Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

poprzednia następna
Strony: 1 ... 3568 3569 [3570] 3571 3572 ... 3602 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym  (Przeczytany 5325014 razy)
maleństwo

I'll love you till the end of time...

« #107070 : Czerwiec 18, 2017, 19:50:11 »
Odpowiedz cytując
Hahaha, cały Wawel wiwatuje :p
#link
dea

primum non nocere

« #107071 : Czerwiec 18, 2017, 19:55:31 »
Odpowiedz cytując
maleństwo - przyszedł jej czas to i migiem złapała  respect a jak cyc? dalej bijemy rekordy? :p u nas stabilnie, usypianie i przebudzenie, ciągle się nie mogę zebrać by to skończyć... ot, nastawiam budzik godzinę wcześniej i mamy swój rytuał :p

nerechta - wydaje mi się, że w tym samym miejscu szczelinę musisz mieć, bo pokrowce generalnie są ściągane (nawet jak z tego nie korzystasz), więc ten dolny pasek nie może być na sztywno z pokrowcem zszyty. U mnie to nie jakaś wielka dziura i naprawdę niedużo przeleciało. Może to specyfika klippana, że wrażliwy na okruchy. Pewnie w innym modelu mogą się zbierać bezkarnie wink

Jeszcze w temacie rowerka biegowego, bo tu pytałam jakiś czas temu, w który rozmiar celować, jeśli mała na granicy. Polowałam na olx i wyłapałam... oba w b. dobrej cenie (lr m i lr 1) i powiem Wam, że jestem z tego zadowolona. Ten mniejszy jest na styk, ale duuużo lżejszy - więc łatwiej małej opanować na początku i łatwiej go było nosić za nią jak miała dość po 10 minutach  hihi Teraz już na nim sunie jak dzika. Rozważam powrót do własnych treningów biegowych  emoty327 Większy rowerek czeka na swoją kolej. Mam w chacie skład rowerków (bo jeszcze trójkołowy pchany, który całkiem nie chwycił - do tej pory się na nim każe biernie pchać).
#link
Umysł należy mieć otwarty... ale nie tak, żeby mózg wypadał
YMMV!
"The only real mistake is the one from which we learn nothing."-- John Powell
maleństwo

« #107072 : Czerwiec 18, 2017, 20:10:33 »
Odpowiedz cytując
dea, jo, tak samo. Nie przeszkadza mi to, kiedyś skończymy wink
A na rowerku też śmiga, już muszę za nią biec, czego nienawidzę. Tylko pies zadowolony :p
#link
kenna

Moje ogłoszenia
« #107073 : Czerwiec 18, 2017, 20:35:00 »
Odpowiedz cytując
maleństwo, czy Ty już zblizasz sie do rekordu revoltowych mam w długości karmienia piersią?uśmiech
#link
dea

primum non nocere

« #107074 : Czerwiec 18, 2017, 20:38:12 »
Odpowiedz cytując
Idziemy łeb w łeb wink My jesteśmy tylko miesiąc za nimi  cool
#link
Umysł należy mieć otwarty... ale nie tak, żeby mózg wypadał
YMMV!
"The only real mistake is the one from which we learn nothing."-- John Powell
Lotnaa

I'm lovin it! :)

« #107075 : Czerwiec 18, 2017, 21:33:05 »
Odpowiedz cytując
maleństwo, wow, gratki dla Kalinki!

dea, ja jestem niemal pewna, że będę mogła stanąć w wami w szranki  lol Nasz proces odcyckowania całkowicie legł w gruzach na wakacjach, Hanka uznała, że plaża to miejsce tak stresujące, że ona MUSI jeść i już. I z dwóch karmień rano i wieczorem plus w nocy nagle zrobiło się z sześć  zemdlal

Moja Bubcia jednak chora - położyłam na drzemkę z wodnistym katarem, obudziła się z żółtym glutem i gorączką smutek I mega kaszel do tego  smutny
#link
maleństwo

« #107076 : Czerwiec 18, 2017, 21:35:02 »
Odpowiedz cytując
kenna, tak, tak, ta sama ja, co pisała, że najwyżej pół roku i to z obrzydzeniem wink

LOTNAA, biedna Hania smutek Dorosły wymeczony takim katar em, a co dopiero taka Bubulka. Trzymajcie się. I w choróbsku  cyc przyjacielem...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2017, 21:38:29 wysłane przez maleństwo » #link
Wizja

Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?

