Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

poprzednia następna
Strony: 1 ... 276 277 [278] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje  (Przeczytany 584387 razy)
dea

primum non nocere

« #8310 : Lipiec 30, 2020, 10:27:49 »
Odpowiedz cytując
Smutne, że pies zmienia warunki z głodu i chłodu na zamknięcie w gównach i z powrotem. Ech, trudno zachować wiarę w ten świat. Może to my jesteśmy wszyscy szaleni, a Izka ma rację, bo, póki co, jej "prawda" na wierzchu  zemdlal
#link
Umysł należy mieć otwarty... ale nie tak, żeby mózg wypadał
YMMV!
"The only real mistake is the one from which we learn nothing."-- John Powell
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #8311 : Sierpień 02, 2020, 10:31:59 »
Odpowiedz cytując
Co innego gdyby prawo nie było jakie jest. Skoro to zdjęcie rzeczywiście z bystrego, a prawo pozwalałoby wyadoptowac zwierzęta z interwencji to te psy nie spędziłyby tyle czasu w schronisku, a już na pewno nie wróciłyby do kata. smutek

Ps. I już wiemy dlaczego wojt wydał psy i dlaczego kazał je przywiezc.. Bo od tego syfu w shronisku a u indi miały tylko 1 różnice, michę.
#link
Zapraszam na Nieustający Bazarek dla Dzieci z Nkhata Bay na facebooku. uśmiech

Jestem zalatana i nie mam za dużo czasu na forum, moge odpowiadać tu z poślizgiem.
marysia550

Moje ogłoszenia
« #8312 : Sierpień 02, 2020, 10:42:55 »
Odpowiedz cytując
desire - to zdjęcia z Bystrego. Schronisko nie prowadzi adopcji (ot takie Radysy na mniejszą skalę). W tych najsłabszych schroniskach psy jedzą odpady poubojowe 3 kat.
#link
Strony: 1 ... 276 277 [278] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.014 sekund z 19 zapytaniami.