telefony komórkowe

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 stycznia 2017 22:31
Bardzo gorący telefon lubi się spalić, zwłaszcza podczas ładowania jak się zawiesi i zresetuje 😉
oby to była tylko bateria, bo może coś przy tym wtyku do ładowania nie działa. Ja kiedyś zawiesiłem spodnie na wieszak z telefonem w kieszeni i nie zauważyłem, że tenefon był przystawiony do grzejnika :P Po godzinie zmieniam spodnie, i czuję, że mnie grzeje w okolicach kieszeni. Telefon był gorący i się wyłączył, ale po ostygnięciu działał dalej.
Czy ktoś tutaj miał telefon firmy ZTE?
Gillian   four letter word
31 stycznia 2017 14:54
marysia550, szykuj swojemu telefonikowi wieniec, tak właśnie dokonała żywota Xperia.  A ja hulam na Blackberry Leap i kocham bardzo  💘
Czy ktoś tutaj miał telefon firmy ZTE?


Miałam Blade V6, ale szczerze nie jest rewelacyjny 😉
feno, ja miałam pierwszego Blade'a, który się pojawił w Polsce. I byłam z niego bardzo zadowolona (metalowa obudowa, Amoled, całkiem przyzwoity na tamte czasy aparat, dzwonił, sesemesował, obsługiwał najważniejsze aplikacje, bardzo intuicyjny), ale już kolejnego nie wzięłam. Nawet budżetowy telefon ma za zadanie u mnie głównie trzymać baterię (chociaż te 15h dziennie, żeby stykło do następnego ładowania), a ZTE pocięło koszty właśnie tam, więc o kolejnych generacjach raczej nic dobrego powiedzieć nie można.
Dziękuję bardzo za opinie. Chyba jednak zdecyduję się na kolejnego Samsunga.

Dwa dni temu ktoś mi zapierniczył telefon i potrzebuję jak najprędzej, w tym mieście nie można nawet oddychać spokojnie bez strachu że ktoś Ci ukradnie powietrze z płuc  👿  Mam nadzieję, że uda mi się zrestaurować kontakty z Whatsappa, bo miałam parę naprawdę ważnych i jak ich nie odzyskam to będzie cienko.
borkowa.   silesian team
01 marca 2017 19:32
chyba się mi coś popsuło 🤔 w środku wejścia do ładowarki jest taka metalowa część i zauważyłam, że jest ona jakby głębiej, jakby została wciśnięta, orientuje się ktoś jak to naprawić i ile mniej więcej może to kosztować?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 marca 2017 01:14
Ja od jakiegoś czasu jestem posiadaczką Xiaomi i jestem zachwycona 😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 marca 2017 07:54
borkowa., ale w ładowarce (w kablu) czy gniazdo w telefonie ?
lusia a którego konkretnie?

Ja mam Samsunga A5 2016, jest przepiękny, robi absolutnie fantastyczne zdjęcia, ale musiałam trafić na lewy egzemplarz. Wszyscy tymi telefonami zachwyceni, nie mają problemów, a mój się wiesza, czytnik linii papilarnych co jakiś czas wywala błąd, grzeje się okrutnie (przy ładowaniu oryginalną ładowarką, leżąc na zimnej podłodze) do tego stopnia, że wywala komunikat, że urządzenie jest za gorące i jego ładowanie zostało przerwane... Ma metalową ramkę i już raz się nią poparzyłam - do tego stopnia się grzeje.. Muszę go wreszcie na gwarancję oddać.
borkowa.   silesian team
02 marca 2017 13:33
borkowa., ale w ładowarce (w kablu) czy gniazdo w telefonie ?

W telefonie
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 marca 2017 13:41
Wymiana gniazda nie jest bardzo kosztowna, ro 100zl powinnas sie zamknac.
borkowa.   silesian team
02 marca 2017 17:23
Wymiana gniazda nie jest bardzo kosztowna, ro 100zl powinnas sie zamknac.

uff, to dobrze, dziękuję :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 marca 2017 00:14
Fokusowa mi5 😍
No dobra.. Żywotność mojego telefonu właśnie się skończyła po dramatycznym upadku na kafelki..
Poradzicie coś?
Szukam telefonu:
- w okolicach 5,2", maks 5,5"
- przynajmniej 2 GB RAMu
- bardzo dobry aparat
- koniecznie, absolutnie musi mieć przyciski w ramce (jak Samsungi), a nie w ekranie (jak HTC np)
i powinien nie kosztować więcej niż 1500 zł

Jakieś pomysły? Teraz mam/miałam Samsunga Galaxy A5 2016 i bardzo mi się wizualnie podoba, ale trafiłam jakiś mocno kiepski egzemplarz, bo grzeje mi się okrutnie, tnie i co jakiś czas musiałam resetować, żeby jako tako chodził. Wszyscy inni są z tego modelu zadowoleni i nie wiem czy nie kupić takiego samego..?
:kwiatek:
Fokusowa, jutro powinnam dostać mojego xiaomi, to ci mogę zdać relację 😉 A tak poza tym, to ja polecam gorąco sony xperie, mimo że mają te przyciski w ekranie. Mam mega starą xperię z (wersja bez lte nawet) z 2013 roku i tak po prawdzie to mam ją po dziś dzień i wszystko działa, też mi się grzeje przy intensywniejszej pracy i zamula, ale do używania bez gierek i internetu dalej śmiga (na wifi nie zamula wcale).
Ja za to powoli szukam czegoś firmowego i coś dla mnie (pomimo tego, że telefon nadal śmiga, pomimo tego, że leżał na parkingu dwie godziny i został kilkukrotnie rozjechany przez samochody przez co jest lekko wygięty i ma dwa lekkie pęknięcia szybki, ale nic się nie rozlało - to poszukuje już czegoś lepszego, z lepszym aparatem).
Firmowe - tanie, coś co służyłoby mi głównie do obierania telefonów i odpisywania na smsy. Nic porządnego, ale z dobrym głośnikiem i z tego powodu, że moja menagerka mieszka na kompletnym zadupiu to coś nawet z pół metrową antenką, ale by można było się w miarę do niej dodzwonic.
Dla mnie:
-bardzo dobry aparat
-nie za mała pamieć (jak to mają na przykład Huawei P8 lite ;/ )
-bez zacinania się (wiecznie siedzę na internecie, mailach)
-i koniecznie nie Nokia

