Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: poznajmy się

poprzednia następna
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: poznajmy się  (Przeczytany 94843 razy)
tatsu

« #390 : Maj 15, 2019, 13:46:53 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda przytulam wirtualnie bardzo, bardzo mocno...
No właśnie tak z "dzbanem" coś mi chodziło po głowie, tylko nie pamiętałam tej drugiej części nazwy :P
#link
Konie kochają marchewki. Czy to czyni je wielkimi królikami ?
Anythic

« #391 : Maj 15, 2019, 20:32:02 »
Odpowiedz cytując
Zawsze chciałam się włączyć w społeczność re-volty, ale ze względu na to, że jestem dosyć nieśmiałą osobą (o dziwo - szczególnie w sieci!), za każdym razem odpuszczałam. Odświeżenie tego wątku popchnęło mnie w końcu do napisania pierwszego posta na volcie. Choć czytam Was od lat, śmiałam się z Wami, smuciłam się z Wami i wiele, naprawdę wiele (nie tylko w końskiej dziedzinie) od Was się nauczyłam, to jednak nigdy nie miałam odwagi by w końcu sama coś napisać.

A więc poznajmy się! Mam na imię Angela, 26 lat za sobą. Konie jak u większości z Was - były ze mną od zawsze, mimo że pochodzę z zupełnie niekońskiej rodziny  wink. Skąd mi się to wzięło? Pewnie z kosmosu  hihi. Jeździć konno zaczęłam w wieku 12 lat, do koni powróciłam na początku maja, po niemal 5 latach przerwy. Teraz już wiem czego mi przez te 5 lat tak bardzo w życiu brakowało. Całe życie jako rekreant bez własnego wierzchowca i prawdopodobnie za szybko to się nie zmieni, biorąc pod uwagę moją wypłatę  lol. Tytuł koniary towarzyszy mi od lat, podobnie i kociary. W tamtym roku \po utracie ukochanego kota, z którym wspólnie spędziliśmy 16 lat, zostałam też psiarą. Razem z TŻ przygarnęliśmy znajdę (podobno mix husky i bc, z husky ma coś na pewno, ale kto to tak naprawdę wie z kim jedno z rodziców wdało się w romans...). Kocham muzykę z lat 70-80 (po avatarze łatwo zgadnąć kogo sobie najbardziej ukochałam  lol).

Mam nadzieję, że uda mi się jakoś przełamać się i w końcu zacząć się udzielać  wink

EDIT: Poprawiłam akapity.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2019, 20:52:12 wysłane przez Anythic » #link
tatsu

« #392 : Maj 15, 2019, 20:43:11 »
Odpowiedz cytując
O kurczę, nawet nie podejrzewałam, że moje nieśmiałe odkurzenie tego wątku zrobi tyle!  8|

Anythic zazdroszczę Ci, że tak szybko zaczęłaś jeździć konno. W sumie mnie się udało zacząć wcześniej, bo już mając ledwie 6 lat na karku poznałam koński grzbiet stryjkowej, leciwej klaczy Lotki, która miała już wiele przepracowanych na roli lat. Ale jazda na kobyłach od pługa, to nie to, co w szkole jazdy pod okiem trenera  icon_razz
I fajnie, że udało Ci się coś napisać duży uśmiech
Teraz już będzie z górki, bo pierwsze lody zostały przełamane duży uśmiech
#link
Martita

Martita & Orestes Company

Moje ogłoszenia
« #393 : Maj 15, 2019, 22:34:06 »
Odpowiedz cytując
Aż sprawdziłam ile czasu tu jestem. No to 9 lat regularnego czytania! Fajnie widzieć te same nicki tyle czasu uśmiech

tatsu, Anythic cześć  kwiatek

efemeeryda Przytulam mocno! Sama logowałam się tutaj jeszcze bez Orestesa a teraz jego też już nie ma. Czas nie leczy ran ale uczy jak z nimi żyć. Teraz potrafię się cieszyć z tego, że w ogóle dane mi było tego konia znać i stworzyć taką więź. Tobie również tego życzę. Daj sobie tyle czasu ile będziesz potrzebować.
#link
Meise

« #394 : Maj 16, 2019, 12:41:33 »
Odpowiedz cytując
Anythic, witamy uśmiech

U mnie przez ostatnie dwa lata od poprzedniego wpisu niewiele się zmieniło. Mam tylko drugie królicze dziecko uśmiech Lubię ten stan!

