Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

Wznawiam wątek po KRAKOWSKU...

I pierwsza stawiam pytanie.
Gdzie można w krk zafarbować skórzaną torbę?
Mam bardzo jasną i poplamiłam długopisem...plama nie do zmycia.
HELP ME.



na Kazimierza Wielkiego jest kuśnierz - może tam? jeśli dam radę, to podejdę i zapytam 😉
na Kazimierza Wielkiego jest kuśnierz - może tam? jeśli dam radę, to podejdę i zapytam 😉


będe wdzięczna :kwiatek:
ita jutro sprawdzę bo dziś nieczynne było
na Rakowickiej bliżej Lubicz czyszczą skórzane rzeczy może się jednak uda
http://www.pf.pl/serwis/Zaklad+Czyszczenia+Wyrobow+Skorzanych+i+Futrzarskich+mgr+inz+Grazyna+Stasto-farbiarnia-----------Krak%C3%B3w-C4894797B5360T9V1IP0_INF.html?nav=BX7T0B
Gdzie jest dobry szewc w Krk- wymieniający fleki 😉
dodam,że torebki jeszcze nie zdążyłam zafarbować,jakoś zawsze nie po drodze....
Czy dobry - nie wiem, ale na to wygląda. Na Starowiślnej, zaraz koło przystanku przy Wawrzyńca po prawej jadąc w stronę Poczty. Taki megaduży napis "FLEKI" 😀
ushia   It's a kind o'magic
22 lutego 2009 15:50
Na placu słowiańskim i na starowislnej przy moście sa sklepy z artykułami szewskimi, mozesz tam sobie kupic barwnik i zafarbowac
Na placu słowiańskim i na starowislnej przy moście sa sklepy z artykułami szewskimi, mozesz tam sobie kupic barwnik i zafarbowac


Ushia, myślisz,że to bezpieczne ? Tzn.czy torebka będzie nadawać się jeszcze później do użytku?

Dzięki Elbus, będę musiałam wypróbować 😉
ushia   It's a kind o'magic
22 lutego 2009 17:39
musisz sie dopytac na miejscu, jak tym przeprowadzam renowacje np siodel i nikt pofarbowany nie chodzi 😉
Mam do oddania komputer,sprzęt dość wiekowy ale działający-sprawny.

Czy może ktoś zna jakąś świetlice dla dzieci albo miejsce,gdzie taki komputer mógłby być dla innych w miarę użyteczny?
pony   inspired by pony
10 kwietnia 2009 18:11
hej!
wczoraj urodzil się pomysł spędzenia łikendu majowego w Krakowie. I teraz pytanie: gdzie spac? Macie moze jakies sprawdzone noclegi, hostele, etc.?
Chodzi o dwie osoby, mozliwie blisko centrum i zeby nie trzepneło za mocno po kieszeniach.. Mi póki co wpadł w oko taki oto hostel http://www.thesecretgarden.pl/pl/start miał ktos stycznosc?
Bede wdzięczna za wszelkie odpowiedzi🙂 Pozdrawiam!

Scaliłam z watkiem krakowskim. Następnym razem Pony sprawdź, czy taki watek już nie istnieje, gdy zakładasz nowy,
/o.
Mieszkam w krakowie,zatem z hoteli nie korzystam.
Mogę tylko powiedzieć,że swietna lokalizacja.Na Kazimierzu,wszędzie blisko.
Miłego pobytu! :kwiatek:
pony   inspired by pony
10 kwietnia 2009 18:45
Dziękuję Tania!
Właśnie do nich napisałam, ale nie mają wolnego terminu, czuje, że będzie ciezko! Ale tak to jest jak się nie planuje wczesniej 🤦
Mi póki co wpadł w oko taki oto hostel http://www.thesecretgarden.pl/pl/start miał ktos stycznosc?


