Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: DIY - zrób to sam

poprzednia następna
Strony: 1 ... 124 125 [126] 127 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: DIY - zrób to sam  (Przeczytany 477365 razy)
Chainsy

« #3750 : Marzec 05, 2017, 19:17:07 »
Odpowiedz cytując
Dzięki Egra za wskazówki kwiatek Coś czuję, że będą eksperymenty duży uśmiech
#link
Egra

« #3751 : Marzec 05, 2017, 21:08:48 »
Odpowiedz cytując
Jej, zapomniałam! Żelazko bez pary na sucho,, na jedynce-dwójce.
#link
Cobrinha

WWW Moje ogłoszenia
« #3752 : Marzec 13, 2017, 16:33:15 »
Odpowiedz cytując
I w końcu udało mi się skończyć drugą do kompletu komodę... dwa razy większą.
#link
jagoda1966

« #3753 : Marzec 14, 2017, 07:49:59 »
Odpowiedz cytując
Ładnie!
#link
(...) Nigdy nie odpuszczamy - mówił Nocny Wędrowiec. Do końca. Dopóki żyjesz, walczysz. Dopóki możesz myśleć, walczysz. To umysł jest bronią. Reszta to narzędzia. Nie mają znaczenia. Można je zrobić, zdobyć, albo zastąpić" ( "Pan Lodowego Ogrodu" J.Grzędowicz)
BASZNIA

mleczna i deserowa

« #3754 : Marzec 14, 2017, 20:09:23 »
Odpowiedz cytując
Cobrinha, ślicznie. sama malowałaś?
#link

Cobrinha

WWW Moje ogłoszenia
« #3755 : Marzec 15, 2017, 15:57:56 »
Odpowiedz cytując
Dziękuję.
Tak sama odrestaurowywałam.
Tym sposobem mam dwie stare-nowe szafki do pokoju wink
#link
Libella

WWW Moje ogłoszenia
« #3756 : Kwiecień 09, 2017, 15:24:43 »
Odpowiedz cytując
Zaczęłam się ostatnio uczyć robić na szydełku uśmiech I szukam inspiracji. Znacie jakieś fajne strony, na których można znaleźć pomysły na to, co zrobić na szydełku? Najlepiej z tutorialami na YouTube? wink
#link
Chess

« #3757 : Kwiecień 09, 2017, 15:41:47 »
Odpowiedz cytując
Macie pomysł jak zrobić okładkę albumu na zdjęcia? Chcę zrobić dla znajomych jako prezent ślubny więc album musi być wypasiony. Wiem jak zrobić wnętrze ale nie mam pomysłu na taką okładkę, żeby była trwała i bardzo estetyczna. Wstępnie myślałam albo o grubej tekturze oklejonej jakimś miłym w dotyku materiałem albo o cienkim drewnie ale to drugie trudniejsze w obróbce.
#link
CzarownicaSa

Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.

« #3758 : Kwiecień 09, 2017, 18:11:48 »
Odpowiedz cytując
Libella a co Cię interesuje- serwetki, zabawki, ciuszki? Ogólnie na jutubie jest cała masa tutoriali duży uśmiech Po polsku mniej, ale po angielsku  rosyjsku mnóstwo- a jak załapiesz co jest co to język nie taki straszny wink
#link
zielona_stajnia

WWW Moje ogłoszenia
« #3759 : Kwiecień 09, 2017, 18:16:29 »
Odpowiedz cytując
Na chomikuj.pl ludzie mają powrzucane też sporo schematów szydełkowych - ja się napaliłam na wydzierganie sobie torebki wink - stosunkowo łatwa robota (serwetki to dziergałam jako nastolatka), a pożyteczny przedmiot.
#link
CzarownicaSa

« #3760 : Kwiecień 09, 2017, 18:17:35 »
Odpowiedz cytując
 Podziwiam, ja do tej pory nie umiem czytać schematów zemdlal Gubię się w tym kukunamuniu
#link
zielona_stajnia

