Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: DIY - zrób to sam

poprzednia następna
Strony: 1 [2] 3 4 ... 127 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: DIY - zrób to sam  (Przeczytany 477271 razy)
sienka

« #30 : Maj 16, 2009, 20:15:06 »
Odpowiedz cytując
cieciorka bardzo ladne torby, przekaz kolezance ze jak bede miala przyplyw gotowki to bedzie miala nastepna klientke wink

co do rzeczy handmade, to w wiekszosci mi sie podobaja, troche mnie jednak denerwuje natlok robionych kolczykow, wszystkie na jedno kopyto, duza kulka albo kilka polaczonych kulek. Zeby znalezc jakies oryginalne trzebaby sie chyba naszukac. Ja nie mam cierpliwosci.
#link

cieciorka

kocioł bałkański

« #31 : Maj 16, 2009, 20:44:32 »
Odpowiedz cytując
mnie w recznie robionej bizuterii uzeka jej niepowtarzalnosc, lecz faktycznie paradoksalnie ciezko znaleźć cos oryginalnego i ładnego- ale się da uśmiech
#link
Czardasz

Moje ogłoszenia
« #32 : Maj 16, 2009, 20:51:07 »
Odpowiedz cytując
U mnie na osiedlu jest coś takiego:
http://www.vevka.pl/
ale ceny są dość..spore wink
#link
ciri

« #33 : Maj 16, 2009, 21:21:39 »
Odpowiedz cytując
uwielbiam zwlaszcza bizuterie, jakis czas temu na bazarku hand-madeow dorwalam przegenialne kolczyki za uwaga 7zl, tylko nie pamietam nazwy pracowni icon_redface
jestem stala klientka decobazaru i wylegarni i jak juz wejde na strone siedze przynajmniej godzine...ale za to ta satysfakcja, ze zaraz pol szkoly nie bedzie mialo takiego samego naszyjnika jest bezcenna wink
#link
Hija

« #34 : Maj 16, 2009, 21:50:25 »
Odpowiedz cytując
Torby tej Mirabelki są baaardzo fajne.
sihaja wiesz, czy ona robi na farbowanym lnie też czy tylko na takim naturalnym?

Ma ktoś jeszcze jakieś strony z torbami?duży uśmiech
#link
cieciorka

kocioł bałkański

« #35 : Maj 16, 2009, 21:56:48 »
Odpowiedz cytując
to chyba do mnie- nie robi tylko na naturalnym.
ale mnie pomalowala koszulke, znajomym bluzy z logo. trzeba sie dogadac. dodam ze co do wzorow warto pisac do niej- bo wielu nie ma na stronie, a niektorych, ktore sa juz nie ma.
po drugie zrobila ostatnio wg mnie ciekawsze torby- nie takie szerokie i z kieszonka i suwaczkiem.

inne torby: http://www.ho-lo.pl/
nie calkiem hand made, ale i tak bede polecac. torby wykonane ze smieci, a dokladnie zurzytych banerow reklamowych.
#link
Hija

« #36 : Maj 16, 2009, 22:18:59 »
Odpowiedz cytując
Jejku, przepraszam Cię pomyliły mi się wiadomości  icon_redface i zamiast do Ciebie zwróciłam się do innej użytkowniczki.
W takim razie jutro do niej napisze uśmiech Powinnaś dostać jakiś procent :P
#link
Notarialna

Wystawowo-koci ciąg. :)

« #37 : Maj 16, 2009, 22:40:39 »
Odpowiedz cytując
Ja uwielbiam ręcznie robioną biżuterię z modeliny ak i z materiałów bardziej szlachetnych.

Polecam szczególnie te, bo ich kolczyki są wystrzałowe
http://annantonina.digart.pl/
http://monika1986.digart.pl/ (u tej będę robić zamówienie kolczyków na urodziny mojej przyjaciółki)
http://greendragonfly.digart.pl/
#link
''...stereotypy zazwyczaj sprawdzają się w większości przypadków - stąd ich popularność...'
sihaja

« #38 : Maj 16, 2009, 22:46:30 »
Odpowiedz cytując
oo, widzę że jest jednak sens zaczynać coś robić. Cieszę się niemiłosiernie.

Ale czyżby nikt na re-volcie sam nic nie tworzył? Chwalcie sie własnymi pracami!
Ja jak uzbieram materiały i coś stworze to pewnie też tu swoje prace pokarzę:)
#link
Notarialna

Wystawowo-koci ciąg. :)

« #39 : Maj 16, 2009, 22:52:10 »
Odpowiedz cytując
sihaja, Ale taki wątek już chyba był, tylko tytułu nie pamiętam ;-)
#link
''...stereotypy zazwyczaj sprawdzają się w większości przypadków - stąd ich popularność...'
kuki

