 2020, 10:31:59 »
Odpowiedz cytując
Co innego gdyby prawo nie było jakie jest. Skoro to zdjęcie rzeczywiście z bystrego, a prawo pozwalałoby wyadoptowac zwierzęta z interwencji to te psy nie spędziłyby tyle czasu w schronisku, a już na pewno nie wróciłyby do kata. smutek

Ps. I już wiemy dlaczego wojt wydał psy i dlaczego kazał je przywiezc.. Bo od tego syfu w shronisku a u indi miały tylko 1 różnice, michę.
#link
Zapraszam na Nieustający Bazarek dla Dzieci z Nkhata Bay na facebooku. uśmiech

Jestem zalatana i nie mam za dużo czasu na forum, moge odpowiadać tu z poślizgiem.
marysia550

Moje ogłoszenia
« #8312 : Sierpień 02, 2020, 10:42:55 »
Odpowiedz cytując
desire - to zdjęcia z Bystrego. Schronisko nie prowadzi adopcji (ot takie Radysy na mniejszą skalę). W tych najsłabszych schroniskach psy jedzą odpady poubojowe 3 kat.
#link
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #8313 : Sierpień 29, 2020, 11:48:08 »
Odpowiedz cytując
Za Indiankę wziął się (wreszcie!) Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Została zabrana radiowozem na przesłuchanie w tej sprawie...

Rychło w czas, od 2 lat ludzie ją zgłaszają...
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
Moon

We go exactly where we belong...

WWW Moje ogłoszenia
« #8314 : Sierpień 29, 2020, 12:02:32 »
Odpowiedz cytując
vissenna, ha! Czytałam właśnie kilka dni temu i aż podskoczyłam z radości duży uśmiech lepiej późno niż wcale, sama do nich pisałam i screeny wysyłałam. Tez coś było, ze chcą ją na badania psychiatryczne wysłać - mogą to zrobić bez jej zgody, ze tak napiszę... przymusem? Czy musi być zgoda pacjenta? Bo na pewno przydałoby się orzecznictwo o stanie psychicznym, tak myślę...
#link
MoniMoni

« #8315 : Sierpień 29, 2020, 12:40:32 »
Odpowiedz cytując
Jesli zabrali Izke z domu radiowozem w kajdankach to chyba nie na badanie psychiatryczne, ale jako oskarzona, w celu przedstawienia jej zarzutow karnych. Tak sie wozi przestepcow.
#link
Watrusia

« #8316 : Sierpień 29, 2020, 15:54:14 »
Odpowiedz cytując
Heheheh tłumaczy się że jest świadkiem, a przyjechali po nią, bo nie było autobusów.  hihi,  byli tacy mili że nawet śliczne bransoletki jej założyli  diabeł  (jako świadkowi)
#link
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #8317 : Sierpień 29, 2020, 17:16:53 »
Odpowiedz cytując
Heheheh tłumaczy się że jest świadkiem, a przyjechali po nią, bo nie było autobusów.  hihi,  byli tacy mili że nawet śliczne bransoletki jej założyli  diabeł  (jako świadkowi)
Hahahahaha. xD Aż zajrzałam na bloga, bo nie chciało mi się wierzyć, że to tak przedstawiła. duży uśmiech Już mogła bezczelnie przemilczeć te kajdanki, ale nie, sama się przyznała, bo jest aż tak wielkim nieogarem. duży uśmiech
#link
Watrusia

« #8318 : Sierpień 29, 2020, 17:28:16 »
Odpowiedz cytując
Sivrite, oj bo ty się nie znasz  wink jak dama jechała w biżuterii.
#link
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #8319 : Sierpień 29, 2020, 18:22:21 »
Odpowiedz cytując
Sivrite, oj bo ty się nie znasz  wink jak dama jechała w biżuterii.
I przecież nie jest agresywna, nie? duży uśmiech W jej przypadku przed agresją cielesną powstrzymuje ją tylko tchórzostwo, bo agresję werbalną w postaci wyrzygu obelg i oszczerstw uskutecznia notorycznie. Do tych kajdanek to by się jeszcze knebel przydał.
#link
trusia

Moje ogłoszenia
« #8320 : Sierpień 29, 2020, 19:01:14 »
Odpowiedz cytując
Też zajrzałam na bloga. Mam nadzieję, że w końcu odpowie za to, co wypisuje.

