Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Kredyt

poprzednia następna
Strony: 1 ... 7 8 [9] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Kredyt  (Przeczytany 32717 razy)
koola

klusek ;)

« #240 : Listopad 21, 2019, 08:27:16 »
Odpowiedz cytując
kolebka jeśli chodzi o współwłasność to nie wiem. Ale uznanie działki za wkład własny zależy od banku.. W jednym uznali, w drugim powiedzieli, że dom przecież i tak musi gdzieś stać więc nie jest to wkład własny. Taka sama sytuacja była z fakturami za materiały - jeden bank uznaje je za wkład, drugi nie.. icon_rolleyes
#link
kolebka

Dream-maker

« #241 : Marzec 20, 2020, 09:38:19 »
Odpowiedz cytując
Złota łopata należy do mnie  zdrówko

Czy ktoś się orientuję, czy jeśli mamy działkę na własność to bank uznaje to jako wkład własny - w przypadku kupna mieszkania ?
Mamy działkę, ale chcemy się jej szybko pozbyć żeby mieć na wkład własny... ale ze sprzedażą pewnie teraz cienko będzie  icon_rolleyes  i pytanie, czy bank może ją jakoś przejąć ewentualnie, w ramach wkładu ?
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #242 : Marzec 20, 2020, 10:02:06 »
Odpowiedz cytując
kolebka wątek był aktywny zaledwie 4 miesiące temu, więc jaka tam łopata?  wink Tyle że na poprzedniej stronie wisi Twój post z tym samym pytaniem o działkę  wink

Swoją drogą ciężki czas nastał na zaciąganie zobowiązań - tzn oprocentowanie kredytów będzie maleć więc pod tym kątem oczywiście jest to dobry czas, natomiast generalnie nie wiadomo co będzie z naszą gospodarką za pół roku czy rok, dobrze mieć jakieś oszczędności.
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

kolebka

Dream-maker

« #243 : Marzec 20, 2020, 10:05:07 »
Odpowiedz cytując
Wiem, że wisi mój post ale w sumie przez różne zawirowania życiowe jeszcze nie dotarłam do doradcy kredytowego  icon_redface  i nie mam potwierdzonej informacji co do tej działki, wiem że w przypadku budowy domu sprawa jest prostsza.
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

Lotnaa

I'm lovin it! :)

« #244 : Marzec 20, 2020, 11:02:28 »
Odpowiedz cytując
My właśnie 3 tyg temu wzięliśmy mega kredyt  zemdlal
Złoty medal za timing  icon_rolleyes kukunamuniu
#link
pestka

« #245 : Marzec 20, 2020, 11:29:28 »
Odpowiedz cytując
kolebka Nie wiem jak z działką, ale ja biorąc kredyt na budowę domu, miałam wystawione 60m2 mieszkanie na sprzedaż i bank nie chciał wziąć tego pod uwagę bo stwierdzili, że mogę go nigdy nie sprzedać, także z działką może być niestety podobnie.
#link
Bessa ['] 20.08.2000-10.08.2013 - taki pies trafia się raz w życiu...
Hamburg ['] 10.01.1995-17.05.2018 - do końca wyjątkowy...
espérer

« #246 : Październik 15, 2020, 09:59:05 »
Odpowiedz cytując
Znajde tutaj kogoś kto był doradcą kredytowym lub zajmował się kr.hipotecznymi w banku? Mam pare pytań/wątpliwości i potrzebuje kogoś kto mi doradzi jak dalek rozmawiać z bankiem ew. Jak mądrze sie ewakuować do innego
#link
Strony: 1 ... 7 8 [9] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Kredyt

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.022 sekund z 19 zapytaniami.