Klub Kibica

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 lipca 2009 17:19
Lubiłam ten temat na starej Volcie 😉
Jestem zapaloną "kubicomanką" i dzisiejsze kwalifikacje na jutrzejszy wyścig mnie przeraziły... 16 miejsce?! Robert naprawdę marnuje się w BMW 🙁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 lipca 2009 14:40
Ja oglądam wyścigi od ponad 3 lat, gdy R. Kubica byl jeszcze kierowca testowym. uwielbiam ogladać, rownież żałuje, że ostatnie wyniki są takie, a nie inne...
Bischa   TAFC Polska :)
12 lipca 2009 18:20
Ja to w sumie poza jeździectwem jestem Małyszokibic . Od dziecka skoki lubiłam , oglądałam - kiedyś Weissflog moim idolem był  😉 A teraz ? Mało sportu oglądam , raczej wolę sama popływać , pospacerować , pojeździć na rowerku czy zagrać w badmintona ze znajomymi  😉 No i kibicuję zawsze i wszędzie i we wszystkim Holendrom ( oczywiście na drugim miejscu po Polsce ! )  😅
a ja nigdy nie kibicowałam i nigdy jakoś sportu nei oglądałam jako takiego ot tylko przelotnie ;] jakoś tak mam i cóż nawet jeździectwa w tv nei oglądam
Na volcie wątek był ogromny. Stare dobre czasy  😁
Ja kocham oglądać zawody z różnych dyscyplin (nie lubię tylko sportów walki, futbolu i kilku pojedynczych z różnych grup). Jak są IO, to mogłabym całymi dniami siedzieć przy telewizorze. Uwielbiam oglądać wszystkie sporty zimowe, lekkoatletykę, sporty wodne, ostatnio siatkówkę. Znajomi się dziwią, po co np. oglądam Tour de France pół dnia, skoro oni tam tylko jadą na rowerach 😁 W zasadzie Eurosport mam włączony cały czas.
Kibicuje często polakom, a jak w danej dyscyplinie ich nie ma, to norwegom, duńczykom, szwedom i czasami finom (wieeem, moje zboczenie 😂 ).

btw. W czwartek byłam na zamkniętej imprezie "Gdańsk odbuduje żaglowiec" (koncert na ten cel, itp.) i był tam Mateusz Kusznierewicz 💃 mam piękny autograf 😎
Ja kibicuje naszym siatkarzom  😀 Co do piłkarzy wiadomo...nie ma na co liczyć 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
14 lipca 2009 11:32
Na volcie wątek był ogromny. 

I dość specyficzny. 😁 🏇

KVK 😜
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 lipca 2009 15:31
Który był dziś Kubica?! 👀 👀
13
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 lipca 2009 15:44
Dzięki Szpecik :kwiatek: już przeczytałam dokładniejsze info w telegazecie.
Szkoda mi strasznie Massy! Takie małe gów**, a tyle szkody narobiło 🙁
Podobnie jak z tym 18-letnim kierowcą w Formule 2 w zeszłym tygodniu. Tylko, że on dostał oponą po głowie i od razu zmarł 🙁 [*]
Ja ostatnio powróciłam do czynnego oglądania speedwayu. Wszystko przez Emila Sayfutdinova  😍 Świeże mięso, jeździ jak diabeł wcielony, i jeszcze do tego wygląda caukiem, caukiem  😁 Zanim się pojawił na światowych arenach w ogóle już nie interesowałam się żużlem(a kiedyś chodziłam często na zawody, za czasów szczytowej formy Tomasza Gie), bo był zdominowany przez starych, rutynowanych wyjadaczy i realnej walki, emocji między zawodnikami nie było. A teraz normalnie nie mogę się doczekać październikowego GP w Bydgoszczy  🏇
Bischa   TAFC Polska :)
27 lipca 2009 19:39
A co sie stało z Massą ?
Huginn   tu wpisać hasło?
27 lipca 2009 20:25
A co sie stało z Massą ?
dostał sprężyną amortyzatora w kask (sprężyna oderwała się z wahacza bolidu Alonso)
obejrzyj tutaj:

Team Renault będzie chyba niedopuszczone do najbliższego wyścigu
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
27 lipca 2009 20:40
Z tego co slyszalam to juz zostala wydana decyzja,ze ta stajnia nie zostala dopuszczona do kolejnego wyscigu.
Huginn   tu wpisać hasło?
27 lipca 2009 20:42
racja - ale jest jeszcze możliwość apelacji od decyzji  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 lipca 2009 21:17
napewno z bolidu Alonso? Ja słyszałam, że Bariccello.

