telefony komórkowe

Dokładnie, ja też mam 3 aplikacje, pomijając te systemowe. Na karcie wolnych 14 GB i nie mogę zaktualizować systemu, nie mówiąc już o jakichś zachciankach, typu gra itp.
Jutro mam kupić Samsunga Galaxy a3 wersja 2016, podobno ok...
Gillian   four letter word
29 listopada 2016 12:40
No i dobra, xperia M4 umarła. Nagrzała się jak wściekła od góry, po czym restartowała się kilkanaście razy zanim się włączyła. Poleżała w chłodnym, działało. Za jakiś czas znowu się nagrzała, próbowała się włączyć i niestety już od wczoraj nie udało mi się jej uruchomić. Co teraz? kosz na śmieci czy jakaś reanimacja jest przewidziana na takie wypadki?
Gwarancji pewnie już nie masz?
Może masz gdzieś taki serwis jak u mnie jest, że bezpłatnie diagnozują telefon i podają przybliżony koszt naprawy (jeśli się da).
Nooo, jeśli się coś spaliło, to tylko serwis zostaje. Może jakaś apka powodowała nadmierne przegrzanie.
Gillian, po pierwsze-próbowałaś ładować? Przez nagrzanie mogła paść bateria, to pierwsza przyczyna dlaczego może się nie włączać. Po drugie, możesz spróbować zrobić hard reseta przez kompa (bo rozumiem, że gwarancja już nie obowiązuje?). Po trzecie mogła już pójść płyta główna, wtedy raczej nie opłaca się naprawiać z własnej kieszeni. Na przyszłość jak już się zaczyna nagrzewać i nie reaguje to od razu resetować trzeba, w M4 przycisk do resetu jest obok slotu na kartę pamięci bodajże, taki malutki wymagający użycia szpilki bądź innego cienkiego czegoś 😉 No niestety M4 to dość felerna seria, tacie się zdarzyło to samo co opisałaś, z tym, że miał na gwarancji i chyba w końcu właśnie płytę główną w serwisie mu tylko wymienili. Z kolei mamie się nie nagrzewa, za to od jakiegoś czasu prawie wcale jej nie słychać jak się rozmawia 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 listopada 2016 18:04
Gillian, spróbuj z nową baterią 😉
JARA, tyle że w M4 to też może nie być takie łatwe 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 grudnia 2016 16:39
Gillian   four letter word
20 grudnia 2016 10:24
oddanie do serwisu nie wchodzi w grę, bo mam na telefonie takie rzeczy, które nie powinny ujrzeć światła dziennego. W lipcu kończy mi się umowa, więc jakoś przetrwam, wzięłam od kolegi jakieś LG na przeczekanie. Próbowałam tych wszystkich trików, jakie mi tu piszecie i nic, nadal trup. Szkoda 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 grudnia 2016 10:43
Gillian, takie same objawy miałam przy tym jak spaliła mi się płyta główna w moim LG. Telefon naprawiony w ramach gwarancji, ale nie wiem czy opłaca się za to płacić z własnej kieszeni czy nie lepiej kupić nowy telefon.
Gillian   four letter word
20 grudnia 2016 10:44
spisałam go na straty 😉
Ja mam od dwóch miesięcy Huawei P8 i jestem bardzo zadowolona 🙂
Śmiga szybciutko, robi fajne zdjęcia, ma dużo ciekawych funkcji 😉
Ja mam od dwóch miesięcy Huawei P8 i jestem bardzo zadowolona 🙂
Śmiga szybciutko, robi fajne zdjęcia, ma dużo ciekawych funkcji 😉


Oby Ci dzialal jak najdluzej bo ten telefon lubi sie posypac przy 1 roku uzytkownia  🙄
czy jest tu użytkownik telefonów lenovo, dokładnie k6 note? :kwiatek: jestem ciekawa jak się sprawdzają w codziennym użytkowaniu, bo parametry mają bardzo obiecujące. 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 stycznia 2017 12:33
Rok temu spaliła mi się g3, kupiłam nowy telefon, przedwczoraj spaliła mi się g4.
Nowy rok - nowa [s]ja[/s] telefon.


