Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

🤣 moja to ta najbliżej chłopaków, do mnie prowadzi droga asfaltowa. Od stacji PKP do mnie masz 1,5 km , za krzyżówką w prawo i dalej prosciutko, moje łaki i stajnia sa po prawej stronie. Dalej na wsi mamy jeszcze dwie stajnie.

Oj..jest jeszcze nowopowstała stajnia tez blizutko, ale moja poznasz bo ja mam ogrodzony teren a ta przede mna tylko ma pastuchy.
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
30 grudnia 2012 20:40
Martuha, z resztą Faza ma na padoku bardzo fajnego karego konia z plemnikiem na pysku, więc z pewnością trafisz 😎
wątek zamknięty
Toż to bardzo dobra "reklama".  🤣
wątek zamknięty
Faza, u nas to samo, wszędzie lód, plac zamarznięty, o terenie też można zapomnieć... ta pogoda się daje we znaki :/
Masz fajne stadko! 🙂
wątek zamknięty
Averis o tym pieknym 'diabełku" piszesz. Mam tylko to zdjecie ale...



harja dziekuję :kwiatek:
wątek zamknięty
Elena dziękujemy 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
31 grudnia 2012 17:43
Burza, jakie sympatyczne zdjęcia. Ładnie Piorun wygląda.

Faza, fajne nicponie!


Mój kucyk (jezu, w końcu dotarłam do stajni! :tanczacalinka🙂 miał dziś nietypową amazonkę. Jeździła na nim córa mojej koleżanki, lat 5,5 a więc równolatka Całusa. Trochę się obawiałam, ale kuc był nad wyraz grzeczny, spokojny i naprawdę kochany.




wątek zamknięty
Elena
Widać  😍 Bije wszystkim palma, ziemia zmarznięta - nie mają gdzie nóg nawet rozprostować, moje na padoku po prostu stoją w słońcu (i chyba energię kumulują  😀iabeł🙂. A jak wsiąde to, dziś przezyłam godzinę kwików i płoszenia się "bo listek"  🤔wirek: 😁
wątek zamknięty
emptyline nie wiem na czym to polega ale nasze konie wiedza i czuja kiedy maja do czynienia z małymi dziecmi. Nigdy nie zapomne jak mała dziewczynka w szpitalu dla koni nagle weszła do boksu do mojej Sonki. Ja sie ptrzestraszyłam pobiegłam na ratunke i kurczowo trzymalam konia który nigdy wczesniej nie widzial dzieci. Jakiez było moje zdziwienie ,gy Sonia bardzo delkikatnie dotykała dziewczynkę, baaardzo delikatnie, ona wiedziała ,że to dziecko.
Może i dlatego Twój kuc tez był taki grzeczny.
Bardzo podoba mi sie umaszczenie Twojego kuca.
wątek zamknięty
Elena   emocjonalnie elastyczna
31 grudnia 2012 19:06
armara ja nawet nie mam jak wsiąść bo wszędzie ślisko  👿 jak wzięłam ostatnio Brawurę na lonżę to miałam niezłą zabawę i zastanawiałam się kto kogo lonżuje ja ją, czy ona mnie 😀
wątek zamknięty
Najbardziej aktualne jakie mam, jak jeszcze był śnieg

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.