Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

poprzednia następna
Strony: 1 ... 3856 3857 [3858] 3859 3860 ... 3884 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym  (Przeczytany 6176143 razy)
Grafi

« #115710 : Marzec 11, 2019, 14:13:39 »
Odpowiedz cytując
Lotnaa, Julie dziękuję w imieniu jubilata.  kwiatek Co prawda suwaczek trochę kłamie, tzn zatrzymał się na roczku i zapomniałam go podmienić na nowy, a to już prawie miesiąc minął.  hihi

Bizon wyprawkę fajnie właśnie kompletować jakoś w połowie, kiedy jeszcze jest na to energia. uśmiech

A co do mebelków, ja niezmiennie jestem fanką ikea. Właśnie w zeszłym tygodniu kupiłam nowe meble do pokoju K. Bardzo lubię meble modułowe, bo dają duże możliwości dopasowania pod własne potrzeby i w sumie wszystko w domu mam w takich meblach. wink
#link
Dzionka

« #115711 : Marzec 11, 2019, 14:20:44 »
Odpowiedz cytując
Taak, Li Parie! Dzieki duży uśmiech
Ash, ja robiłam tak, ze kupiłam stanik u nich i mi w cenie przerobili. A co do szczepienie, to Sare na ospę zaczepiłam.
#link
ash

Sukces jest koloru blond....

Moje ogłoszenia
« #115712 : Marzec 11, 2019, 14:52:45 »
Odpowiedz cytując
Dzięki dziewczyny, wybiorę się przemierzyć Alles mama i do LiParie.
Tymek ma wirusowe zapalenie spojówek, wiec jesteśmy uziemieni w domu do końca tygodnia.
#link

dea

primum non nocere

« #115713 : Marzec 11, 2019, 15:18:05 »
Odpowiedz cytując
Niektóre Alles są elastyczne. Mnie to bardzo nie pasowało, bo kompletnie nie trzymały. Później jak mi rozmiar wrócił do mojego B, to już mi było wszystko jedno wink ale jak raz w życiu miałam sobie czym zęby wybić to mnie wkurzało, że mi lata swobodnie wink
#link
Umysł należy mieć otwarty... ale nie tak, żeby mózg wypadał
YMMV!
"The only real mistake is the one from which we learn nothing."-- John Powell
ash

Moje ogłoszenia
« #115714 : Marzec 11, 2019, 17:14:35 »
Odpowiedz cytując
Jezu właśnie przejrzałam pudła ubranek po Tymku i praktycznie nic się nie nadaje dla dziewczynki  zemdlal Tymek miał mocno chlopackie wszystko
#link

yegua

Moje ogłoszenia
« #115715 : Marzec 11, 2019, 17:43:01 »
Odpowiedz cytując
ash, czy to moze oznaczać, że bedziesz się pozbywała ubranek np. rozmiar 80 wzwyż?
#link
ash

Moje ogłoszenia
« #115716 : Marzec 11, 2019, 17:47:18 »
Odpowiedz cytując
yegua, będę będę, mam mnóstwo ubranek typowo chlopackich 56-98 cool club, HM, Carters, Gap, Reserved, Cocodrillo, Tommy Hilfiger, Polo Sport, Next, George w sporych ilościach  zemdlal
jak Tymek się wykuruje i pójdzie do przedszkola to będę systematycznie odkopywać i wystawiać.
Ceny będą niskie, zależy mi żeby się tego pozbyć i kupić dziewczyńskie wink
#link

Dzionka

« #115717 : Marzec 11, 2019, 18:53:19 »
Odpowiedz cytując
ash, oo to jak będziesz chciała cudeńka to Heli, to się odezwę uśmiech Taaakie cuda wczoraj w Newbie kupiłam, że nie mogę się napatrzeć duży uśmiech
#link
ash

Moje ogłoszenia
« #115718 : Marzec 11, 2019, 18:54:17 »
Odpowiedz cytując
Dzionka, jestem chora jak przechodzę obok Newbie serio! Wszystko jest przecudne i ustawiam się w kolejce po rzeczy po Heli!
#link

