telefony komórkowe

magda, ja mam właśnie 6s i 128GB i bardzo ciężko ją zapełnić (wciąż mam wolne prawie 58GB, a nie zgrywam z telefonu nic), więc na pewno będziesz zadowolona 🙂 Telefon mam już ponad 2 lata i śmiga bez zarzutu 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 grudnia 2018 11:24
potrzebuję taniego telefonu do aplikacji takich jak insta, google maps i paru mniejszych typu todoist. Co polecacie? Nie chciałabym wydać dużo, normalnie korzystam z Blackberry, na reszcie się kompletnie nie znam.  :kwiatek:
madmaddie, a ile to niedużo? 😉 I czy na insta chcesz tylko wstawiać/oglądać foty, czy też je tym telefonem robić?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 grudnia 2018 16:31
do tysiaka. Zrobić też by było fajnie, ale jak się nie da, to przeżyję 😉
poleciała wiadomość :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 grudnia 2018 19:43
Do tysiaka spokojnie kupisz Xiaomi, bardzo fajne, szybkie telefony, dużo pamięci, spora bateria. Ja mam Xiaomi Note 4X i na twoje wymagania to aż nadto 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 grudnia 2018 07:46
A ja bym chciała tani telefon do normalnego użytku - dzwonienie, smsy, facebook, volta, kilka aplikacji typu rossmann ( 😁 ) i najważniejsze - dobre działanie google maps. Nawet jeden kupiłam, i okazało się, że ma za mało pamięci żeby zaktualizować swój system, o jakichkolwiek aplikacjach mogę pomarzyć  😵 Ktoś coś?  😡 Nie jestem fanką tego typu urządzeń, najchętniej nie wydawałabym ani grosza, ale współcześnie ciężko żyć bez kontaktu ze światem  😉
No ja też nie lubię wydawać kupy hajsów na telefon jednak, żeby wyżej wymienione bajery Ci płynnie i nieco dłużej niż chwila działały to myślę, że warto zainwestować między 800-1000zł choć możliwe, że coś nieco tańszego może tez by się udało znaleźć. Ja jednak oscyluje planując budżet co dwa lata w takiej kwocie i do tej pory zawsze kupuje przyzwoicie działające urządzenie, które przez ten okres zwykle dobrze daje rade 🙂 Aktualnie od pół roku mam Xiaomi A1 Mi i jestem mega zadowolona, google maps działa bez zarzutu, mam trochę aplikacji (Rossmanna od niedawna tez :P), Re-Volta przeglądana regularnie 🙂 Do tego akurat wyszło, że robi całkiem znośne zdjęcia i filmy, nie jestem typem instagramowicza itd. ale jednak dobra jakość fotki jak się chce coś komuś pokazać czy zapamiętać też gra rolę 😉 I nawet mogę znajomych przyzwoicie na zawodach nagrać i siebie na filmie widza podczas przejazdu 😀