WWW Moje ogłoszenia
« #3761 : Kwiecień 09, 2017, 18:23:14 »
Odpowiedz cytując
Ćwiczyłaś już sobie? Dobrze mieć kogoś kto już dzierga - ja siedziałam z matką czy którąś ciotką jako dzieciak (one wszystkie dziergające, drutujące, wyszywające itd.) z rozłożoną na kolanach "Burdą" czy inną gazetą, a któraś mi tłumaczyła co mam robić i jak - tak najłatwiej rozkminić. Mam nawet foty jak dziergam ubranka dla Barbie i fikuśne kapelusze  cool
To jak z kłusem anglezowanym - na początku dooopa lata, a potem w krew wchodzi wink

Edit. Na początek - tylko bez nerwów, trochę sobie trzeba ręce wyrobić, żeby ruchy nie były nieporadne, co na początku jest irytujące. Jednak zabawa wciągająca - mam plan, że przy próbie rzucania palenia wezmę się za ową torebkę - ręce i głowa zajęta - a nuż się uda.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2017, 18:25:16 wysłane przez zielona_stajnia » #link
CzarownicaSa

« #3762 : Kwiecień 09, 2017, 18:24:59 »
Odpowiedz cytując
 A gdzie tam, jestem samoukiem z jutuba wink Są filmiki pokazujące i tłumaczące jak czytać schematy ale dalej to dla mnie czarna magia wink
#link
zielona_stajnia

WWW Moje ogłoszenia
« #3763 : Kwiecień 09, 2017, 18:28:27 »
Odpowiedz cytując
Hmmm, a nie możesz gdzieś dorwać jakiejś babci/ciotki? Zwykle Panie dojrzałe ogarniają te tematy - na żywo dużo łatwiej, zwłaszcza jeśli siedzisz, robisz i ktoś Ci podpowiada. Wystarczy przerobić kilka podstawowych wzorów (schematów) z taką osobą i już jest wszystko jasne.
#link
CzarownicaSa

« #3764 : Kwiecień 09, 2017, 18:32:14 »
Odpowiedz cytując
 Niestety nie mam. Moja babcia nigdy nie dziergała, mama tylko w szkole i nic nie pamięta... ale nic to, zazwyczaj kombinuję sama(zrobiłam kilka zabawek z jutuba i później metodą prób i błędów na bazie prostych kółek zaczęłam robić swoje własne koniki, pieski i inne stworzonka) albo biorę instrukcje z filmików wink
#link
zielona_stajnia

WWW Moje ogłoszenia
« #3765 : Kwiecień 09, 2017, 18:36:07 »
Odpowiedz cytując
To może ta książeczka pomoże Ci ogarnąć schematy?
http://allegro.pl/szydelko-dla-poczatkujacych-szydelkowanie-porady-i6680103269.html
#link
Libella

WWW Moje ogłoszenia
« #3766 : Kwiecień 09, 2017, 18:38:33 »
Odpowiedz cytując
CzarownicaSa najbardziej chciałabym jakieś gadżety do wystroju wnętrz. Pierwsza rzecz, którą robię,  to okrągła podkładka na stół, dorobię sobie do niej mniejsze pod kubki, ale chciałabym spróbować też czegoś innego wink może rzeczywiście przekopię jutuba. Możesz polecić jakiś konkretny kanał? Jestem zielona w temacie, więc potrzebuję czegoś prostego i dobrze tłumaczonego  duży uśmiech
#link
CzarownicaSa

« #3767 : Kwiecień 09, 2017, 18:44:06 »
Odpowiedz cytując
 Hm... w sumie jako takiego kanału nie znalazłam, zawsze wpisywałam po prostu czego szukam. Ozdóbki to też nie mój konik smutek Ale jutro usiądę i czegoś poszukam, może uda mi się coś dla Ciebie znaleźć duży uśmiech
 Na szybko: serwetka , podstawka , ubranko na kubek .