A co do re-volty, to ja zaczynałam na starej volcie jako gówniak, też głównie czytałam i podziwiałam konie z wątku Zdj Naszych Koni. Ile to nicków i zwierząt już odeszło w zapomnienie przez tyle lat...
Czas leci zdecydowanie zbyt szybko.
#link
tatsu

« #395 : Maj 16, 2019, 12:58:36 »
Odpowiedz cytując
Meise też masz króliki? duży uśmiech Ale super! duży uśmiech
#link
Meise

« #396 : Maj 16, 2019, 13:15:53 »
Odpowiedz cytując
tatsu, tak, nawet mają instagrama https://www.instagram.com/lars_the_bun/?hl=pl  hihi hihi hihi
#link
Martita

Moje ogłoszenia
« #397 : Maj 16, 2019, 13:19:31 »
Odpowiedz cytując
Meise Śledzę Ciebie na insta bo króliczki a tu widzę, taka niespodzianka  kocham Są cudowne!
#link
tatsu

« #398 : Maj 16, 2019, 13:20:16 »
Odpowiedz cytując
Ojaaaa... pełen szacun!
Moje na razie mają tylko kilka byle jakich zdjęć smutek
#link
Meise

« #399 : Maj 16, 2019, 13:21:18 »
Odpowiedz cytując
Martita, haha, Larsy zapraszają do siebie duży uśmiech

tatsu, mamy tu wątek o królikach i gryzoniach, wpisz w wyszukiwarkę i chwal się  uśmiech
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #400 : Maj 16, 2019, 13:52:04 »
Odpowiedz cytując
Meise w życiu bym nie pomyślała że masz na imię Marta  hihi ale zaskoczenie. Na starej Volcie byłaś pod innym nickiem?
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Meise

« #401 : Maj 16, 2019, 14:03:52 »
Odpowiedz cytując
Czemu? :P
A jakie imię pasuje do osoby wciągającej kłaczki nosem?  hihi

Byłam na starej volcie pod nickiem Gizela, albo Gryzelda, już nie pamiętam  oczy2
#link
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #402 : Maj 16, 2019, 14:23:22 »
Odpowiedz cytując
Meise, ja też się zdziwiłam, że jesteś Marta wysmiewa nie wiem z czego to wynika, nie sądziłam, że jesteś Martą hihi
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
tatsu

« #403 : Maj 16, 2019, 14:25:36 »
Odpowiedz cytując
Meise nawet do głowy mi nie przyszło, że jest tu wątek króliczy... no ale skoro jest wątek o psach, to czemu nie i o królikach?  icon_razz
#link
Martita

Moje ogłoszenia
« #404 : Maj 16, 2019, 15:44:57 »
Odpowiedz cytując
A jakie imię pasuje do osoby wciągającej kłaczki nosem?  hihi

Zdecydowanie Marta, potwierdzam  emoty327
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #405 : Maj 16, 2019, 16:14:56 »
Odpowiedz cytując
Jako też Marta zdecydowanie nie potwierdzam  oczy2

Nie wiem, jakieś bardziej przebojowe? Natalia? Małgośka?  hihi ale to pewnie dlatego, że niespecjalnie przepadam za swoim imieniem wink
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

lenalena

Moje ogłoszenia
« #406 : Maj 16, 2019, 17:17:26 »
Odpowiedz cytując
haha, Meise, o tym samym pomyślałam, że niemożliwe że to Marta.  lol Ja bym obstawiała Sandrę. Albo Igę.  hihi
#link
Wikusiowata