A no i mój telefon wyhaczyłam właśnie za nieco ponad 800zł, z jakiegoś outletu, który miał mega dużo opinii i dostałam nowy telefon w bardzo sympatycznej cenie 😉
Graba.   je ne sais pas
16 grudnia 2018 11:37
będę kupować uzywanego iphone, co koniecznie muszę sprawdzić? 🙂
A propo's re-volty. Na smartfonach jest tylko "taka sama" jak na komputerze? Nie ma wersji mobile czy aplikacji, prawda?
I jak wchodzicie przez powiedzmy chrome zainstalowany na smarfonie to pokazuje się Wam cała strona, zapisana drobnym maczkiem?
Graba., jak chcesz to Ci podlinkuje ogłoszenia serwisu, w którym kupiłam swojego iPhonea. Myśle że są godni polecenia, dają gwarancje, telefony są w świetnym stanie i sprawdzone w pełni.
magda podlinkujesz mi też? :kwiatek:
Graba.   je ne sais pas
16 grudnia 2018 17:25
magda, o tak, poprosze :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
16 grudnia 2018 19:08
Ascaia
Nie ma wersji mobilnej, jest taka sama strona jak na komputerze 😉
Dziękuję za odpowiedź.
Miałam nadzieję, że może jest opcja, której nie zauważam. Szkoda, bo tak jak obecnie jest mało wygodnie.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 grudnia 2018 19:24
Misskiedis, właśnie myślałam o nich, pierwsze przyszły mi na myśl jako synonim taniości 😀 mamy ich kamerki sportowe i są baaardzo spoko!
Xiaomi Redmi not 4 x. Mam ja, mąż, syn. Wszyscy zadowoleni. Nikt nie ma żadnych zastrzeżeń mimo ze każdy używa do nieco innych celów.
flygirl, Graba., https://phoneworld.olx.pl/ - trafiłam do nich z moim starym telefonem (nie iphonem) do naprawy. Bardzo dobre podejście do klienta, nie skasowali dużo i była opcja rezygnacji z naprawy jeśli stwierdziłam że jednak nie chcę - bezpłatnie! Koleżanka też tam telefon naprwiała (iphonea) i od niej mam namiary. Przy okazji naprawy starego, podpytałam o nowe telefony i pan mnie zachęcił do zakupu używanego iphonea. Mój miał niecałe 3 miesiące(!), sprzedany przez osobę która w tym samym miejscu wzięła sobie wyższy model. Telefon sprawdzony, wyczyszczony, z gwarancją i producenta i serwisu. Pytałam czy coś z ceny dało by się zejść i nie, nie dało się, ale dostałam gratisy (kabelek, szkło i etui). Aha - telefon serio bez wad, jak nówka nieśmigana! Czysty, ani ryski czy drobinki kurzu. Pewnie nie wszystkie są takie, ale myślę że można im śmiało zaufać 🙂
Hej, zabilam ekran w moim xiaomi 4x i prowdopodobnie bardziej bedzie oplacalo mi sie kupic nowy telefon, niz wymieniac ten (w uk xiaomi dopiero zaczyna robic sie poplarny...). Czy jest ktos z was, kto jest na etapie wybierania modelu, badz wlasnie dokonal wyboru? Model, ktory mam obecnie wciaz jest w top 5, ale zastanawiam sie czy w ciagu ostatniego 1,5 roku pojawilo sie cos lepszego w podobnych pieniadzach?
Szukam telefony w znośnych pieniądzach, który będzie robił bardzo dobre zdjęcia. W co teraz celowac?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 stycznia 2019 14:26
rtk, Xiaomi Mi a2 😉
Zależy co to znaczy 'znośne pieniądze', ale ja polecam OnePlus 6 - to jest petarda, nie telefon. A aparatem przebija flagowce na rynku.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 stycznia 2019 14:28
Nie wiem, które flagowce aparatem przebija, ale cześć przebija też ceną 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
17 stycznia 2019 14:38
Czy ma ktoś może Huawei P20 Pro? Jak wrażenia?
Nie wiem, które flagowce aparatem przebija, ale cześć przebija też ceną 😉


Parametry ma lepsze niż chociażby iPhone X czy odpowiadające mu Samsungi a cenę o ponad połowę niższą so...  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 stycznia 2019 15:24
Wszystko jest lepsze niz Ajfony 😁
Odnośnie Xiaomi... W podobnym budżecie o wiele bardziej polecam polską firmę Kruger&Matz  😉 Mam teraz Live 7s i to mój 3 telefon od nich
emptyline   Big Milk Straciatella
29 stycznia 2019 08:00
To ja tylko wrzucę, że zdecydowałam się na Huawei P20 Pro i na razie jestem bardzo zadowolona. Działa szybciutko, w porównaniu do mojego Lenovo że 3x lepiej. Zdjęcia super (choć dla mnie to akurat niezbyt ważne), bateria trzyma na razie ok. Zobaczymy co będzie z rok, ale myślę że będę zadowolona.
A porównaliscie może Huawei p20 do P20 Pro? Duzo się różnią?
Dysponuje ktoś kodem rabatowym do Huawei? ;-)
emptyline   Big Milk Straciatella
06 lutego 2019 14:53
rtk, tu masz całkiem rzetelną recenzję. Mam P20 Pro na razie 2 tygodnie, jestem zachwycona. Zasuwa jak szalony, bateria trzyma całkiem spoko, zdjęcia robi bardzo dobre jak na telefon! (osobiście nie znoszę robić zdjęć smartfonem, ale ten naprawdę zmienił moje podejście). Coś potem tu podrzucę. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się