« #107077 : Czerwiec 18, 2017, 22:00:45 »
Odpowiedz cytując
Lotnaa - ja zaczelam sadzać ba nocnik jakos chwile orzed raczkiem. Udawało sie i 1 i 2. Dwójkę załapała i w sumie id roku robiła tylko do nocnika. Wolała "ee". Siku sie tez bardzo często udawało, ale gorzej. Dwójka zdarzyła sie w pieluche moze z 7-10 razy w akcie kryzysu typu biegunka itp. W dzien odpieluchowalam zupełnie miesiac przed drugimi urodzinami. Robiła chwile wczesniej probe zdjecia pieluchy śle lala pod siebie. Potem załapała pewnego dnia. Z tym, ze ona od 1,5 roku juz niezle mowila, wiec moze to tez ułatwiło. Jk załapała dzien, to nie było rowniez problemow z dłuższymi wyjazdami/wyjściami bo wolała. W nocy niestety wciaz zakładamy pieluche ( niecałe 2,5 roku) , bo zdarzają sie mokre noce ( drzemki dzienne wszystkie suche ). Pieluche zakładam teoche z lenistwa , bo nie chce mi sie jej przebierać i całej pościeli ...
#link
"...and maybe someday we'll meet and talk not just speak..."
szafirowa

inaczej- może być równie dobrze

Moje ogłoszenia
« #107078 : Czerwiec 19, 2017, 07:13:36 »
Odpowiedz cytując
Ja pierdziu... Bija sie, gryza sie, krzycza na siebie, co 5 minut wojna o inna zabawke... Dom wariatow, mowie wam.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2017, 07:15:31 wysłane przez szafirowa » #link

'Koniu krzywy,koniu siwy,
ozdobiony łachem grzywy,
kocham zawiew zmydlonych
twym potem rzemieni
maleństwo

« #107079 : Czerwiec 19, 2017, 08:06:50 »
Odpowiedz cytując
Szok. Dziecko mnie dwa razy obudziło w nocy, że chce siku. Mimo pampka na zadku. Dzielna mała!
#link
Lotnaa

« #107080 : Czerwiec 19, 2017, 10:10:08 »
Odpowiedz cytując
wizja, o, wcześnie! Muszę chyba kupić i zbadać grunt, niech się trochę oswaja.

maleństwo, no nieźle! Dzielna Kalinka!

szafirowa  lol mogę to sobie wyobrazić. Ale na pewno też się bardzo kochają  duży uśmiech

U nas nocka masakra, w końcu wlazłam do łóżeczka i spałam z Hanię, bo już nie miałam siły jej nosić. Ciasno, nie powiem  icon_rolleyes
Wróciliśmy od lekarza, ucho i gardło nie teges, może się skończyć na antybiotyku ehh

A tu jeszcze wspomnienie wakacji.