« #407 : Maj 16, 2019, 17:22:34 »
Odpowiedz cytując
O ła, wyskoczył mi ten wątek i aż sama przejrzę, czy się przedstawiałam duży uśmiech Ale na forum też już jestem stosunkowo długo (na pewno krócej niż większość z Was, bo na starej Volcie mnie jeszcze nie było), aczkolwiek z 7 lat będzie. Tylko, że dopiero od paru lat się zaczęłam odzywać, zamiast tylko czytać.

tatsu Pomyśl i popatrz, czy nie masz kogoś w swoich okolicach - moja obecna "podopieczna" tak zrobiła. Kupiła dom w "mojej" wsi, potem znalazła moje ogłoszenie tutaj na R-V (o pensjonacie) i postanowiła się odezwać w nieco innej sprawie. Sama jeździła w szkółkach i raczej takich, w której podstawiano jej konia pod nos, często osiodłanego (bo wcześniej np. chodził na lonży). Braki w opiece okołokońskiej i takiej przydomowo- stajennej codzienności są widoczne. A w sumie były, bo szybko się uczy. W każdym razie, zapytała, czy ją przygarnę do "przyuczenia" jak wygląda takie trzymanie koni przy domu, ile trzeba ogarniać, na co zwracać uwagę (np. przy kupnie siana vel zbiorze) - chciałaby z czasem kupić sobie konie. Stara się przychodzić jak najczęściej się da, i sama przyznaje, że taka "współpraca" najwięcej jej przynosi - jeździ gdzie indziej (lepsze warunki, chociażby plac do jazdy - jeszcze się nie dorobiłam), a u mnie obserwuje postępowanie przy łączeniu stada, albo uczy się lonżować (też nie umiała) i takie tam. Taki luźny pomysł - jednak przez praktykę i "naoczne" doświadczanie konkretnych rzeczy można się nauczyć najwięcej, aczkolwiek rady re-voltowe potrafią być na wagę złota - rzucając nowe światło na stare zagadnienie duży uśmiech
#link
Meise

« #408 : Maj 16, 2019, 17:53:43 »
Odpowiedz cytując
Ja właśnie uważam imię Marta za takie z pazurem i je uwielbiam  wink swoją drogą naprawdę sporo tu Mart, wow!

Na drugie mam Małgośka :P A tato mnie chciał nazwać Sandra i w ostatniej chwili zmienili zdanie, bo bym miała inicjały SS  hihi
Jak dzieciak żałowałam koszmarnie, że nie jestem Sandrą, ale teraz nie mogłabym być bardziej zadowolona z bycia Martą  cool
#link
ashtray

« #409 : Maj 16, 2019, 17:57:13 »
Odpowiedz cytując
I ja potwierdzam, że Marta to najlepsze imię! hihi #TeamMarta
#link
Meise

« #410 : Maj 16, 2019, 18:02:34 »
Odpowiedz cytując
Niesamowite ile nas tu jest  duży uśmiech

#teammarta na propsie!  hurra!
#link
Ascaia

« #411 : Maj 16, 2019, 18:16:43 »
Odpowiedz cytując
Przez ten wątek zaczęłam się zastanawiać kogo z Was znam jeszcze z forum Świata Koni. Na pewno Koniczkę (która jak teraz sprawdziłam nie udziela się od grudnia 2018), Burzę i Sierrę. Halo chyba również (?)
Bo to by było jakieś... 16-17 lat?
W 2005 roku zaczęłam pisać na forum Voltahorse. Czyli 14 lat temu. Całkiem spory czas! 
To znaczy, że wiele osób znam lub "znam" tyle lat...
Kto pamięta pierwsze spotkania podczas zawodów na Torwarze? I przemycony baner "Przyjaciele z Voltahorse" ? hihi Nadal chyba mam gdzieś jego fragmenty. wink

A z końmi mam do czynienia od ponad 30 lat. Własne konie mam od 26 lat...
Matko i córko. To zaskakujące sobie to uświadomić...
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2019, 19:24:38 wysłane przez Ascaia » #link
TAJEMNICA KRÓLOWEJ TAJLANDII
Cień na śniegu