Scottie

Cicha obserwatorka

« #115719 : Marzec 11, 2019, 21:52:59 »
Odpowiedz cytując
Bizon, ja kupiłam większość wyprawki (wózek, fotelik, ubranka, kocyki, tetry itp) już chyba na koniec 3 miesiąca wink i nie żałuję, ze tak wcześnie, bo: wtedy miałam na to kasę i w dodatku trafiły się wyprzedaże, poza tym miałam siłę i ochotę latać po sklepach, w drugiej połowie ciąży było z tym gorzej.
Moim zdaniem im wcześniej tym lepiej uśmiech
#link

Dzionka

« #115720 : Marzec 11, 2019, 22:00:43 »
Odpowiedz cytując
ash, wiem!! No najpiękniejsze są te ubranka po prostu. I mają genialną jakość. W ogóle nie widać po tych Sary ciuszkach zużycia, Helka zaczyna w nich chodzić (bo kupowałam od rozmiaru 80) i wyglądają jak nówki. A te co wczoraj kupiłam, to już w ogóle wink Teraz jest promo 3 za 2, polecam kupić 12 za 8 hihi
#link
D+A

D&A

« #115721 : Marzec 11, 2019, 22:02:48 »
Odpowiedz cytując
Ja chyba najwięcej rzeczy kupiłam w drugim trymestrze.

Ciuchy Newbie są piękne, szczególnie dla dziewczynek. Jednak dla mojego ich nie kupowałam, bo nigdy nie trafiłam na fajne promocje, a on tak szybko rośnie, że po normalnych cenach jakoś mi było szkoda. Niektóre ubranka założył raz, max kilka razy i już za małe zemdlal
#link
Dzionka

« #115722 : Marzec 11, 2019, 22:04:16 »
Odpowiedz cytując
D+A, może zachęci Cię to, że jak mojej przyjaciółce urodził się synek, to kupiłam mu na pierwszą wigilię (miał 6 miesięcy) spodenki Newbie (piękne!!) na rozmiar 68 - teraz ma 1,5 roku i dalej w nich chodzi duży uśmiech Rośną razem z dzieckiem czy co wink
#link
D+A

D&A

« #115723 : Marzec 11, 2019, 22:26:43 »
Odpowiedz cytując
Ja mam właśnie ze spodniami największy problem, bo wszystkie błyskawicznie zaczynają mieć długość 3/4 zemdlal ale może zostawię je i na lato będzie miał jako krótkie wysmiewa

Jak już trafiłam na promocyjne ceny Newbie to większość rzeczy było dla dziewczynek...no ale śliczne były uśmiech
#link
Dzionka

« #115724 : Marzec 11, 2019, 22:57:04 »
Odpowiedz cytując
D+A, no to chyba czas na dziewczynkę hihi
#link
Ascaia

« #115725 : Marzec 11, 2019, 23:26:21 »
Odpowiedz cytując
Re-voltowe Mamy - z dedykacją dla Was.
I z życzeniami zdrowia, przespanych nocy i zjadanych posiłków
duży uśmiech

https://www.youtube.com/watch?v=a1kGi-X2_C8

#link
TAJEMNICA KRÓLOWEJ TAJLANDII
gunia92

« #115726 : Marzec 12, 2019, 06:11:08 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny my się meldujemy już z domu. Moja mała dziewczynka to najdzielniejsze dziecko ba świecie, co prawda mamy problem z przerazliwym krzykiem i nie utulnym płaczem przez sen przez to że 7 dni sluchalysmy non stop płaczu i krzyku innych dzieci ale liczę na to że kilka dni i Lili wróci do siebie i się wyciszy, ja sama ledwo przez to funkcjonuje więc się jej nie dziwie. Dziękuję też za kciuki bo leczenie działa i dobrze je przyjęła, wszyscy są w szoku bo po 7 dniach naczyniak zbladł i bardzo słabo to widać  hurra!
#link
TRATATA

Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!

Moje ogłoszenia
« #115727 : Marzec 12, 2019, 08:00:10 »
Odpowiedz cytując
Dużo zdrówka dla Lili i odpoczywajcię dziewczyny.
#link
Konie to nie wszystko, można bez nich żyć! -ale po co się męczyć.

ash

Moje ogłoszenia
« #115728 : Marzec 12, 2019, 08:35:26 »
Odpowiedz cytując
gunia92, w domu najlepiej! Zaraz znowu się przestawicie na swoj tryb uśmiech
#link

maleństwo

I'll love you till the end of time...