#link
falletta

« #107081 : Czerwiec 19, 2017, 10:39:22 »
Odpowiedz cytując
Maleństwo gratki dla Kalinki!
Szafirowa upominam się o foty krasnali  kwiatek
Lotnaa ojjjj biedna Hanula, uściski dla chorowitka i oby się obszło bez antybiotyku... A zdjęcia piękne!
#link

Pandurska

« #107082 : Czerwiec 19, 2017, 10:40:43 »
Odpowiedz cytując
Lotnaa Bidna Hania. U nas tez jakos tak dziwnie. Chyba przegielismy w tamtym tygodniu z chlapaniem w baseniku przy 20paru stopniach i krotko po bostonce smutek Mloda kaszle i ma katar, ale dzis w nocy jakby lepiej. Poslucham i ewentualnie pojdziemy do lekarza na ogledziny. Btw skad macie takie sliczne kapelutki?? Nie moge trafic na nic fajnego, a HMowe maja jakies mega rondo, ktore wkurza Pauline.

malenstwo Szczere gratulacje dla Kalinki. Podejrzewam, ze i u nas tak bedzie, bo narazie pod gore z tym nocnikiem, chociaz zadek bardzo lubi wietrzyc.
#link
bazylka

« #107083 : Czerwiec 19, 2017, 11:41:21 »
Odpowiedz cytując
maleństwo - a żebyś wiedziała, że 18-go zawsze na Wawelu jest głośno niestety i to nie z powodu Kalinki:P no widzisz jaką masz Dorosłą Córę w domu hurra!
#link
Madness

« #107084 : Czerwiec 19, 2017, 12:30:09 »
Odpowiedz cytując
I ja będę z Wami stawać w szranki w kp, jakoś nie widzę końca.. uśmiech Ale lubię to bardzo, córa też uśmiech Tylko gdzie mój okres smutek

edit:
Lotnaa, super fotki uśmiech
#link

sienka

« #107085 : Czerwiec 19, 2017, 12:42:58 »
Odpowiedz cytując
Hihi, Madness, moja znajoma tez sie zastanawiała gdzie jej okres - okazało sie ze okres jest w 7tyg ciazy duży uśmiech

Lotnaa zdrówka dla Hani, zdjęcia prześliczne!!!

malenstwo graty dla Kalinki  hurra!
#link
maleństwo

« #107086 : Czerwiec 19, 2017, 13:05:12 »
Odpowiedz cytując
Madness, ja bym się tylko cieszyła z braku @, bleeeee.

Dzięki za gratki, a dorosła ta córa, owszem, dziś zrobiłam jej zdjęcie do dowodu, gdzie mój bobas?!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2017, 13:24:20 wysłane przez maleństwo » #link
Madness

« #107087 : Czerwiec 19, 2017, 13:51:45 »
Odpowiedz cytując
maleństwo, ale ja chcę nr 2! uśmiech

Kalinka super, taka dziewczynka uśmiech Nie bobo uśmiech
#link

maleństwo

« #107088 : Czerwiec 19, 2017, 13:58:07 »
Odpowiedz cytując
Madness, aaaa, Ty z tych szalonych. A to rozumiem. Ja usilnie staram się nie wpaść po raz drugi, to mam inną perspektywę.
#link
Madness

« #107089 : Czerwiec 19, 2017, 14:08:12 »
Odpowiedz cytując
maleństwo, może się popukam w głowę jak już wreszcie do tego dojdzie.. duży uśmiech

Przy okazji też się pochwalę uśmiech

#link

maleństwo

« #107090 : Czerwiec 19, 2017, 14:19:49 »
Odpowiedz cytując
Ale ladniutka! Nie dziwo ta, że chcesz replikować uśmiech
#link
Lotnaa

« #107091 : Czerwiec 19, 2017, 14:31:26 »
Odpowiedz cytując
Dziękujemy  kwiatek

maleństwo, ale dorosła córa!

Madness, wróci wróci. Ja też tak czekałam, a jak już się pojawił, to zatęskniłam za świętym spokojem.
A chcecie mieć małą różnicę wieku? Podziwiam! uśmiech
A dzidzia śliczna, i kiedy ona tak urosła!?

