Insekty-jak się skutecznie pozbyć z domu

zauwazylam ze jeden prusak na pewien okres to juz przeszlosc,  nagle gromadami zacyznaja mi sie zapuszczac do kuchni, zostawilam bigos na kuchence (dobrze ze zamkniety) i juz cala zgraja  sie obok niego krecila... jak sie ich pozbyc juz na zawsze? zadne kratki na nie nie dzialaja, a pryskanie wszedzie gdzie sie da tez nieiwele daje. http://allegro.pl/item501596860_odstraszacz_szczury_karaluch_prusaki_pluskwy_myszy.html#gallery czy ktos z czegos podobnego korzystal?
ciarki mam jak sobie to wyobrażę !
zuza   mój nałóg
15 stycznia 2009 14:58
Makrela ja właśnie zamówiłam cos podobnego na allegro tylko za 25 zł i z myślą o myszach (mam ich pełno pod drewnianymi podłogami,zrywać desek nie chce a w nocy strasznie tupią  😉 )
Nie jestem jakoś do tego przekonana ale stwierdziłam,że za taką kasę mogę zaryzykować.Jutro ma dojść.Mogę później opisać co i jak ale tylko z myszami bo innych insektów ( na szczęście ) nie posiadam.
jak mieszkasz w mieszkaniu i włażą ci ze wspólnego "pionu", to skutecznie się ich nie pozbędziesz. cały budynek musi podjąć walkę, u nas zalęgły się u jakiegoś brudasa i cały 10-cio piętrowy blok był skażony. nie pamiętam jak sobie z nimi daliśmy radę, na pewno są jakieś trutki.
jeśli mieszkasz w domu, to ja bym zainwestowała w profesjonalną eksterminację 😀iabeł:


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się