CDI - W OLIMPIA Londyn

W dniu  wczorajszym rozpoczęły sie zawody w Londynie nasz zawodnik Rapcewicz  zajął bardzo dobre 14 miejsce. niestety tylko tyle wiem!!
chciałabym być bardziej na bieżąco. Czy może wiecie gdzie i kiedy można zobaczyć relacje? a może tam jesteście  i przekażecie wieści? 
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 grudnia 2008 14:15
14 m-ca na 16 startujących to moim zdaniem taki sobie wynik. 62.875 % jakie uzyskał też nie do końca przekonuje o jakimś sukcesie.
asior   -nothing but eventing-
17 grudnia 2008 14:49
Rider, a widzisz? Jakbys wiedzial wiecej, to juz bys sie tak nie cieszyl  😉
To poprosze o jeszcze wiecej informacji... może bardziej pozytywnych.  chciałabym zobaczyc te przejazdy. wiecie moze czy istnieje jakas transmisja? relacja? cokolwiek?
asior   -nothing but eventing-
17 grudnia 2008 15:39
Pozytywne jest to, ze Rapcewicza tam zaprosili. Jest to pewnie swego rodzaju uznanie dla niego.

Nie widze telewizji online. Sa chyba tylko wyniki.
http://www.olympiahorseshow.com/
Ma być transmisja na Eurosporcie z niektórych konkursów. W necie chyba nie bardzo.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 grudnia 2008 22:03
W kurze 67,95% i jak na razie 10, ale konkurs się jeszcze nie skończył: http://eventcontent.hippoonline.de/364/364online1ENG.htm?style=olympia

I moim zdaniem trzeba się cieszyć, że w końcu Polak pokazuje się w zawodach w których biorze udział światowa czołówka, a nie narzekać, że jeszcze wyników jak Anky nie robi, zwłaszcza że i zupełnie ostatni nie jest.
moim skromnym zdaniem Koniczka ma rację. Trzeba się cieszyc z tych nawet małych sukcesów ... bo tylko je mamy. nie ma przecież 20 zawodników polskich, którzy reprezentują  nas na arenach europejskich.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 grudnia 2008 08:45
cieszymy się z każdych osiągnięć na arenie międzynarodowej - bo i tak ich jest nie za dużo  :kwiatek:
Sorry za off - ale rider to chyba nie ten rider z volty - bo tu to chyba ta rider?

Czy o czymś nie wiem?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 grudnia 2008 10:10
Nitka: słuszna uwaga. Tutejszy Rider wypoiwada się jako kobieta.
tak jestem kobietą. nie mam nic wspólnego z tamtym nickiem
kpik   kpik bo kpi?
18 grudnia 2008 20:11
... tylko nick
hehe

kiedy i czy w ogóle pojawią się na you tube nagrania z przejazdów?


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się