« #115729 : Marzec 12, 2019, 09:15:33 »
Odpowiedz cytując
Kurde, i znowu wy hodzi, że jestem wsiok, bo nie miałam pojęcia o istnieniu Newbie ani Victoria's Secret duży uśmiech

Gunia, zaraz zlapiecie z powrotem rytm i wszystko wróci do normy. Na szczęście Lila mała i nie będzie tego pamiętać.
#link
yegua

Moje ogłoszenia
« #115730 : Marzec 12, 2019, 09:16:22 »
Odpowiedz cytując
ash, o, super, w takim razie ja piszę do Ciebie na fb.

Newbie rzeczywiście boskie jest, sąsiadka ubiera swoje 2 szkraby prawie wyłącznie w newbie i mówi, że
na "dziewczyńskie" jest super popyt na rynku wtórnym, ale "chłopackie" już ciężko sprzedać za dobrą cenę.
#link
Wizja

Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?

« #115731 : Marzec 12, 2019, 10:18:02 »
Odpowiedz cytując
ash - ja też mam masę ciuszków po dziewczynce :P
#link
"...and maybe someday we'll meet and talk not just speak..."
ash

Moje ogłoszenia
« #115732 : Marzec 12, 2019, 10:25:57 »
Odpowiedz cytując
Wizja, to dawaj na fb mnie łap i pokazuj co masz uśmiech ach zakupy  hurra!
#link

maleństwo

I'll love you till the end of time...

« #115733 : Marzec 12, 2019, 10:33:39 »
Odpowiedz cytując
"Ten moment, kiedy kupowanie czaprakow zastępujesz kupowaniem ubranek" wink
#link
bobek

« #115734 : Marzec 12, 2019, 11:22:23 »
Odpowiedz cytując
Ascaia, wysmiewa

gunia92, super wieści z naczyniakiem duży uśmiech
#link

Maea

« #115735 : Marzec 12, 2019, 12:37:56 »
Odpowiedz cytując
gunia92, ufffff uśmiech

A to Newbie tylko w Warszawie czy ma też gdzieś indziej filie lub stronę internetową?

A my przeziębieni. Robimy inhalacje, a mały jest taki sprytny, że dla niego super zabawą jest ściąganie sobie tego wink Więc matka ma świetny czas wciskania mu czego innego w łapy, ale szybko traci zainteresowanie, bo przecież pod nosem ma coś tak nowego i intrygującego hihi Ale na szczęście na tym się kończą problemy z inhalacjami, nie ma dramatów, więc jest luuuuz.
PS.: Wasze dzieci też odkryły zabawę pt. wyjmowanie smoczka i wkładanie go sobie z powrotem do buzi? Ignacy to robi PASJAMI. Ostatnio sobie wyrzucałam, że dziecko zabawki to ma w sumie tylko wypinane z maty, ale jak widać są mu zbędne lol
#link
ash

Moje ogłoszenia
« #115736 : Marzec 12, 2019, 13:09:28 »
Odpowiedz cytując
maleństwo, ja czapraki przestałam kupować jakieś 5 lat temu wink i nigdy nie było to moją pasją. Kupowałam bo były potrzebne, a nie dlatego ze weszła nowa kolekcja. Szkoda mi było zawsze kasy na nowe kompleciki ukłon
 Teraz za to znowu kupuje derki na potęgę, bo te dwa dziady szarpią się za derki notorycznie  rozga

Maea, Newbie to kolekcja dziecięca Kappahl
#link

nerechta

« #115737 : Marzec 12, 2019, 13:13:12 »
Odpowiedz cytując
Dzionka poka ciuszki poka poka! uśmiech

Ja moje dziewczyny ubieram w lumpeksach, znajduje takie cuda ze hej, same markowe. Szkoda mi kasy na nowe... kupilam po powrocie ze szpitala 3 pary spioszkow 52 w pepco i co, 2 tygodnie i tyle, a 45 zl - bez sensu.

Lotnaa Iga jak spala z pieluszka to tez zawsze byla mokra, wiec moze u Hani byloby podobnie? Wymyslilam jeszcze patent i postawilam jej nocnik kolo lozka - bardzo jej sie to spodobalo, sama sie obsluzy w dodatku uśmiech Ogolnie ja nie chcialam sie za to zabierac, ale skoro sama chciala a Radek zadeklarowal ze on to ogarnie w razie czego (chodzenie do lazienki czy przebieranie jej i poscieli) to stwierdzilam ze spoko, naprawde mocno mnie zaskoczyla ze jest ok uśmiech

Miłochna konczy dzisiaj miesiac  hurra! ale leci...

