Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

poprzednia następna
Strony: 1 ... 275 276 [277] 278 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje  (Przeczytany 604664 razy)
rollnick

« #8280 : Czerwiec 25, 2020, 05:24:35 »
Odpowiedz cytując
To moze byc Redlarska we wlasnej osobie.
Oczywiście, że nie. To jest Izabela Sz., a nie Izabela R.
#link
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze."
Andrzej Sapkowski – Czas pogardy
Grettiena

« #8281 : Czerwiec 29, 2020, 14:22:53 »
Odpowiedz cytując
Jakie polecacie ubezpieczenie NNW na okres jednego miesiąca? W zasadzie wygodnie by było gdyby dało się załatwić to online oraz było dosyć tanie. Bez szaleństw, bo będzie potrzebne tylko do "odbywania" praktyk.

nieaktualne
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2020, 10:23:59 wysłane przez Grettiena » #link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #8282 : Lipiec 22, 2020, 10:53:05 »
Odpowiedz cytując
Dziś rozprawa o ubezwlasnowolnienie, Dzidzia zamiast się stawić wstawia posty... Potwierdzona jest również informacja, że padł jej pies, jeden z tych, które oddał wójt..
Kolejna rozprawa o owce i kozy ma termin 29.07 o konie póki co cisza.
#link
Zapraszam na Nieustający Bazarek dla Dzieci z Nkhata Bay na facebooku. uśmiech

Jestem zalatana i nie mam za dużo czasu na forum, moge odpowiadać tu z poślizgiem.
kolebka

Dream-maker

« #8283 : Lipiec 22, 2020, 11:03:26 »
Odpowiedz cytując
I jej zdrowe śniadanie z rancza, czyli koperek, nasturcja i groszek zielony  wysmiewa

#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

budyń

Moje ogłoszenia
« #8284 : Lipiec 22, 2020, 11:05:17 »
Odpowiedz cytując
A jak się mają konie, coś można o nich napisać?
#link
20.8.14
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #8285 : Lipiec 22, 2020, 11:16:17 »
Odpowiedz cytując
budyń, jak widzialam ostatnio zdjęcia to wyglądały bardzo dobrze uśmiech
#link

Jestem zalatana i nie mam za dużo czasu na forum, moge odpowiadać tu z poślizgiem.
trusia

Moje ogłoszenia
« #8286 : Lipiec 22, 2020, 12:27:48 »
Odpowiedz cytując
desire, dzięki za info. Pisz, jak będzie coś nowego.  Wiadomo, dlaczego pies padł?

Ja przestałam wchodzić na bloga, bo babie już tak szajba odbija, że nie da się tego przetrawić.  Już nie pamiętam, jaka katastrofa miała na nas spaść, że należało wodę w wannie magazynować  kukunamuniu - to było chyba ostatnie, co mnie przekonało, że jej się pogarsza. Ciekawe czy jej wielbiciele nadal wodę trzymają w wannach i wzorem kreatywnej przestali się myć.  wysmiewa
#link
3R dla środowiska: Reduce, Reuse, Recycle

Gdyby czytanie odchudzało, byłabym chuda jak szparag
Fatalita

« #8287 : Lipiec 22, 2020, 18:04:05 »
Odpowiedz cytując
desire fajnie, że się odezwałaś w tym temacie  kwiatek
ja szczerze mówiąc też już nie wchodzę na bloga, bo nie jestem w stanie czytać nawet nagłówków postów zemdlal
#link
MoniMoni

« #8288 : Lipiec 23, 2020, 03:31:44 »
Odpowiedz cytując
I jej zdrowe śniadanie z rancza, czyli koperek, nasturcja i groszek zielony  wysmiewa
Ekologiczne, zdrowe, bez glifosatu. Mniam, mniam.
#link
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #8289 : Lipiec 23, 2020, 11:03:25 »
Odpowiedz cytując
Olaboga!
Przypomniałyście mi o tym blogasku  lol

Weszłam i mam niezły ubaw ze śniadanka.
Świetne jest też ogłoszenie o możliwości nocowania na kwietnych łąkach w swoim namiocie za 100zl od osoby  cool cool cool

A najlepsze - pszczół mało, zwierzaki chorują - wszystko przez 5G. Teraz już wiemy jaka będzie linia obrony, że pies zdechł...  zły
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
MoniMoni

« #8290 : Lipiec 23, 2020, 12:39:25 »
Odpowiedz cytując
Świetne jest też ogłoszenie o możliwości nocowania na kwietnych łąkach w swoim namiocie za 100zl od osoby  cool cool cool
Co prawda za te 100 PLN to az 2 dni mozna u Izki spedzic. Trzeba miec tylko szpadel/saperke celem uzycia toalety.
W tamtejszej okolicy chyba za 40 PLN mozna zanocowac w pensjonacie. Wiec cena Izki nie jest wcaaale wygorowana.
#link
trusia

Moje ogłoszenia
« #8291 : Lipiec 23, 2020, 13:15:30 »
Odpowiedz cytując
A najlepsze - pszczół mało, zwierzaki chorują - wszystko przez 5G. Teraz już wiemy jaka będzie linia obrony, że pies zdechł...  zły

Co tam pszczoły i chore zwierzaki - jakiś czas temu zdiagnozowała u siebie raka mózgu, naturalnie wywołanego przez 5G.
#link

Watrusia

« #8292 : Lipiec 25, 2020, 17:48:44 »
Odpowiedz cytując
Czytałam na fcb że jedna z suczek nie żyje, po cholerę oddawali jej te sunie?  marze. Znowu skądś zdobyła koziołka, ona tak będzie brała te zwierzaki, a one znowu będą zdychać... Niech to się w końcu skończy!.
#link
MoniMoni