Ona chyba naprawdę uważa, że ludzie są głupi i wierzą w te jej dyrdymały. Ha, ha, policja przyjechała po nią, bo autobusu nie było.  kukunamuniu

Przy okazji przeczytałam wpis o pięknym tytule “Burak cukrowy”. Przystojny i słodki facet ją brutalnie zgwałcił, a ona tego nie zgłosiła, jedyne co zrobkła, to go burakiem nazwała.  zemdlal  No cóż, gwałt gwałtem, ale skoro gwałciciel był piękny i słodki ...

Izabella INDIANKA Redlarska czwartek, 27 sierpnia 2020 01:49:00 CEST
Hahaha.. Brutalny gwałt to coś dobrego? Chyba dla ciebie, pojebie!
#link
3R dla środowiska: Reduce, Reuse, Recycle

Gdyby czytanie odchudzało, byłabym chuda jak szparag
Watrusia

« #8321 : Sierpień 29, 2020, 20:19:33 »
Odpowiedz cytując
Głodnemu chleb na myśli, kreatywna wyposzczona , to i gwałciciela sobie wymyśliła, i do tego przystojnego  lol
#link
MoniMoni

« #8322 : Sierpień 30, 2020, 07:56:24 »
Odpowiedz cytując
Bidula z niej.
#link
PumCass

zachowaj zimną krew!

« #8323 : Sierpień 30, 2020, 08:46:15 »
Odpowiedz cytując
Heheheh tłumaczy się że jest świadkiem, a przyjechali po nią, bo nie było autobusów.  hihi byli tacy mili że nawet śliczne bransoletki jej założyli  diabeł  (jako świadkowi)
Jeżeli świadek nie stawi się na wezwanie sądu (pisemne) poza kara pieniężną może zostać przymusowo sprowadzony do sądu przez policję i bywa, że zakładają takiej osobie kajdanki, szczególnie jak sprawia kłopoty.
#link
Życie - życiem, realność - realnością, ale gdy raz wdepniesz w jakąś bajkę to twój świat będzie nią śmierdział, aż zdechniesz...
Gillian

four letter word

« #8324 : Sierpień 30, 2020, 10:43:32 »
Odpowiedz cytując
Gwałt jest wymyślony na potrzeby nabijania licznika wejść i komentarzy głaskających pod główce. Gdyby faktycznie się wydarzył, to poleciałaby na policję. Nie z takimi tematami tam biegała uśmiech
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
Watrusia

« #8325 : Sierpień 30, 2020, 14:17:02 »
Odpowiedz cytując
PumCass, zapewne masz rację, kajdanki założyliby każdemu, kto by sprawiał jakieś problemy. Ona tyle razy nie stawiała się na rozprawy, i jakoś jej nie dowozili do sądu. Sęk że ona teraz świadkiem nie była, tylko oskarżoną.
#link
trusia

Moje ogłoszenia
« #8326 : Sierpień 31, 2020, 13:06:52 »
Odpowiedz cytując
No patrzcie, wszystkie nieszczęścia świata na nią spadają. Tyle przestępstw wobec niej popełniono!   Wielokrotnie ograbiona, pobita, oszukana, potrącona przez samochód, zgwałcona. Niektórzy to mają pecha, tyle złego na jednego.
  szok
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2020, 13:37:34 wysłane przez trusia » #link

Moon

We go exactly where we belong...

WWW Moje ogłoszenia
« #8327 : Sierpień 31, 2020, 22:07:56 »
Odpowiedz cytując
trusia, bo karma wraca! 8-) lol
#link
MoniMoni

« #8328 : Wrzesień 02, 2020, 08:27:52 »
Odpowiedz cytując
Dam pralkę komuś u kogo będę mogła prać swoje rzeczy.
511945226

Ja dam lozko komus, u kogo bede mogla spac.
#link
trusia

Moje ogłoszenia
« #8329 : Wrzesień 02, 2020, 11:58:48 »
Odpowiedz cytując
MoniMoni, to nowy pomysł kreatywnej? Zaiste, kreatywny.  wysmiewacz22  Jak zgaduję, w tej wymianie towar za usługę będzie jeszcze odbiór kreatywnej z jej brudami z rancha oraz potem podwózka na rancho.  lol 

Mam wrażenie, że z nią jest coraz gorzej. Kiedyś pisała z jakimś sensem, ale teraz już żadnego sensu tam nie znajdziesz.
#link

MoniMoni

« #8330 : Wrzesień 02, 2020, 13:27:16 »
Odpowiedz cytując
MoniMoni, to nowy pomysł kreatywnej? Zaiste, kreatywny.   wysmiewacz22  Jak zgaduję, w tej wymianie towar za usługę będzie jeszcze odbiór kreatywnej z jej brudami z rancha oraz potem podwózka na rancho.   lol
Wyglada mi to probe wprowadzenia sie komus do domu. Przez pralke do zamieszkania.
#link
Van

