Stajnie w Lublinie

Czy jest ktoś zainteresowany wizytą Lee Holen w Lublinie? Lee w przyszłym tyg przyjeżdża do Polski i jeżeli zbierze się grupa,to może przyjechać do Lublina. Chętnych proszę o kontakt na pw.
Czy byłby ktoś zaineresowany warsztatami z 2lonż prowadzonych przez JNBT ?
czy ktoś coś wiecej może na temat atmosfery, warunków w stajni Dakar ? Bardzo proszę o info tu lub na priv 🙂
W tym wątku było dużo o Dakarze 😉 Poszukaj, ja mimo, że nigdy nawet nie przejeżdżałam koło tej stajni dużo o niej wiem 😁
Witam, kto na Lubelszczyźnie robi zęby, tarnikowanie?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 czerwca 2017 09:37
Mi a w zasadzie mojemu koniowi zęby robi zawsze dr Kusy. Zęby robi na pewno też dr Karcz.
Ok, dziękuję.
Do mnie przyjeżdżał doktor Kotowicz. Pewnie ktoś z Chełma też, bo wiem, że ludzie wspominali, ale nie przypomnę sobie o kim mówili. Do nas wszyscy specjaliści mają daleko  😕
Ma ktos może pozyczyc przyczepkę 2-konna na 2-3 dni?
I troszkę taniej niż 50zl za dzień  🙄
Ma ktos może pozyczyc przyczepkę 2-konna na 2-3 dni?
I troszkę taniej niż 50zl za dzień  🙄


W Kraśniku,ul.Przemysłowa , wulkanizacja Omiotek - za dobę 30 albo 40 zł nie wiem dokładnie bo dawno nie brałam.
sotniax Dziękuję  :kwiatek:

Juz znalazłam, nieaktualne.
Czy ktos z obecnych na forum bedzie robic foty na ujezdzeniowkach w Polku?
Co znajde najblizej Chełma?  🙂
Co znajde najblizej Chełma?  🙂


Może powinnaś określić czego szukasz - pensjonatu, szkółki, możliwości treningu, pracy. Ale w tym przypadku to chyba bez znaczenia, bo z sensem to chyba nie ma nic... Ale mogę nie wiedzieć wszystkiego.
Z Chełma do Zamłyńca nie masz daleko! 😍
Nie wiem w jakim wątku mam zapytać, więc sprobuję tutaj.Czy ktoś z  was korzysta z usług podkuwacza Roberta Babisza? Będę wdzięczna za informacje.
Zapraszam na kurs z Haliną Gronowską 12-13 sierpnia w stajni w Sadłowicach. Możliwe również wykupienie dodatkowego treningu w piątek (11.08).
Cena za kurs dla osób spoza naszego pensjonatu to 600 zł w tym pobyt konia od piątku do niedzieli (siano, owies, słoma). Trening w piątek dodatkowo płatny 150 zł.
Mała, kameralna grupka i brak słuchaczy gwarantuje spokój i dobre warunki do nauki 🙂 Jest to okazja ponieważ wolne miejsca pojawiły się ze względu na urlopy pensjonariuszy 🙂
Na Fb naszej stajni dostępne są galerie z poprzednich kursów.
[[a]]https://www.facebook.com/Stajnia-Sad%C5%82owice-1880931702136387/[[a]]
edit: wszelkie pytania proszę kierować na Fb lub na mojego maila pilotek@autograf.pl
Trasa Wrocław-> Lublin na początku sierpnia będzie dr. Biazik
Chętni kontakt
[quote author=diołem link=topic=80.msg2684963#msg2684963 date=1496211910]
Czy byłby ktoś zaineresowany warsztatami z 2lonż prowadzonych przez JNBT ?
[/quote]

Ja byłabym zainteresowana jeśli jeszcze aktualne 😉
Orientuje sie ktos czy w lubelskim PZHK jest zawsze ktos w biurze w tygodniu kto przerejestruje mi konia, czy trzeba sie umawiac? Bede musiala tam jechac w godzinach pracy, a u mnie w robocie oblozenie zmienia sie mocno dynamicznie i nie chce sie umawiac na okreslona godzine bo moge jednak nie moc wyskoczyc
najlepiej w poniedziałek bo są wszyscy inspektorzy, mają dzień biurowy
Dzięki Melechow, jak mi się trafi luźniejszy poniedziałek to podjadę 🙂
Czy w Lublinie jest sklep rolniczy z paszami dla zwierząt gospodarskich itp? Albo może na giełdzie znajdę takie miejsce?
Jest Rolfarm, jest soymax, agropol w Motyczu, nie wiem jak z detalem i sprzedażą. Blisko nas pasze są w Niedrzwicy Dużej w As primie
Dziękuję. Właśnie detal mnie interesuje. Zapytam w tych miejscach 🙂
Słyszeliście o dwóch powstających stajniach na północ od Lublina? Jedna ma być wolnowybiegowa z fajnymi warunkami do treningu, druga typowo sportowa. Niedawno otworzyła się stajnia w Bogucinie. Fajnie, że lubelskie się rozrasta pod względem jeździectwa 🙂.
Jeśli chodzi o stajnię w Bogucinie, to informacje można zasięgnąć u mnie 🙂 Zapraszam 🙂
Wiem, wiem i słyszałam same dobre opienie 🙂.
Dowiedziałam się jeszcze, że w tej wolnowybiegowej nie będzie pensjonatu.
aa ta nowa sportowa to jaka? wiadomo coś więcej?
Gdzies miedzy Pryszczową Górą a Mesznem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się