Końskie szbalony- artystycznie

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 lipca 2009 23:08
NA forum siedzi bardzo duzo artystów 🙂 To wspaniale jest móc oglądać wasze prace, ale...
Na pewno niejedna z Was miała możliwośc narysowania coś na koszulce, torbie,  przyozdobienia  kartki urodzinowej, wyszycia własnoręcznie obrazka na  nowej bluzeczce.  Tak jest na ten temat wątek - hande made 🙂 Ale,,,,,,,

Na pewno niejednokrotnie szukałyście jakiegoś ciekawego/orginalnego szablonu w internecie, wzorka na zmywalny tatuaż, czy na zakładkę do książki.
Czasami sama osobiście dopadam farby do  przyozdabiania materiału i cos tworzę własnego.
Coś co można powielić. SYmbol , logo... coś w ty stylu.   Stara bluzeczka nabiera barw. Jednak po  chwili zastanowienia ktos inny mógłby wykorzystać moje dzieło- mój szablon- do umiejcownienia  na chociażby modelinowych kolczykach czy namalować ścianie albo drzwiczkach w boksie konia 🙂.
Zachęcam was do umieszaczania waszych standardowych szablonów jak i tych ktore stworzyłyście.
Coś w stylu łatwego loga,  itp.

Domyslam się  ze pełno jest dostepnych takowych na necie. Ja jednak licze na waszą twórczość.


Żeby dokładniej przybliżyć temat dodaje dwa dosc standardowe szablony które znalazłam na necie.  Są one spotykane często i powielane na rożnych gadżetach  i moja bluzke przyozdobioną  w tym stylu 🙂....itp..
chciałabym aby na tym wątku zapanowała własna twórczość 🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się