Oddałam telefon na gwarancję i teraz tak przeglądam ofertę i nic nie jest lepsze niż mój obecny telefon. Albo bebechy słabsze albo aparat albo mniejszy/większy  🙄
Gillian   four letter word
05 stycznia 2017 12:52
ja się strasznie zajarałam Lumią, która ma 40 MPX... robię miliony zdjęć i w telefonie najbardziej kręci mnie aparat. Cudowny jest w Blackberry, ale jest sam ten telefon jest dla mnie nie do przyjęcia. Z kolei cena Lumii trochę przytłacza. A może warto?
ja osobiście w Lumiach nienawidziłam systemu operacyjnego i ogólnie "wnętrza". Bardzo szybciutko się swojej pozbyłam.
Gillian   four letter word
05 stycznia 2017 13:11
dla mnie była spoko 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 stycznia 2017 11:17
Mam zastępczy telefon. Ajfona.  😵 najgorsze g@#$%@ ever.
Da się jakoś ominąć zakładanie konta żeby pobrać messengera ? :/
JARA, nie da sie. Ale nie jest taki zły ten ajfon, da sie przyzwyczaić :p
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 stycznia 2017 16:39
Jeśli coś wymusza na mnie podanie swojego adresu i numeru karty szantazujac mnie, że bez tego jest bezużyteczny to jest najgorszy 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 stycznia 2017 11:59
dało się to chyba ominąć, i bezpłatne aplikacje można pobierać bez podawania numeru karty...chyba. bo ja mam podpiętą 😉
edit:
Jara - proszę https://support.apple.com/pl-pl/HT204034
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 stycznia 2017 11:51
Dzięki, założyłam konto na amerykański adres i nie musiałam podawać numeru karty. Także ten, obecnie mieszkam w New Jersey  😎
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 stycznia 2017 14:47
Pomocy 🙇
Mam iPhone 6s (już długi czas) i ostatnio telefon sam zaczął dzwonić do ludzi... 😵 Żeby było dziwniej, mam blokadę na ekran za pomocą odcisku palca lub podania numeru, więc funkcja "przesuń żeby odblokować" jest zablokowana.
Przedwczoraj miałam telefon w kieszeni a on zadzwonił do kowala, z którym nigdy się nie kontaktowałam, mam do niego nr awaryjnie. Zorientowałam się dopiero gdy miałam od niego 2 nieodebrane połączenia 😵
Dzisiaj telefon był w torebce i zadzwonił do "awaryjnego" weta 🙄 Więc telefon nie wybiera ostatnio wybieranych numerów tylko losowo  😲
Pół biedy jak telefon dzwoni w dzień, ale pracuję teraz w nocy. Jak ja się wytłumaczę z telefonu o 3 w nocy do kogokolwiek a tym bardziej do "poważnych" osób?
Czy ktoś wie co może być tego przyczyną? Telefon zawsze blokuję gdy gdziekolwiek go odkładam, nie czekam aż sam się zablokuje.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 stycznia 2017 17:17
Może coś ściągnęłaś lub po prostu mu się w systemie pokiełbasiło, u mnie po długim użytkowaniu i rotacji aplikacji telefon zaczął włączać sam dźwięk (zwykle mam ustawione na wibracje tylko). Zrobiłabym kopię wszystkiego co ważne na fonie (łącznie z kontaktami) i zresetowałabym go w 100% do ustawień fabrycznych, bez zostawiania żadnych danych/aplikacji itp (android ma dwie opcje przywracania do ustawień fabrycznych - całkowitą i częściową z zachowaniem danych, nie wiem jak jest w przypadku iOSa)
Miałam kiedyś taką sytuację z iPhone'm, że jak ktoś do mnie dzwonił, to nie było mnie słychać. Myślałam, że głośnik się zepsuł, ale restart pomógł i wszystko po nim działało normalnie.
Mi wczoraj sie rozladowal w ciagu kilku minut, w oczach ubywalo baterii. Co sie dzialo (LG Spirit), macie jakis pomysl?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 stycznia 2017 22:19
marysia550, bateria może próbuje wyzionąć ducha? Nie spuchła nigdzie ?
Nie. I dzis działa normalnie.
Ale juz dwa razy mi sie zdarzylo ze sie telefon wylaczyl podczas ladowania i byl bardzo goracy. Ale to na przestrzeni pol roku bylo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się