Zielona_stajnia dzięki kwiatek ja sobie to na spokojnie prędzej czy później ogarnę, na razie nie mam ciśnienia konkretnie na naukę schematów bo większość interesujących mnie rzeczy znajduję w filmikach uśmiech Ale na przyszłość na pewno się przyda!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2017, 18:48:27 wysłane przez CzarownicaSa » #link
zielona_stajnia

WWW Moje ogłoszenia
« #3768 : Kwiecień 09, 2017, 19:26:29 »
Odpowiedz cytując
Jak z youtuba i wystrój wnętrz to poszewki na poduszki:
https://www.youtube.com/watch?v=xXdOi2eY6UI
https://www.youtube.com/watch?v=0NVh57zZDgo
albo taka - na palcach:
https://pl.dawanda.com/zrob-to-sam-diy-tutoriale/szydelkowanie/szydelkowanie-na-palcach-poduszka-ze-zmiana-kolorow
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #3769 : Październik 19, 2017, 16:23:05 »
Odpowiedz cytując
Odkopuję  uśmiech

Są tu jacyś producenci mebli?  hihi Czym połączyć szklany blat z drewnianym spodem stołu? Samo położenie odpada niestety.
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

CzarownicaSa

« #3770 : Październik 19, 2017, 16:35:55 »
Odpowiedz cytując
  Chłop podpowiada- "albo małe, silikonowe/gumowe naklejki i po prostu kladziesz szklo na drewnie (jesli jest hartowana szyba) albo po całości klejem epoksydowym lub innym tego rodzaju i przyklejasz po calosci".
#link
Egra

« #3771 : Październik 20, 2017, 18:02:11 »
Odpowiedz cytując
:smarcik jest taki klej uniwersalny, w tubach jak silikon, w zależności od marketu nosi różne nazwy np. płynny gwóźdź. Wiąże wszystko ze wszystkim niemal i końmi nie rozerwiesz. W sklepach z akcesoriami meblowymi kupisz też specjalne taśmy do luster ( można poeksperymentować) oraz kleje do luster i szkła. Sukcesów ! uśmiech
#link
slojma

I was born with a silver spoon!

« #3772 : Październik 21, 2017, 10:13:52 »
Odpowiedz cytując
Ja robie duzo na szydelku. Zwlaszcza zabawki dla corki I znajomych.  Ostatnio zrobilam tez czapki,  pacynki na reke i serwetki.
#link

smarcik

« #3773 : Październik 21, 2017, 10:27:35 »
Odpowiedz cytując
Czarownica, Egra bardzo dziękuję! Pokażę jeśli coś z tego wyjdzie, bo to mocno stare drewno wink
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Alicja

Moje ogłoszenia
« #3774 : Grudzień 28, 2017, 23:53:54 »
Odpowiedz cytując
A co powiecie na to? jest sens się bawić ?
https://www.youtube.com/watch?v=YZq_79Cq24o
#link
Strzyga

Życzliwościowy Przodownik Pracy

« #3775 : Grudzień 29, 2017, 00:20:35 »
Odpowiedz cytując
Alicja, moim zdaniem nie, jak chcesz naturalnie, smaruj olejem kokosowym, nierafinowanym.
#link
ZŁO Dobro Dobro Strzyga Forester

Nie ma mnie duży uśmiech

Cytat: JARA
Co złego to Strzyga.
Moje prywatne halucynacje

Senior Grafik End Pijar Dizjaner
CzarownicaSa

« #3776 : Luty 08, 2018, 14:18:58 »
Odpowiedz cytując
 Wątek lekko umarł, wpadam z nowymi "dziećmi" hihi
 Stwierdziłam, że leżące kucyki mnie znudziły, pora na stojące emoty327

#link
smarcik

« #3777 : Luty 08, 2018, 14:27:40 »
Odpowiedz cytując
Czarownica nie planujesz sprzedawać?  kocham
#link

JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #3778 : Luty 08, 2018, 14:35:45 »
Odpowiedz cytując
CzarownicaSa, ale cuda, ja też chce!
#link
Niebo nie jest limitem!

WrocLOVE dla Malawi
tunrida

Passat

« #3779 : Luty 08, 2018, 14:48:31 »
Odpowiedz cytując
Ja też bym wzięła!  duży uśmiech
#link
Muminki cię widzą, Muminki cię śledzą
Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą! uśmiech
Strony: 1 ... 124 125 [126] 127 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: DIY - zrób to sam

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 18 zapytaniami.