ja miałem :P byłem tam kilka razy, ale nie nocowałem, tylko wpadłem w odwiedziny hehe :P moja kumpela tam pracuje (zresztą też koniara 😉 ) bardzo sympatyczny, nowy i ładny hostel, super lokalizacja 5min na kazimierz, 10-15min na rynek 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 kwietnia 2009 22:03
HELP!!
szukam jakiegoś weta, który przyjąłby mnie jutro z chorą kotką, pomimo święta. Najlepiej na Krowodrzy lub Starym mieście.
Pomóżcie 🙇
na Mickiewicza jest chyba taki... musisz sobie poszukać w googlach
ja jak spalam gdzies w hostelach a nie u znajomych (:kwiatek: 😉 ) to wybieralam "Trzy kafki". nie wiem jak u nich z terminem majowym, ale ja zazwyczaj problemu nie mialam 😉
lecznica KrakVet na ul. Sanockiej ma zawsze dyżury w niedzielę i święta.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 kwietnia 2009 13:11
Dzięki dziewczyny, ale wybrałam się blisko mnie - na Grenadierów. Swoją drogą, jeśli ktoś ma tam blisko, to polecam. Bardzo miła pani, no i mieszka chyba niedaleko, bo w razie jakiejś nagłej sytuacji można zadzwonić, przyjechać i pani będzie 😉  Kotce trzeba było usunąć zęba 🙁 ale już zaczęła jeść, więc jest ok 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 kwietnia 2009 14:14
a tak swoją drogą, orientuje się ktoś ile kosztuje metr polaru i rzepy na owijki? Bo zastanawiam się, czy bardziej opłaca mi się zrobić owijki samemu czy kupić.
http://allegro.pl/item601002758_polar_gruby_28_kolorow_f_vat.html

Najlepsza oferta z Allegro 🙂 podobno dużo osób kupuje na owijki.


Jakby ktoś z was szukał jakiegoś fajnego rymarza to jest super przy KKJ-cie, koleżance super zrobił naczółek i szyje tez podkładki pod siodło.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
12 kwietnia 2009 11:06
Strucelka,  polar najlepiej kupic na allego. w krk za metr polaru w hurtowni trzeba zaplacic miedzy 18 a 32zl 
Na placu słowiańskim i na starowislnej przy moście sa sklepy z artykułami szewskimi, mozesz tam sobie kupic barwnik i zafarbowac


Ushia,mam ta farbkę.
Jak najlepiej rozprowadzić ją po skórze?
Gąbką może czy raczej pędzelek?
dziewczyny mam pytanie - chcę się wybrać na USG piersi w Krakowie - gdzie najlepiej? kogo polecacie? chcę żeby mi ktoś je zrobił dobrze, dokładnie, był miły (:P) i żebym nie musiała czekać nie wiadomo ile na termin... help!
ushia   It's a kind o'magic
10 maja 2009 13:52
ja robiłam na Długiej, prywatnie, ale to juz jakis czas temu
z NFZ na Jagiellonskim w Gemelli maja dobra glowice - terminy nie mam pojecia

a! dokładnie na pewno robia w onkologu, ale jest dlugo, niemilo i mozna umrzec z przerazenia zanim ktos Ci powie ze nic Ci nie jest
Fajna poradnia jest bodajze na Siemiradzkiego - mama tam byla  zpodejrzanymi cystami i suuuuper, szybko, kompetentnie i w dodatku po ludzku
ok ushia bardzo bardzo Ci dziękuję🙂 będe tam szukać😉 (ja zdecydowanie prywatnie!😉 ) a na tego Siemiradzkiego to prywatna poradnia, tak? ehh zielona w tych tematach jestem..
Tam jest szpital położniczy, i przychodnia ginekologiczna, normalna, nfz-tu.
Ja robiłam niedawno w przychodni Promedis na Lubelskiej, prywatnie, pani była b. miła, dodatkowo mi jeszcze tarczycę sprawdziła
ooo to też dobrze wiedzieć🙂 dzięki szepcik😉 gdzieś się na pewno wybiorę!
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
10 maja 2009 21:54
Breva, polecam dr Anne Gruszczyk przyjmuje w gabinetach na Urzedniczej i na ul. Zaczarowane Koło.
W pracy mam linki do tych gabinetów wiec juro wstawie.
pozdrawiam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się