Dziś wybudzili Massę ze śpiączki, jest przytomny, rusza kończynami i mówi, ale nadal jego stan jest ciężki 🙁
Ja kibicuje Alexowi Mizurovowi (deska) i namiętnie ogladam koszykówke w tym na NBA zasiadam przed tv na długo 😉
Huginn   tu wpisać hasło?
27 lipca 2009 21:42
napewno z bolidu Alonso? Ja słyszałam, że Bariccello.

tfu ! Barrichello, a nie Alonso  😡
coś o Alonso pisali na telegazecie na TVP1, stąd pomyłka
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 lipca 2009 21:47
wiedziałam że źle napisałam 👿
Ale szkoda mi też Barrichello z drugiej strony. Nie jego wina, że bolid mu się sypie 🙄 ale pewnie czuje się poniekąd winny.
Huginn   tu wpisać hasło?
27 lipca 2009 21:52
wiedziałam że źle napisałam 👿
Ale szkoda mi też Barrichello z drugiej strony. Nie jego wina, że bolid mu się sypie 🙄 ale pewnie czuje się poniekąd winny.

a myślisz, że ja wiedziałem, jak napisać? CeVałka się przydaje... czyli Ctrl+C , Ctrl+V  😁
winni są mechanicy oraz inżynier wyścigowy, który nie przekazał informacji o usterce przez radio
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 lipca 2009 22:06
Huginn chyba wkońcu znalazłam kogoś z kim mogę podyskutować nt. F1 💃

A więc mam wielką, wielką nadzieję, że w tym roku Kubica przeniesie się do innego zespołu, bo BMW zeszło na psy. Od początku zawsze miałam wrażenie, że faworyzują Heidfelda. Poza tym, jak wiadomo, że Robert ma problemy z dogrzaniem opon, to dlaczego puszczają go tak późno w 1 rundzie kwalifikacji?! 19 miejsce to przegięcie 😤
Huginn   tu wpisać hasło?
27 lipca 2009 22:17
miło mi  😀

no cóż - w sporcie zawsze, jak nie ma wyników, to pojawiają się głosy typu: zmienić trenera, zmienić zespół, zmienić stajnię, itp.
dlaczego? ponieważ kibice nie mogą zaakceptować faktu, że nie zawsze się wygrywa i czasem trzeba pozajmować odleglejsze miejsca
ja na razie powstrzymuję się od stwierdzenia, czy Kubica powinien opuścić, czy też nie, szczególnie przy informacjach prasowych, jakoby Heidfeld (nie wiem jak się pisze, wziąłem to z głowy, czyli z niczego ...) miał opuszczać BMW-Sauber


a czy ktoś ogląda:
skoki narciarskie
curling
snookera?  😀
Jak nic, Robert w BMW się marnuje. Gdzieś słyszałam jego wypowiedź, że jest w stanie odejść z F1 - fenomenalny facet, dla niego nie liczy się rozgłos, sława, kasa, tylko to, co kocha robić.
Żal mi Massy, bardzo go lubię, jest taki sympatyczny - natomiast nie trawię Heidfelda i Hamiltona - zwłaszcza, że Hamilton wcale nie jeździ tak wyśmienicie, przy Robercie to się może schować  😎
W zeszłym sezonie więcej oglądałam F1, najbardziej lubię wyścigi na torach ulicznych, Monte Carlo to moje marzenie  😜
W tym sezonie aż żal patrzeć, jak się Robert marnuje

Huginn też słyszałam te pogłoski, że Heidfeld ma odejść z BMW
Huginn   tu wpisać hasło?
27 lipca 2009 22:23
a ja życzę wszystkim (i sobie  😉 ) żeby końcówka sezonu bieżącego była równie interesująca co poprzedniego

pamiętacie ostatni zakręt ostatniego okrążenia w czasie GP Brazylii  😲 a w garażach Ferrari już korki strzelały...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 lipca 2009 22:29
Szepcik ja tu się produkuję, a Ty napisałaś wszystko to, co chciałam napisać 😁
Mnie najbardziej właśnie Heidfeld denerwuje.

Edit: piszecie za szybko!! 👿 😁

Ja niezapomnę wyścigów na Silverstone - najpierw wielki wypadek Kubicy, a rok później - pierwsze miejsce! Popłakałam się wtedy 😉 To musiało być przeznaczenie.
Huginn   tu wpisać hasło?
27 lipca 2009 22:35
przeznaczenie to było to:


😀 😀 😀

EDIT:
a wtedy mnie wgniotło w fotel:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 lipca 2009 23:41
Huginn "Przeskoczył skocznię!!"  - dobre 😁
Ale Szaranowicz i tak wymiata 😜

bum 🤔



i wygrana, aż się wzruszyłam 😉

[img]
[/img]

edit: Jaki Montreal?! 🤔
Huginn   tu wpisać hasło?
28 lipca 2009 08:34
"Przeskoczył skocznię!!"  - dobre 😁

to jeszcze nic - najdłuższy skok w historii (niestety nieustany)

jak oglądałem relację w TV, to myślałem: na bank stracił oba stawy kolanowe  😲

bum 🤔



i wygrana, aż się wzruszyłam 😉

[img]
[/img]

edit: Jaki Montreal?! 🤔


tutaj relacja Borowczyka z Polsatu


ale o co chodzi z Montrealem?
Rety, jak zobaczyłam wypadek Kubicy, to zamarłam - oglądałam wtedy wyścig z tatą, i oboje myśleliśmy, że już po nim...

Małysza oglądałam kiedyś na żywo  😎 w lecie, w Zakopcu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się