« #40 : Maj 17, 2009, 00:34:11 »
Odpowiedz cytując
tworzy tworzy (;
sprawdziłam w swojej 'księgowości' i okazuje się, że leci już trzeci rok od moich pierwszych kolczyków (btw, dziurek w uszach sie nie dorobilam ;P). robię głównie biżuterię, breloczki, zawieszki do telefonów.
kiedy coś z ręcznie robionych cacek wpadnie mi w oko - nie kupuje, tylko szukam metody tworzenia i sama próbuje. bawiłam się trochę w filcowanie (szybko wymiękłam, ale szykuje się powrót, bo czesanka zalega w szafie), wyplatanie koszyków z gazet, kartki okolicznościowe. ostatnio wciągnęły mnie farby do tkanin, co zaowocowało wspaniałym 'psajdakiem' na ekotorbie (;

'na stanie' mam teraz tylko jedną, banalną parę kolczyków, a aparat zagościł w moim domu dość niedawno, więc fot brak. mam jedną- niedawnego wyrobu, z którego byłam bardzo zadowolona - jutro postaram się wstawić.
#link
sznurka
jedyna niekwestionowana księżniczka;]

« #41 : Maj 17, 2009, 06:28:03 »
Odpowiedz cytując
ja jestem fanką DIY
ozdabiam meble, wyszywam, i takie tam
generalnie ostatnio wymysliłam ze bym chciała miec krosna;]
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2009, 06:39:25 wysłane przez sznurka » #link
[/url]
sihaja

« #42 : Maj 17, 2009, 10:04:13 »
Odpowiedz cytując
sihaja, Ale taki wątek już chyba był, tylko tytułu nie pamiętam ;-)

A może chodzi Ci o ten: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,4368.0.html ? Bo naprawdę niczego innego nie znalazłam.

Ja właśnie zamawiam czesankę na allegro, a jutro idę na podbój sklepów szukać półproduktów wink
Ostatnio znalazłam fajne forum: http://www.craftladies.org/ Dla początkujących baaardzo pomocne:)
#link
mnemezis

« #43 : Maj 17, 2009, 12:40:49 »
Odpowiedz cytując
Torby
http://kocianka.blogspot.com/
jak dla mnie są super uśmiech
#link
martyna0112

« #44 : Maj 17, 2009, 14:12:40 »
Odpowiedz cytując
Ja sama robię biżuterię. Zaczynałam dla siebie od zwykłych koralików szklanych, potem robiłam też dla rodziny, znajomych. Zainwestowałam w szlachetniejsze materiały: kamienie różnorakie, masę perłową, srebro, szkło weneckie i inne ... Trochę sprzedawałam na allegro moich wyrobów. Teraz zaczynam zabawę z FIMO (masa termoutwardzalna).

Robiłam wiele rzeczy na zamówienie - często rzeczy, które mi się nie podobały niestety a tego robić nie lubię.

W brew pozorom ciężko mi jest coś zrobić dla siebie ... za dużo tego mam i za dużo pomysłów  uśmiech
#link
Kropa

« #45 : Maj 17, 2009, 14:22:13 »
Odpowiedz cytując
Moja mam robi rzeczy (typu bluzeczki, sukienki, spódnice) na szydełku. Muszę ją namówić na nausznki icon_razz
#link
cieciorka

kocioł bałkański

« #46 : Maj 17, 2009, 15:45:20 »
Odpowiedz cytując
znazłam ten temat:
http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,764.0.html
 hurra!
#link
kuki

« #47 : Maj 17, 2009, 20:49:20 »
Odpowiedz cytując
zanim dojdzie do połączenia (napisalam juz do mod'a) - dam fotkę (wspaniałej jakości wink) tutaj.
niedawne asymetryczne kolczykowe cudaki:

#link
slojma

I was born with a silver spoon!

« #48 : Maj 17, 2009, 21:01:20 »
Odpowiedz cytując
Ja kiedyś zrobiłam kulki takie ozdoby na święta Bożego Narodzenia, robiłam też anioły z masy solnej, jako nastolatka miałam fazę na robienie koralików i naszyjników, a ostatnio zrobiłam dwa koniki. Zdjęcia zrobię jutro i wrzucę wink
#link

Seksta

brumby drover !

« #49 : Maj 18, 2009, 11:08:23 »
Odpowiedz cytując
rowniez tworze z masy termoutwardzalnej FIMO (kolczyki,wisiorki, broszki etc ), natomiast moja mama jako artysta- plastyk maluje na szkle i jedwabiu wink
www.artmal.one.pl wyroby mojej mamy.
Swoje wstawie jak porobie fotki uśmiech
#link
slojma

I was born with a silver spoon!

« #50 : Maj 19, 2009, 13:07:31 »
Odpowiedz cytując
Moje konie
#link

sihaja

« #51 : Maj 23, 2009, 13:42:07 »
Odpowiedz cytując
Dzięki za znalezienie tego wątku i scalenie. Naprawdę go nie widziałam icon_redface

Ja próbowałam uszyć sobie torbę ale nie wyszło :S Pewnie będę próbować jeszcze raz.
Na szczęście jest u mnie ciup z materiałami. Naprawdę wielki wybór i tanio więc mogę się pouczyć nie wydając zbyt dużo kasy hurra!

