LUBLIN i okolice

Poszło PW.

W skrócie - LKJ już o niczym nie może decydować (i dobrze!)
Zbiórka, którą można znaleźć w sieci, została otwarta przez aktualną Panią Prezes. Więc tam lepiej nic nie dawać. Skoro od lat nie mieli na czynsz, itd to jak chciałaby teraz utrzymać konie?
Dziwna i przykra sprawa.
mils   ig: milen.ju
19 czerwca 2020 08:30
Hej, takie szybkie pytanie: ma ktoś z Was może pożyczyć jakichś obiektyw do Canona na weekend? Najlepiej coś, co się nada do koni, ale przyjmę wszystko. Dostanę aparat na testy, a to co mam jest do Nikona niestety.
Pani doradca zawodowy, pomagająca mi trochę się ogarnąć szuka kilku osób z woj lubelskiego do projektu stażowego. Skierowane do tych co stracili zatrudnienie w ciągu ostatniego pół roku. Termin zgłoszenia teoretycznie do jutra, ale pewnie przedłuży do poniedziałku/wtorku możliwość.
Jakby ktoś rozważał proszę o priv, podam wtedy numer bezpośrednio do organizatorki.
Tworzę bazę miejsc (knajpy, domy kultury i inne) gdzie organizowane są (lub mogą być w przyszłości) koncerty na żywo. Szeroki wachlarz rodzajów muzyki OPRÓCZ (przynajmniej na razie): discopolo, rap, hiphop, techno.
Każda sugestia gdzie na lubelszczyźnie można bu uderzać na wagę złota.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
08 sierpnia 2023 19:06
Czy widział ktoś gdzieś/kojarzy w Lublinie (bądź okolicach) kogoś kto pomoże mi zrobić konwersję przednich reflektorów w aucie na europejskie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się