Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 sierpnia 2019 12:37
Odczucie co jest słodkie też zmienia reszta składników, bo np. Tonic Kinley ma tyle samo cukru co Cola (no prawie) a słodki w smaku jednak nie jest 😉
Natchniona dzisiejszą re voltą właśnie kupiłam po jednym smaku tego co mieli owocowego w osiedlowym sklepie 👀. Mam 12 butelek. Wyżłopałam dziś 4, reszta pójdzie jutro na oglądanie perseid jak zmieszczę 😁
Pomelo jest mocno słodkie, ale daje radę - właśnie je testuję 🙂
Truskawkowa margerita też od Lecha była zadziwiająco nie słodka🙂
dea   primum non nocere
10 sierpnia 2019 20:48
Hahaha ale ruszył popyt na wszelkie 0% 😀 re-volta ma różne moce 😉
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
11 sierpnia 2019 19:44
Moje ulubione 0%, które ostatnio wchodzi "jak woda" to somersby gruszkowe  😍 z tym, że jest raczej słodkie, ale dla mnie idealne!
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
11 sierpnia 2019 20:06
Warto spróbować Lecha z granatem 😉
Warto spróbować Lecha z granatem 😉


Ooooo tak uwielbiam tego Leszka  😍
po wczorajszym tescie też sie skłaniam do Leszka, bije na głowę konkurencję w kategorii NIEsłodkie, polecam: Ice Mojito, Granat i Acai.

Niemniej do końca wakacji mam już dość owocowego piwa  😁
desire   Druhu nieoceniony...
12 sierpnia 2019 13:39
Moon   #kulistyzajebisty
12 sierpnia 2019 13:40
desire, yeah! :kwiatek:
Martita   Martita & Orestes Company
12 sierpnia 2019 14:12
Czytałam, na fb Molosy Adopcje, że uzasadnienie miało 13 stron. Wow. Świetna robota!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 sierpnia 2019 15:44
Martita, SKO ma w zwyczaju pisać uzasadnienia na naście stron, a najczęściej w większości są to przytoczone przepisy mniej lub bardziej dotyczące rozpatrywanej sprawy, a odniesienie do sprawy to max 2 😉
I super wiadomość 😅. A co do piw 0%, to te miodowe są 0? Bo nigdzie nie mogę takich znaleźć. Kupiłam Lecha granat z acai, i fakt, nie jest takie słodkie.
desire   Druhu nieoceniony...
13 sierpnia 2019 09:03
safie, uzasadnienie z gminy o odbiorze zwierząt ma 13 stron. 😉
Ale na blogu leci "Grzegorz Braun w Chicago".
Teraz leci kabarecik, czyli ogród Indianki. Całe jedno zdjęcie, a na nim: łubin polny, żółtlica (pospolite chwasty), wyrośnięty koper, przyczajona pietruszka. I kwiatki jakieś, może nagietki. To się nażarła...

Na filmie mówi, że właśnie będzie wysiewać fasolę, której nasiona namoczyła - UWAGA - miesiąc lub dwa miesiące temu 😀 I nie jest pewna, czy wykiełkują!
Zaraz po sympatycznej buzi Rzecznika Praw Hodowców jest to najzabawniejszy wytwór indiański tego roku. Idę płakać, bo już nie mam siły się śmiać.

Tyle miała czasu, takie piękne lato (mój ogród po prostu oszalał i "pęka w szwach"😉, a ona łubin uprawia. Jasne, dla mnie to ona może posiać nawet węgiel i czekać na plony, ale niech przestanie się w końcu nazywać rolniczką, ogrodniczką, i niech przestanie ludziom wciskać dzikie krzaki jako majeranek.

KBP
Dziewczyny wybaczcie, że się wcinam ale czy są jakieś osóbki, które zajmują się szyciem i znają się na maszynach?
Szukam maszyny do domowych zadań...w skrócie chodzi mi o poprawianie ubrań. Trochę schudłam i wszystko co mam w szafie leży na mnie jak worek, a z racji, że jeszcze mam trochę zbędnych kilogramów nie chcę kupować nowych ciuchów więc muszę zająć się lekkim DIY. Odnośnie domowych zadań...zmniejszanie koszulek, bluz i może jeansów. Szukam czegoś niezbyt drogiego, a w oko wpadł mi Singer Sewing Machine START 1306, ale nie wiem czy wystarczy do tych celów..Może coś innego do tych 400zł?
Grettiena zapytaj w wątku DIY. http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,88.0.html
Ale tak w skrócie do szycia/poprawek ludzkich ubrań to chyba każda maszyna będzie dobra o ile nie jest to firma ""KRZAK" albo nie bedziesz chciala szyć wyjątkowo grubego materiału.
Dziewczyny wybaczcie, że się wcinam ale czy są jakieś osóbki, które zajmują się szyciem i znają się na maszynach?