« #8331 : Wrzesień 21, 2020, 11:15:57 »
Odpowiedz cytując
Dzisiaj rozprawa sygn. 624/18 o 11:30, sprawa o owce i kozy. Odbyła się czy znów odroczona, ktoś coś wie? https://wokanda.olecko.sr.gov.pl/index.php
#link
MoniMoni

« #8332 : Wrzesień 21, 2020, 14:53:54 »
Odpowiedz cytując
Rancho Romantica de Syf podaje:
Dzisiaj o 11:30 odbyła się kolejna rozprawa o sygn. 624/18, czyli o znęcanie się nad owcami i kozami. Dzidzi nie było, ale za to byli sąsiedzi, którzy podtrzymali swoje zeznania złożone podczas śledztwa. Na następnej rozprawie będzie zeznawać ostatni świadek i na kolejnej zapadnie WYROK!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2020, 14:58:52 wysłane przez MoniMoni » #link
BASZNIA

mleczna i deserowa

« #8333 : Październik 06, 2020, 11:50:15 »
Odpowiedz cytując
Ej.... Kota indiańskiego  porwali ale wrócił.
I płakał po kociemu.
Jazdy już ma takie, że wow.
#link

Dance Girl

« #8334 : Październik 11, 2020, 09:02:17 »
Odpowiedz cytując
Odbyła się w końcu sprawa dotycząca koni. Nie będę elaborować bo nie mam dostępu do akt ani nie byłam na sprawie ale sama Indianka przyznała, że została ponownie skierowana na badania psychiatryczne. Również w innej sprawie jej dotyczącej prokurator wnioskował o umieszczenie jej w zakładzie zamkniętym. Patrząc po jej wpisach - jeśli rzeczywiście ma jakąś chorobę psychiczną to ona się zdecydowanie pogłębia.

Jeśli się tak stanie zostanie bezkarna, z ciepłym wiktem i opierunkiem za pieniądze podatników. Zresztą jakby została skazana to wikt i opierunek też by miała tylko warunki mieszkaniowe mniej przyjemne. W każdej sytuacji chyba będzie na tym wygrana. Jedyna kara, to że jej internet odetną.

Dodatkowo z dwóch małych piesków, które oddał jej wójt najprawdopodobniej jeden już skonał.
#link
Nie miała baba kłopotu - kupiła sobie konia. W zasadzie dwa ... No dobra, trzy ...
larabarson

Moje ogłoszenia
« #8335 : Październik 12, 2020, 20:09:56 »
Odpowiedz cytując
Dance Girl nie do końca będzie wygrana. Dostanie zakaz posiadania zwierząt i przepadek mienia. Nie będzie miała do czego wracać.
#link
Dance Girl

« #8336 : Październik 13, 2020, 14:35:20 »
Odpowiedz cytując
larabarson, tych paru hektarów zanieczyszczonego padliną ugoru z walącymi się budynkami nie nazwałabym, że jest do czego wracać. Jedyna dolegliwość dla pani R. czy w ośrodku zamkniętym czy w więzieniu do będzie brak dostępu do internetu. Zwierzęta jej raczej do niczego nie są potrzebne oprócz wpisów i foci w necie.

#link
Nie miała baba kłopotu - kupiła sobie konia. W zasadzie dwa ... No dobra, trzy ...
Watrusia

« #8337 : Październik 13, 2020, 16:14:23 »
Odpowiedz cytując
No tych foci, to teraz jak na lekarstwo, nawet tych "wielkich upraw" nie pstryknęła, jak się chwaliła zbiorami. Za to wkleja wszystko jak leci z netu, żyje już tylko wirtualnie. Co do hektarów, to ziemia jak ziemia, zawsze znajdzie się amator.
#link
larabarson

Moje ogłoszenia
« #8338 : Październik 13, 2020, 17:32:48 »
Odpowiedz cytując
larabarson, tych paru hektarów zanieczyszczonego padliną ugoru z walącymi się budynkami nie nazwałabym, że jest do czego wracać. Jedyna dolegliwość dla pani R. czy w ośrodku zamkniętym czy w więzieniu do będzie brak dostępu do internetu. Zwierzęta jej raczej do niczego nie są potrzebne oprócz wpisów i foci w necie.

Dla nas to może jest g..no taka kara ale dla niej to straszny policzek i ujma na honorze lol
#link
Strony: 1 ... 276 277 [278] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.