Klub Kibica

ja już jajko znoszę 🙂
A ja siedzę w strefie kibica pod Gubałówką 😀 weszliśmy zobaczyć jak to wygląda i chwilę później lunęło, więc chyba do meczu już się stąd nie ruszymy 😁
Zejde na zawał dzisiaj
Szkoda.
Mimo wszystko uważam, że dali z siebie wszystko.
Pewnie, w ogole mega zagrali caly turniej. Wielki szacunek.
Straszna szkoda, ale ladnie grali caly turniej, nie pamiętam Polski tak ładnie grającej. Dzielni byli, troche zabrakło skuteczności i tyle. Same karne to loteria. Portugalia byla do ogrania, ale taki jest sport.  To co jest fajne, ze mamy wreszcie drużynę ktora moze rywalizować w turniejach.
Walczyli pięknie, dzisiaj i w całym turnieje. Cieszę, że mamy w końcu drużynę i ogląda się ich z przyjemnością. A dzisiaj, cóż. Raz ma się szczęście, a innym razem nie.
Dokładnie. Wreszcie nie mamy się czego wstydzić i wreszcie grają tak, że nawet jak wracają po przegranej, to mogą śmiało wracać z podniesionymi czołami. Oby dalej grali co najmniej tak samo dobrze albo jeszcze lepiej!
Najbardziej żal mi tylko, że akurat Kuby karny został obroniony. Dzięki jego golom doszliśmy aż tutaj.
Ale grali pięknie. Dzięki chłopaki!
Ach, co to było za Euro. Ile emocji.
Cała Polska zjednoczona razem, bez podziałów. To było piękne.
Ciarki, łzy wzruszenia, emocje dzieci, odpalone race na balkonie, śpiewanie z całym osiedlem itd itd  😍 😍 😍
Karny Kuby jest najbardziej kontrowersyjnym strzałem. Wg przepisów IFAB w momencie oddania strzału (bo momentu aż strzelający nie dotknie piłki) bramkarz nie ma prawa "zejść" z linii bramkowej co bramkarz Portugalii zrobił. Wg przepisów w momencie gdy gol zostaje obroniony strzał powinien być powtórzony.  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-07-01/kibice-chca-powtorzyc-mecz-wytykaja-blad-bramkarzowi-portugalii/
tak, już o tym właśnie pisałam w "nie ogarniam"
ciekawe czy się do tego odniosą.
w cuda wierzysz? 😀
czasami tak, choć wiem że marne szanse
Mamy pierwszy medal w Rio, brąz - Rafał Majka. Niesamowity wyścig, tyle emocji, prawie dowiózł złoto. Troche szkoda mi go, bo tak ciężko pracował i walczył cały wyścig. ale i tak jest pięknie!
brawo Majka!!!!  💃 🏇 😅 👍

jednak ja nie mogę być kibicem czegokolwiek, za bardzo przeżywam  😉
myślałam, że wykituje na serce, tak się emocjonowałam... bardzo wierzyłam w złoto, ale brąz też jest wspaniały!
Ja też umierałam ze stresu. Niestety końcówka była płaska, to zadecydowało. Ale dzielny chłopak, dopiero co w Tour de France tak świetnie pojechał, nie spodziewałam się, że sie zdąży zregenerować.

A Radwańska odpadła 🙁
Ja też umierałam ze stresu. Niestety końcówka była płaska, to zadecydowało. Ale dzielny chłopak, dopiero co w Tour de France tak świetnie pojechał, nie spodziewałam się, że sie zdąży zregenerować.

A Radwańska odpadła 🙁

Panu Rafałowi dziękuje, miał serce do walki  👍
A paniusi Radwańskiej już dziękuje, i najchętniej to niech odda pieniądze, bo znów sobie za nasze pojechała na olimpiade, żeby odpaść w pierwszej rundzie, a potem się poopalać na brazylijskich plażach  🤬
Gdzie w tv niemieckiej można obejrzeć relację z Rio?
ZDF i Das Erste
Mi strasznie szkoda Kasi Jurkowskiej- Kowalskiej. Oglądałam powtórkę transmisji i w połowie kwalifikacji byłam pod wrażeniem, prowadziła, świetny styl i opanowanie, lepiej niż na mistrzostwach świata. Nigdzie nie mogę znaleźć nagrania z poręczy, której nie ma uchwyconej, w której błąd chyba tak ją podłamał, że w jej najmocniejszej, ostatniej konkurencji otrzymała słabe noty.  Ona na pewno jeszcze wszystkim pokaże, mamy cudowną gimnastyczkę  💃
Siatkarze wczoraj/dzisiaj znowu zostali mistrzami tworzenia horrorów. Przysnęłam w trakcie trzeciego seta i przegrali, potem to już nie dało się spać 😜 Bardzo widowiskowy mecz 👍
Szkoda znów pary Fijałek-Prudel, ale liczę, że przynajmniej dziewczyny pokażą, że stać je na medal 💃
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
13 sierpnia 2016 20:27
Znów przez siatkarzy nerwowy wieczór. Oglądacie?
Nerwy to w badmintonie byly, fajna dyscyplina, nigdy nie oglądałam, grają tak szybko ze nieraz nie mogłam się połapać gdzie lotka 🙂
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
13 sierpnia 2016 21:05
Dla mnie to w tenisie stołowym piłeczka jest praktycznie niewidzialna. Ale fakt, w badmintonie, też łatwo ją stracić z oczu 😉 Dlatego raczej rzadko oglądam. No, ale magia Olimpiady robi swoje.
Trzeba przyznać, że Mateusiak i Zięba w tych dwóch ostatnich meczach, z Chińczykami i teraz z Brytyjczykami, walczyli jak lwy.

Ale ten tie-break dla naszych siatkarzy nerwowy, oj nerwowy.

........
No i Ruscy wygrali. Sic!
ElMadziarra, dziś już mniej nerwowy, bo i tak nasza sytuacja w grupie wygląda dobrze 👍 teraz tylko czekać jak się drabinka ułoży 🙂
Gdzie obejrzę cały konkurs ujeżdżenia? Wszystko od a do z, całą retransmijsę. Bo część przegapiłam, a wydaje mi się że na tvp.sport nie ma wszystkiego. Dziękuję  :kwiatek:
Zagraniczniaki! Gdzie ogladacie tranamisje ze skokow?ja za oceanem, nic mi nie odpala  👿 w zabawe ze zmiana ip nie ma sie co bawic, zacina straszie, kompletnie nie da sie ogladac  😵

Pomocy!
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_2016_Summer_Olympics_broadcasters

Ja weszłam w podany tutaj odnośnik do Holandii i działa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się