Pandurska, zdrówka dla Paulinki!
Kapelusiki też z H&M, tyle, że upolowane na Flohmarkt, więc pewnie sprzed roku-dwóch. Ja też nie potrafię nic ciekawego kupić, mamy jeszcze jeden z H&M właśnie, ale jak piszesz - jakieś wielkie to takie, Hania wciąż go zrzuca.
#link
Dzionka

« #107092 : Czerwiec 19, 2017, 16:50:54 »
Odpowiedz cytując
Lotnaa, ale śliczny kostium kocham W sensie Hani wink Skąd on? Ja Sarze kupiłam same majteczki do pływania w tym roku.

maleństwo, oo, gratulacje dla Kalinki, wow! A co do cyckowania, respect duży uśmiech

Madness, ale już duża "dzidzia"! Śliczna z niej dziewczynka. I mają z Sarą te same koszulki za 4,50 hihi Trzymam kciuki za drugie! Czy polecam, to dam znać za parę miesięcy hihi

Pandurska, oby tylko chwilowy spadek formy u Paulinki!

My niedawno dobiłysmy do domu. Kocham nowy fotelik, Sara spała 1,5h i obudziła się tylko dlatego, że stanęłyśmy na 10 minut na mijance przez roboty drogowe, grr! Wrzucę może potem jakąś fotę mojego zbója.

Edit (sory, że powtórka z fejsa)

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2017, 18:25:22 wysłane przez Dzionka » #link
RaDag

« #107093 : Czerwiec 19, 2017, 19:07:50 »
Odpowiedz cytując
Ja właśnie parę dni temu dostałam okres pierwszy. Po 22 miesiącach... piękny czas wink

Z serii wczoraj i dziś kocham kocham kocham kocham

Najfajniejszy nasz czas minął tak szybko...
#link

sienka

« #107094 : Czerwiec 19, 2017, 19:10:17 »
Odpowiedz cytując
Dzionka, pierwsze zdjęcie- slodziakowosc Sary w połączeniu z outfitem- boskie kocham a gdzie Twój brzuszek na zdjęciach??? uśmiech

RaDag - piękne corki rodzisz!!! (Nie żebym miała coś w podtekście na myśli...wink)
#link
RaDag

« #107095 : Czerwiec 19, 2017, 19:16:09 »
Odpowiedz cytując
RaDag - piękne corki rodzisz!!! (Nie żebym miała coś w podtekście na myśli...wink)

Dzięki. Znajomi się śmieją, że w końcu "Kuźnia Championów" wink  wysmiewa
(moja hodowla ;P )
#link

Dzionka

« #107096 : Czerwiec 19, 2017, 19:35:20 »
Odpowiedz cytując
RaDag, sto lat dla Amelci!

sienka, kurcze, mam parę fotek z ostatnich dni, ale na żadnej nie widać brzucha duży uśmiech Przypadek wink? A gdzie można zobaczyć Twoją sesję?
#link
maleństwo

« #107097 : Czerwiec 19, 2017, 19:40:46 »
Odpowiedz cytując
Dzionka, o ile suwaczek RaDag nie kłamie, to jeszcze nie "to".
A Ty musisz zrobić selfiaka w lustrze, chyba nie masz wyjścia wink Volta nie odpuści :p
#link
Dzionka

« #107098 : Czerwiec 19, 2017, 19:43:04 »
Odpowiedz cytując
maleństwo, ale że nie co? Amelka dziś kończy rok, chyba TO duży uśmiech? Dorobię się foty to wrzucę, aj promis duży uśmiech
#link
falletta

« #107099 : Czerwiec 19, 2017, 19:52:34 »
Odpowiedz cytując
RaDag Ama rozkoszna, że ojeju  kocham
Dzionka Loczek modnisia  emoty327
Szczerze się dziwię, że Sienka nie chce się tu pochwalić swoją sesją bo te zdjecia są OBŁĘDNE - na okładkę magazynu. Dawno nie widziałam tak udanych ciążowych zdjęć, piękna przyszła mama  love  love  love
#link

Strony: 1 ... 3568 3569 [3570] 3571 3572 ... 3602 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 19 zapytaniami.