A, dziewczyny z dwojka dzieci - jak/od kiedy ogarnialyscie logistycznie i fizycznie wozenie do przedszkola? Mi za jakies 2-3 tygodnie skonczy sie opcja i nie bedzie komu wozic Igi a z mala troche sie cykam i nie wiem jak to ogarnac..
#link

Lotnaa

I'm lovin it! :)

« #115738 : Marzec 12, 2019, 13:32:25 »
Odpowiedz cytując
nerechta,  Hanka śpi jeszcze w śpiworku, więc by tego nocnika nie ogarnęła. Dam jej jeszcze trochę czasu.
A co do przedszkola, to ja dość szybko musiałam wozić Hanię z Sarką. W ładną pogodę była opcja wózkiem, bo mamy blisko. W złą po prostu pakowałam małą w maxi cosi, większą w fotelik do auta i już. Sara zazwyczaj w drodze powrotnej już zasypiała. Nie jest źle, da się ogarnąć.

Byliśmy wczoraj na bilansie i Sarka już niemal dogoniła wagowo Hankę z tego okresu  lol Myślałam, że będzie z niej mniejsza buba, ale jednak idą prawie łeb w łeb.

gunia92, super wieści! Wracajcie szybko do swojej stabilizacji, szpitale to nie jest fajne miejsce.
#link
Pandurska

« #115739 : Marzec 12, 2019, 14:11:07 »
Odpowiedz cytując
Coraz mi dziwniej pisac w tym watku z moja duza dziewczynka, ale co tam. Podziele sie troche paulinkowymi newsami, bo wlasciwie to dopiero dzisiaj mialaby miec czwarte urodziny.

Wracamy tez wlasnie z ostatniego etapu bilansu czterolatka (tzn. U8 w Niemczech). Zaluje, ze ludzkosc nie wynalazla jeszcze wehikulu czasu i zaluje, ze nie wiedzialam te 4-3-2 lata temu tego, co wiem dzisiaj, a mianowicie, ze z moim dzieckiem jest (wtedy bedzie) wszystko ok i nie mam co sie martwic. Mimo, iz od dluzszego czasu, tzn. okolo roku tak naprawde widze, ze Paulinka nie odstaje od normy swoimi gabarytami i rozwojowo, to z kazdym nastepnym krokiem spada ze mnie jakas warstwa lekow o jej przyszlosc.
Zaczynajac poza siatkami centylowymi (wagowo to nawet ponizej 1 centyla przy urodzeniu...smutek ) pieknie wskoczyla na 50-60 i sie go trzyma  hurra! Nie bedzie wiec niskoroslym mikruskiem, o co byly obawy okolo 1-2 r.z. Ogarnela sie emocjonalnie, wyciszyla, potrafi pracowac w skupieniu i pomimo wiecznej glupawki dosc latwo potrawi wrocic do normalnego trybu. Jest otwarta, odwazna, mega spoleczna i empatyczna. Miod dziewczyna  kocham

W zwiazku z jej trudniejszym startem, dwujezycznoscia i faktem, ze za...hm... rok  icon_rolleyes musi isc do szkoly (tak, bedzie miala cale 5 lat za hakiem  icon_rolleyes) musimy popracowac stricte nad niemieckim, ktory juz teraz jest super, ale nadal odstajacy od dziwnych norm. Gdyby miala jeszcze rok zapasu do tej glupiej szkoly, to pewnie nie byloby tematu, a tak musimy troche intensywniej pracowac.

Suma sumarum uwielbiam totalnie moje dziecko i nie chcialabym, zeby byla ani tyci tyci inna. Bylo nam okropnie ciezko od poczatku poradzic sobie ze wczesniactwem, sprawami neurologiczno-gastrycznymi itd. ale jak patrze na ta moja piekna dziewczynke, to mnie sciska w srodku.  kocham kocham kocham

Dziewczyny ciuszkowe, looknijcie sobie na niemiecki vertbaudet.de . Maj gad, jakie maja piekne rzeczy!! Mi chyba juz przeszlo kupowanie markowych ciuszkow. Musze sie dostosowywac do zyczen Pauliny, bo niekoniecznie podobaja sie jej stonowane kolory, koronki, czy inne trendy wink
#link
Strony: 1 ... 3856 3857 [3858] 3859 3860 ... 3884 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 19 zapytaniami.