« #8293 : Lipiec 26, 2020, 04:41:28 »
Odpowiedz cytując
Izka powinna byc leczona. Inaczej - TO sie nigdy nie skonczy.
#link
Watrusia

« #8294 : Lipiec 26, 2020, 07:19:44 »
Odpowiedz cytując
MoniMoni, powinna być leczona, tylko co się musi wydarzyć, żeby to się stało...
#link
marysia550

Moje ogłoszenia
« #8295 : Lipiec 26, 2020, 22:38:40 »
Odpowiedz cytując
Czytałam na fcb że jedna z suczek nie żyje, po cholerę oddawali jej te sunie?  marze. Znowu skądś zdobyła koziołka, ona tak będzie brała te zwierzaki, a one znowu będą zdychać... Niech to się w końcu skończy!.

W tym schronisku akurat pewnie by dłużej nie pożyła
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #8296 : Lipiec 27, 2020, 13:02:50 »
Odpowiedz cytując
marysia550, jakoś ponad rok żyła i źle nie wyglądała... icon_rolleyes skoro w tym schronisku jest, ja jest i tak uważasz to jak musiało być u Indiany.....
#link

kolebka

Dream-maker

« #8297 : Lipiec 27, 2020, 13:41:39 »
Odpowiedz cytując
A co się stało w ogóle z Anją, bo nie kojarzę ?
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

trusia

Moje ogłoszenia
« #8298 : Lipiec 27, 2020, 14:03:26 »
Odpowiedz cytując
To sprawdzona informacja, że sadystka znowu zaczyna kolekcjonować zwierzęta?  Celowo użyłam słowa kolekcjonować, bo ona traktuje zwierzęta jak przedmioty martwe. 
#link

borkowa.

silesian team

« #8299 : Lipiec 27, 2020, 15:07:56 »
Odpowiedz cytując
na instagramie i blogu pojawiły się zdjęcia koziołka smutek
ale właśnie odpaliłam bloga i... "W związku z tym, iż demokratyczne rządy Prawa i Sprawiedliwości doprowadziły Polskę i jej naród do utraty suwerenności, z dniem dzisiejszym zostałam monarchistką. Uważam, że tylko monarchia jest w stanie zabezpieczyć należycie interesy kraju i narodu."  kukunamuniu
#link
MoniMoni

« #8300 : Lipiec 27, 2020, 15:34:43 »
Odpowiedz cytując
Rany boskie... Izka jeszcze bardziej oszalala?
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #8301 : Lipiec 27, 2020, 15:58:07 »
Odpowiedz cytując
trusia, sprawdzona.
kolebka, z Anja nic. Zyje. Chodzi tam wciąż.
#link

trusia

Moje ogłoszenia
« #8302 : Lipiec 27, 2020, 20:13:51 »
Odpowiedz cytując
Czyli horror znowu się zaczyna. Ile ma tych kóz? Nie wierzę w jednego koziołka. Po co jej jeden kozioł? Punkt kopulacyjny otworzy? Nasienie będzie wysyłać? (czy w hodowli kóz tak się robi?)
#link

desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #8303 : Lipiec 27, 2020, 20:47:13 »
Odpowiedz cytując
trusia, wiadomość.
#link

diuk

Moje ogłoszenia
« #8304 : Lipiec 27, 2020, 20:51:14 »
Odpowiedz cytując
Koziołki ludzie często oddają za darmo lub za parę złotych
#link
trusia

Moje ogłoszenia
« #8305 : Lipiec 28, 2020, 08:19:44 »
Odpowiedz cytując
Biedny koziołek, sadystka nie potrafi żyć, jeśli nie ma nad kim swoich sadystycznych tendencji realizować.  Albo zagłodzić, albo nie leczyć, ale jaki by koniec nie był, żródło mięska jest.

"W związku z tym, iż demokratyczne rządy Prawa i Sprawiedliwości doprowadziły Polskę i jej naród do utraty suwerenności, z dniem dzisiejszym zostałam monarchistką. Uważam, że tylko monarchia jest w stanie zabezpieczyć należycie interesy kraju i narodu."  kukunamuniu
borkowa, nie ona jedna, na forum ma pokrewną dusze, która też twierdziła, że jest zwolenniczką monarchii. Co prawda nie uzasadniła, na czym polega przewaga monarchii nad innymi systemami i jej dobrodziejstwo dla Polski. 

#link

desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #8306 : Lipiec 28, 2020, 11:37:02 »
Odpowiedz cytując
Termin sprawy o owoce i kozy przeniesiony na wrzesień. Dzidzia gra na czas. Zmienia obrońcę.. konie również rozpoczynają się dopiero w wrześniu... Po ponad roku...
#link

kolebka

Dream-maker

« #8307 : Lipiec 28, 2020, 11:52:37 »
Odpowiedz cytując
desire a to Anja tam nie mieszka na stałe, tylko przychodzi ?
#link

desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #8308 : Lipiec 28, 2020, 18:16:50 »
Odpowiedz cytując
kolebka, Anja po którymś wyrzuceniu pomieszkiwała na strychu w stajni i u sąsiada.
#link

marysia550

Moje ogłoszenia
« #8309 : Lipiec 29, 2020, 23:55:58 »
Odpowiedz cytując
marysia550, jakoś ponad rok żyła i źle nie wyglądała... icon_rolleyes skoro w tym schronisku jest, ja jest i tak uważasz to jak musiało być u Indiany.....
#link
Strony: 1 ... 275 276 [277] 278 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.021 sekund z 19 zapytaniami.