« #412 : Maj 16, 2019, 19:22:03 »
Odpowiedz cytując
O, wow! Jestem tu już 9 lat, a trafiłam na forum z powodu afery wokół "moich" fundacyjnych koni, których już nie ma  smutny

No, sporo się przez te lata wydarzyło...
#link
" Koń jest niebezpieczny z dwóch końców i niewygodny pośrodku"
majek

zwykle sobie żartuję

« #413 : Maj 16, 2019, 20:12:54 »
Odpowiedz cytując
Mnie to zawsze rozwala, że np poznaje się kogoś w realu, gada, spędza czas itd a po dwóch miesiącach okazuje sie, że tak naprawdę od kilku lat wymieniamy poglady na rv.
A mój mąż pod wrażeniem, jak znalazłam przepis jak zafarbować zasłony kurkuma właśnie ja rv.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2019, 13:13:00 wysłane przez majek » #link
sorry, ale nie mam polskich znakow
tatsu

« #414 : Maj 16, 2019, 22:29:45 »
Odpowiedz cytując
Wikusiowata mam już taką stajnię. Szkoli mnie młodsza dziewczyna, ale - żeby było śmieszniej - znajoma z turniejów rycerskich duży uśmiech
Na niej spoczęła duża odpowiedzialność oduczenia mnie "narowów", które nabyłam w trakcie nauki własnej. Już rok się ze mną męczy wink i, muszę powiedzieć, że jej nauka nie idzie w las. Jeżdżę z dziewczynami na zawody na razie jako luzak, pomoc dla startujących i do rozstępowania koni po zawodach. Takie "przynieś, podaj, pozamiataj". Uczę się porządnie siodłać, radzić sobie z różnymi charakterami koni i -co najważniejsze - cierpliwości do koni.
Pomagam też przy karmieniu, obserwując co jest im podawane.
No i na dodatek uczę się na technika weterynarii, by móc jeszcze lepiej się opiekować swoimi zwierzakami duży uśmiech
#link
bera7

« #415 : Maj 17, 2019, 12:57:36 »
Odpowiedz cytując
Ascaia, ja jakoś w podobnym czasie uśmiech Piona!
#link

Julie

« #416 : Maj 19, 2019, 07:06:35 »
Odpowiedz cytując
Anythic, witamy kwiatek

Meise, coś mi świta Gryzelda, chociaż starą voltę tylko czytałam, bo nigdy nie udało mi się przejść rejestracji.

A ktoś z was jeszcze był na forum "Konie i My"?
(Oprócz faith, leosky, kasbeg, mojego "męża" i mnie)
Przypomniało mi się, że to forum wyewoluowało z grupy dyskusyjnej alt.pl.konie hihi
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2019, 07:33:18 wysłane przez Julie » #link
Istniejąc tyle robisz dla mnie.

bera7

« #417 : Maj 19, 2019, 08:05:33 »
Odpowiedz cytując
Julie, ja byłam.  Nawet byłam tam modem uśmiech
#link

Scottie

Cicha obserwatorka

« #418 : Maj 19, 2019, 08:34:28 »
Odpowiedz cytując
Kto pamięta pierwsze spotkania podczas zawodów na Torwarze? I przemycony baner "Przyjaciele z Voltahorse" ? hihi Nadal chyba mam gdzieś jego fragmenty. wink

Ja pamietam lol i nie mam pojęcia, kto tam był, ale Ciebie Ascaia akurat zapamiętałam.
#link

ElMadziarra

Mam zaświadczenie!

« #419 : Maj 19, 2019, 08:45:04 »
Odpowiedz cytując
Julie ja byłam chwilę. Chyba w 2007 roku. Ciebie i kota z pomarańczą na głowie pamiętam oraz faith.

Na volcie też jakoś w 2007 się rejestrowałam.

Tu już 10 lat jestem. Choć głównie czytam towarzyskie i szukam konkretnych informacji na końskim.
#link
Koń jaki jest każdy widzi, a i tak darowanemu w zęby się nie zagląda.
Nazywa się Jeans, Blue Jeans.
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: poznajmy się

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 20 zapytaniami.