Ktoś ma jakieś propozycje?
budyń no właśnie tylko mnie te przyciski w ekranie do szaleństwa doprowadzają  😁
O Xiaomi myślałam, tylko kurcze dosyć drogie są, dzisiaj się rozejrzę i podotykam wszystkich, może coś wybiorę.. A Huawei?
Behemotowa nowe Nokie mogą być fajne, ale chyba jeszcze trochę zanim na rynek trafią 😉


edit. z musu kupna już i teraz wzięłam Huaweia P8 i... to jedno wielkie gówno jest, żałuję zakupu strasznie, najchętniej bym go oddała...
Uf, dostałam w końcu tego xiaomi i po pierwszym dniu jestem zachwycona. Nie jestem chyba jednak miarodajna, bo dla mnie przesiadka z 4 letniego telefonu, to kosmos sam w sobie 😁 W każdym razie ogólne wrażenie bardzo pozytywne, telefon przyzwoity, fotki robi całkiem spoko, nie muli, nie grzeje. Baterię naładowałam rano koło 10 i miałam ciągle wifi, łącznie ze 4 godziny włączoną grę i teraz mam jeszcze 33% baterii.
Fokusowa jestem uczulona na Nokie, nie jestem w stanie jej przygarnąć, nawet jako firmowy.
Zrobiłaś najgorsze co mogło być, ja mam huawei p8, fakt faktem nie grzeje się, ale aparat z czasem jest coraz gorszy, tnie się na potęgę. Bateria strasznie słaba (a używam już stosunkowo mało telefonu, bo zazwyczaj pracuje przy komputerze i telefon już mam tylko odbieranie telefonów - też już tyle nie rozmawiam, bo nawet czasu nie ma na to).
Najlepiej szybko sprzedaj, póki nieużywany i kup coś normalnego.
Behemotowa potrzymam go rok i w przyszłym roku dostanę P9 wg umowy, ja telefony zabijam szybko w pracy, więc nie będę nie wiadomo czego kupowała, bo po prostu się nie opłaca wyrzucać kasy 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 marca 2017 20:14
Wczoraj zdechła moja M2. Wyłączyła się sama i już nie włączyła. Nie wiedzieć czemu nie zapisały się wszystkie kontakty na sim. Da się je odzyskać? Telefon się nie włącza, tzn. pojawia się ekran "sony" potem "xperia" i niebieska fala i na tej fali się kończy, ani do przodu, ani do tyłu i tak sobie radośnie faluje.
Zmuszona sytuacją zakupiłam Xperię XA i niestety WKUR... mnie potężnie. Mamy tutaj użytkowników tego szajsu? Miałabym parę pytań na priv, bo albo to jest gówniany telefon, albo mi się trafił gówniany egzemplarz...
Gillian   four letter word
25 marca 2017 20:39
Wyrzuć to, kup blackberry 🙂 ja już nie chcę nic innego!
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 marca 2017 20:59
Nie wyrzucę nowego telefonu, za który zapłaciłam srogą kasę i który będzie się spłacał przez następne 2 lata  🙄
Chcę się tylko dowiedzieć, czy "ten typ tak ma", czy trafiła mi się felerna sztuka i oddawać ją na gwarancję.
Gillian   four letter word
26 marca 2017 07:12
To kara za ładowanie się drugi raz w gówniane Sony 🙂 a co się dzieje?
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 marca 2017 08:09
Grzeje bateria, krótko trzyma (musze 2x dziennie ładować), jak spadnie do 15%, to zaczyna gwałtownie zjeżdżać do 0 (w kilka sekund) i się wyłącza, nawet jeśli natychmiast podłączyć ją do ładowarki, to bardzo długo jest 0% i nie da się włączyć...
I ciągle przychodzi mi powiadomienie o wyłączonej transmisji danych. Jak je skasuje, to za parę sekund gubi sieć, tak jakbym wypadła z zasięgu, zamiast Orange pojawia się Brak usługi, zaraz znowu łapie zasięg i wywala powiadomienie o wyłączonej transmisji. Skasuje je i dzieje się to samo w kółko.
Nie wiem nad czym się zastanawiasz, oddaj i powiedz serwisantom jakie masz problemy :P Wygląda na konieczność wymiany baterii, co do zasięgu to się nie spotkałam nigdy z tym.
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 marca 2017 16:26
Potrzebuję jutro nawigacji, a mam tylko w telefonie :/
Ja mam teraz xperie m4 aqua..  Problem zasiegu mam i ja.  W centrum Warszawy,  nawigacja potrafi dac w kosc bo uwielbia się zaciac akurat przed zakrętem wiec..  Jade dalej. 

Bateria od 15% spada szybciej.  Ale nie w kilka sekund. 
Dla Ciebie mam pomysl, zebys podlaczyla telefon do kompa i na nowo postawiła system.  To czasem daje duzo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się