In memoriam

O jejku. Przykro bardzo ;( Trzymaj się!!  :przytul:
monia Trzymaj się.
Zawsze przykro, gdy odchodzi przyjaciel, ale gdy tak nagle to jakby świat z dnia na dzień obrócił się do góry nogami.
desire   Druhu nieoceniony...
09 października 2018 14:16
monia, no nie.. 🙁 trzymaj sie!
Dzięki wielkie, już mi przeszło. Najważniejsze, że babka miała ostatnie dni swojego życia jak w raju.  Najgorzej zabolało mnie to, że doprowadziłam ją do takiego stanu że byłam z niej mega dumna, na dodatek miała tak wybitny rodowód.  I tak jej obiecałam dożywocie.
Przywiozłam ją w stanie tragicznym a wypiękniała i cieszyła mnie bardzo. Nawet udało nam się ją zaźrebić, szkoda, że tak szybko odeszła.
Deniza  19.08.1992- 9.10.2018. Przegrałyśmy ponad 2 i pół miesięczną walkę z infekcją bakterii beztlenowej. Myślałam ze już wyszłyśmy na prostą, ale niestety, nie udało się.  Do mnie to dalej nie dociera, w sobotę pasła się spokojnie. Byłam z nią do końca. Siedzę i ryczę,
tuląc jej ogon.
Watrusia, tak bardzo mi przykro 🙁.
Watrusia niestety wiem co czujesz i szczerze współczuje 😕 

wspomnienia sprzed niespełna 5 miesięcy wróciły, u nas walka też trwała 2,5 miesiąca  😕
Watrusia, tak mi przykro... 🙁 bądź dzielna
Dziękuję Wam. Rano czekałam na tel. że ona stoi i rży i do tego  dostałam temperatury.
Watrusia Przykro mi  🙁. Wiem,że to trudne,ale pomyśl ile pięknych lat razem spędziłyście, zapewniłaś jej wszystko,co mogłaś. Trzymaj się  :przytul:
Watrusia  Trzymaj się, bardzo mi przykro...
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
12 października 2018 07:30
Watrusia... strasznie mi przykro.
Trzymaj się  🙁
Watrusia o nie, strasznie mi przykro 🙁

monia - doczytałam i o Twojej tak pięknie wyprowadzonej bidzie, współczuję 🙁
Watrusia bardzo, bardzo mocno Cię przytulam. Nie ma pocieszenia na taką stratę, no nie ma. Ona już jest spokojna i pewnie gdzieś tam biega, kiedyś się spotkacie, będzie czekać na Ciebie. Życzę Ci spokoju w sercu.
Dziękuję Wam  :kwiatek:
Watrusia, Bardzo współczuję, strata niewyobrażalna, tyle lat. Trzymaj się!  🙁
vissenna   Turecki niewolnik
08 grudnia 2018 09:13
Wczoraj padła Rocher, klacz George'a Williams'a. Para ta święciła triumfy 10 lat temu i do dziś pamiętam kur do muzyki Madonny oraz te wielkie, łopoczące uszy. 🙁
desire   Druhu nieoceniony...
02 stycznia 2019 19:01
Nostrzyk
16.02.1990-02.01.2019

Serce mi pękło.
desire, trzymaj się! dożył pięknego wieku 🙁
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 stycznia 2019 19:13
desire, ale jak to??? Jejku, tak mi przykro...
desire, o nie... 🙁 tak mi przykro... wiem, że teraz nic Cię nie pocieszy, ale dałaś mu piękny czas razem. trzymaj się!
mimo pięknego wieku, bardzo współczuję straty przyjaciela 🙁
desire,  przylulam 🙁
współczuje 🙁
desire, o nie, po cichu czytałam od dawna, wyglądał jak młodzieniaszek 🙁 Mega współczuję, trzymaj się 🙁
desire, ojej ale co tak nagle 🙁 bardzo współczuję, trzymaj się! 🙁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 stycznia 2019 08:06
Desire bardzo mi przykro  🙁
Nawet sobie nie wyobrażam jak musi być Ci ciężko.
desire ogromnie mi przykro, zawsze boje się tego momentu w życiu. Ale nie przeskoczymy go, Nostrzyk trafił do Ciebie bo tak miało być. Zapewniłaś mu wszystko czego potrzebował. Ściskam z całego serca  :kwiatek:
Desire bardzo mi przykro, trzymaj się  🙁
desire, bardzo mi przykro...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się