To akurat dobry wątek do tego, gdyż znaną specjalistką w tym zakresie jest właśnie pani Izabela R.

klik



😁

Przepraszam taki humor dzisiaj mam ...
...właśnie będzie wysiewać fasolę, której nasiona namoczyła - UWAGA - miesiąc lub dwa miesiące temu 😀 I nie jest pewna, czy wykiełkują!

Ale jak maja wykielkowac, skoro wszystkie te fasole juz sa zgnile - jesli byly namoczone 1-2 miesiace temu?
A któż to może wiedzieć?
Ja tylko powtarzam za Kreatywną Flanellą, co mówiła na swoim najnowszym filmiku.

Pamiętam zdjęcia tej fasoli namaczanej bodaj na przełomie czerwca i lipca - mnóstwo nasion kolorowych, w równie kolorowych kubeczkach. Tylko rzeczywistość znów okazała się taka jakaś szara (czyli stary, dobry standard: wielki szum i wielkie plany, a potem tyłek do wyra i tablet w dłoń). Może kubeczki z fasolką zostały na słońcu, woda odparowała i nasiona nie zgniły, tylko najpierw się ugotowały, a potem wyschły. Któż to może wiedzieć... Czekam na sadzonki węgla i kolejne samosiejki absurdu.

KBP

"Sianie" fasoli 21 czerwca: https://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/2019/06/siew-fasoli.html
Opowieści dziwnej treści 13 sierpnia:
BASZNIA   mleczna i deserowa
16 sierpnia 2019 21:26
Słuchajcie, co z tą kobyłą, Indiana chyba, źrebna była czy nie była?

desire   Druhu nieoceniony...
16 sierpnia 2019 21:41
BASZNIA, pw. nooo była źrebna, przecież pani kreatywna już gdzieś pisała, że źrebak u nas zdechł. 😁
Martita   Martita & Orestes Company
16 sierpnia 2019 22:35
desire A nie zjadłyście?  😁

Przepraszam czarny humor ale musiałam  :kwiatek:
Eeeee, za suchy był 😀iabeł:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 sierpnia 2019 21:19
Kandydatka na sejm!
Moon   #kulistyzajebisty
17 sierpnia 2019 21:43
Ciekawe, czy jej słownik w tablecie już podpowiada frazę "zorganizowana grupa przestępcza" jak wpisze pierwsze litery...  🤣 😵
BASZNIA   mleczna i deserowa
17 sierpnia 2019 21:46
Oesu....
Przynajmniej wiadomo, że oszołomy takimi kandydatami się samozaorają....
Ktoś z RRdeSyf ma naprawdę dobrą pamięć (załącznik na dole, widoczny chyba tylko dla zalogowanych, bo nie umiem wstawić obrazka w treści).


O-NA HO-NO-RO-WA.
ONA HONOROWA...
O.N.A. H.O.N.O.R.O.W.A.

Honoru to Czysta Flanella nie rozpoznałaby nawet wtedy, gdyby rzucił jej się do gardła. Całe życie "projektuje" samą siebie pod publiczkę, tracąc tożsamość. Jest wszystkim, czyli nikim. Kandydatka z okręgu bez moralnych kręgów, chyba że mówimy o takich betonowych kręgach, z których kiedyś robiło się studnie lub przydomowe szamba.

KBP aka RPH
desire   Druhu nieoceniony...
20 sierpnia 2019 23:15
Możemy w końcu uchylić rąbka tajemnicy, we fragmentach udostępnionych na stronie fundacji jest nawet opis z sekcji zwłok padłych koni, na pewno nie padły na kolke, woda z cukrem też nie mogła im pomóc...
kLik
No tak, niby wszystko jest tak opisane, jak podejrzewano. Wiec niby zadnego zaskoczenia nie ma. A jednak bardzo plakac sie chce, ze az tak zle bylo z tymi biednymi zwierzetami. Zal wielki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się