I zaczynam zabawę z modeliną. Stwierdziłam ze najpierw pouczę się na tańszej modelinie a jak będzie mi coś wychodziło to przerzucę się na FIMO. Tylko kurcze u nas w empiku Fimo brak i pewnie znowu będę musiała po necie szukać :S
#link
sihaja

« #52 : Maj 25, 2009, 18:38:37 »
Odpowiedz cytując
Jakoś tak ucichło.

To ja się pochwalę moją pierwszą torbą tanczacalinka Idealna to ona nie jest, ale jak na pierwszy raz to jestem z siebie dumna uśmiech
Pewnie niedługo wystawie ją Po cenie produktów, żeby sobie zarobić na nowy materiał.

Słuchajcie, poszukuje miejsca w sieci, gdzie mogłabym sobie zrobić coś ala galerię/stronę. Zależy mi, żeby można był zrobić foldery np: torby, tabliczki, w których byłyby poszczególne zdjęcia. I żeby do tych zdjęć można było dodać opisy. I oczywiście żeby ta strona/galeria mogła byc ogólnodostepna. Myślałam o założeniu photobloga, ale nie znalazłam w żadnym możliwości założenia tych folderów. Ładnej strony sama zrobić nie potrafię (opanowałam aby notatnik), zresztą nawet jakbym zrobiła w tym notatniku t nie wiem gdzie ją wrzucić. Macie może jakieś pomysły?
#link
cieciorka

kocioł bałkański

« #53 : Maj 28, 2009, 09:13:23 »
Odpowiedz cytując
ale mnie nakrecilyscie! wczoraj zrobilam mega zakupy, dzis/jutro wybieram się do stolarza, w celu poproszenia go o zrobienie czegos dla mnie i bede tworzyc!!
zamierzam tez pobawic sie modedlina- czy ona moze sie przeterminowac?
chcialam kupic mase modelarska ale sie powstrymalam. czym zabezpieczacie swoje prace? kiedys uzywalam bezbarwnego lakieru..
#link
sihaja

« #54 : Maj 31, 2009, 22:32:44 »
Odpowiedz cytując
Zrobiłam kolejną torbę hurra!

I modeliną się trochę pobawiłam. Fajny z niej materiał, chyba zostaniemy "przyjaciółmi" na dłużej wink
#link
Chess

« #55 : Maj 31, 2009, 22:35:06 »
Odpowiedz cytując
Sihaja, na prawdę świetne te torby  wink
Ja jakiś czas temu miałam wizję żeby zrobić sobie czarną torbę, taki jakby worek na ramie, nabijaną ćwiekami  diabeł
No, ale jakoś się do niej nie zabrałam  hihi
Chyba uszyję sobie jakąś spokojniejszą, może coś wyszyję, naszyję, przyszyję i będzie "w moim stylu"  wink

Edit, wklejam fotki "mojej dotychczasowej twórczości"

Coś co miało być lampionem a zostało kloszem  lol

Laleczka wudu xD, obie to tak zwane Szatany
Ja zrobiłam tego po prawej

Tutaj natomiast Duża Wersja Szatana, prezent dla osoby "kochajacej" różowy kolor  hihi
Niestety nie mam lepszej fotki
Ogólnie służy jako "trzymak" do notatek

« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2009, 23:04:09 wysłane przez Chess » #link
kuki

« #56 : Maj 31, 2009, 22:50:13 »
Odpowiedz cytując
cieciorka, modelina po jakimś czasie zaczyna się kruszyć - chyba na skutek wysychania? ten czas zależy ofc od jakości i sposobu przchowywania.

do nabłyszczania/ zabezpieczania FIMO oferuje swoje lakiery. ja nie bawię się modeliną, ale moge polecic forum wizazu (dzial 'zrób to sama') - sporo informacji, kursów, zdjęć, opinii.

pamiętam z podstawówki, że modelinowe twory maziało się lakierem do paznokci albo tylko nabłyszczało olejem po upieczeniu ;P

Chess, z czego jest ten klosz?
#link
Chess

« #57 : Maj 31, 2009, 22:55:27 »
Odpowiedz cytując
Z papieru  wink
#link
cieciorka

kocioł bałkański

« #58 : Maj 31, 2009, 22:59:28 »
Odpowiedz cytując
klosz, super!

kuki, chetnie jesli znajde chwile poczytam to forum, podasz linka?
moze jakies rady- jakie produkty/materiały typu koraliki można wykonać samemu? uśmiech
#link
sznurka
jedyna niekwestionowana księżniczka;]

« #59 : Czerwiec 01, 2009, 04:53:24 »
Odpowiedz cytując
slojma, cuowne konie!
Chess, masz zdjęcie klosza bez zapalonego swiatła?
#link
[/url]
Strony: 1 [2] 3 4 ... 127 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: DIY - zrób to sam

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 19 zapytaniami.