Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: telefony komórkowe

poprzednia następna
Strony: 1 ... 120 121 [122] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: telefony komórkowe  (Przeczytany 429209 razy)
rtk

« #3630 : Lipiec 22, 2020, 13:28:14 »
Odpowiedz cytując
iPhone 11 / iPhone XR - ktoś używa? oczy2
Ja mam Xr. Jest spoko, i cena jest korzystniejsza jak na taki telefon. Mam go już 1,5
Roku i nie narzekam
#link
domiwa

W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...

« #3631 : Lipiec 26, 2020, 22:50:23 »
Odpowiedz cytując
Jak szybko odzyskać usunięty filmik z telefonu?
#link
Eklerek-Cukierek i szalona pani:)
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #3632 : Sierpień 23, 2020, 11:17:24 »
Odpowiedz cytując
Mam pytanie odnośnie etui. Aktualnie mam oryginalne Appla, ale tak niemiłosiernie przechodzi zapachem stajni, że poza nią nie założę go nie telefon. Macie coś sprawdzonego, co oprócz dobrej ochrony (z Appla jestem bardzo zadowolona, kilka razy mi telefon uratował), nie będzie łapało zapachu stajni? Ach, no i przy okazji jakby było te etui ładne, to już będzie super, aczkolwiek na ten moment priorytet to ochrona i brak zapachu stajni. uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2020, 11:20:20 wysłane przez mils » #link
Katinka

« #3633 : Wrzesień 04, 2020, 23:02:38 »
Odpowiedz cytując
Mam pytanie odnośnie etui. Aktualnie mam oryginalne Appla, ale tak niemiłosiernie przechodzi zapachem stajni, że poza nią nie założę go nie telefon. Macie coś sprawdzonego, co oprócz dobrej ochrony (z Appla jestem bardzo zadowolona, kilka razy mi telefon uratował), nie będzie łapało zapachu stajni? Ach, no i przy okazji jakby było te etui ładne, to już będzie super, aczkolwiek na ten moment priorytet to ochrona i brak zapachu stajni. uśmiech
Nie słyszałam nigdy o etui, które by calkowicie nie wsiąkało zapachów. Jednakże najlepsze to chyba będzie silikonowe, gdyż nie materiałowe z łatwością będą wsiąkać odor, czy inne zapachy. Ja miałam Xiaomi oraz mam Iphone 11 pro w abonamencie w play (cudowne zdjęcia robi i ma świetną kamerę na krótkie widea uśmiech i zawsze zamawiam te silikinowe, gdyż łatwo się czyści, można wsadzić do sody oczyszczonej aby cały zapach został wchłonięty przez substancję.
#link
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #3634 : Wrzesień 22, 2020, 09:33:57 »
Odpowiedz cytując
Przychodzę z prośbą o polecenia w sprawie organizowania czasu. Ostatnio narobiło się tego sporo, w tym weekendowo zjazdy na studiach i kursach. Totalnie zapominam o takich rzeczach, a z papierowego kalendarza korzystać nie umiem. Jakie kalendarze z aplikacji byście polecali? Najlepiej, żeby to wszystko było totalnie przejrzyste, np. żeby kolorami dało się pozaznaczać takie cykliczne wyjazdy, żebym wiedziała od razu, który weekend studia, który kurs, kiedy inne rzeczy. Rzut okiem i wiem, co mam w nadchodzącym tygodniu bez wchodzenia w dany dzień i czytania po kolei. Bo przypomnienia to obstawiam są niemal w każdej takiej aplikacji. Kalendarz z Iphone'a mi nie leży totalnie.
#link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #3635 : Wrzesień 22, 2020, 19:02:46 »
Odpowiedz cytując
mils podłączam się. Niby korzystam z tego podstawowego, ale właśnie fajnie by było móc sobie pogrupować i widzieć od razu co to.
#link
Baza główna: Szczecin.
13.01.2019 - 29.02.2020: Stavanger/Norwegia

FotoFacebook
Moon

We go exactly where we belong...

WWW Moje ogłoszenia
« #3636 : Wrzesień 22, 2020, 20:00:20 »
Odpowiedz cytując
mils, O to to! Też swojego czasu szukałam czegoś podobnego bo ten ajfonowy kalendarz doprowadza mnie do szału, ale kurde nie znalazłam nic godnego polecenia ehh więc i ja przycupnę, ktoś coś? wink
#link
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #3637 : Wrzesień 23, 2020, 08:49:06 »
Odpowiedz cytując
Finalnie zainstalowałam Googla, bo nigdy z niego nie korzystałam. Polecany Fantastical mnie zdenerwował od razu. lol Googlowski nie jest w sumie dla mnie zły, chyba się sprawdzi.
#link
Martita

Martita & Orestes Company

Moje ogłoszenia
« #3638 : Październik 17, 2020, 17:49:05 »
Odpowiedz cytując
Fajny telefon w okolicach 1000 - 1300 zł?
Zależy ma na fajnych zdjęciach i dual sim.
#link
borkowa.

silesian team

« #3639 : Październik 17, 2020, 17:51:43 »
Odpowiedz cytując
Fajny telefon w okolicach 1000 - 1300 zł?
Zależy ma na fajnych zdjęciach i dual sim.
podłączam się uśmiech
#link
infantil

« #3640 : Październik 17, 2020, 17:58:24 »
Odpowiedz cytując
OnePlus 5 albo 6, musicie sprawdzić po ile który chodzi np. na allegro.
Parametry jak iPhoneX (niektóre lepsze, np. aparat).
Miałam dwa lata, bardzo lubiłam i nie miałam się do czego przyczepić. Wymieniłam, bo zatęskniłam za Apple, ale poza tym telefon-petarda.
OnePlus to linia Xiaomi.

edit: z tego co widzę, to 6 chodzą po około 1200.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2020, 18:02:40 wysłane przez infantil » #link
Martita

Martita & Orestes Company

Moje ogłoszenia
« #3641 : Październik 17, 2020, 19:46:59 »
Odpowiedz cytując
infantil wygląda zacnie, a gdzie patrzyłaś? W żadnym sklepie nie widzę.

Chyba poczekam na początek grudnia na promocje świąteczne w sklepach wink
#link
Constantia

Suum cuique placet

« #3642 : Październik 18, 2020, 18:02:00 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś ma bądź miał do czynienia z Huawei Nova 5T? Jak się sprawuje? Mój tel powoli umiera i rozglądam się za czymś innym.
#link
Strony: 1 ... 120 121 [122] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: telefony komórkowe

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 18 zapytaniami.