Wątki poświęcone produktom konkretnych marek

No to słowo stało się ciałem- wątek " Jaguar Equestrian " .
Taki sam jak Allekonie.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
17 lipca 2009 06:42
nie taki sam, ale nie wiem, szczerze mówiąc, co z tym zrobić ...

Wątek dot. Allekonie założyła użytkowniczka niezwiązana z portalem, mylnie wcialając go nawet do allegro. W tym wypadku mamy wywiad środowiskowy z reklamą produktów, robioną przez osobę, która chce zostać ich przedstawicielem...
No to trudniejszy niż Allekonie. 🤔
Ja bym poprosiła autorkę o przeniesienie do Ogłoszeń.
I wilk byłby syty i owca cała.
No,ale jeśli był konkurs na logo stajni osoby chyba wykluczonej z forum to wszystko jest możliwe. 😂 😂
Ja kompletnie nie rozumiem dlaczego takich pytań i uwag nie można kierować w tematach już istniejących np w temacie o modzie końskiej, czy naprawdę musi być tak że każda nowa firma robiąca sprzet będzie potrzebowała wcześniejszego odrębnego tematu żeby sobie poklepać w klawiaturę?

Nie mam nic do nikogo ale naprawdę wydaje mi się że można to uprościć, i jak np razem ktoś będzie chciał aby forum zrobiło burzę mózgów i wymyślilo logo to można już to zrobić w temacie który założyła asds, wystarczy odkopwać nie wierzę że jak będzie na wierzchu leżało to nikt nie wejdzie.

caroline   siwek złotogrzywek :)
17 lipca 2009 07:49
No,ale jeśli był konkurs na logo stajni osoby chyba wykluczonej z forum to wszystko jest możliwe. 😂 😂

że myśmy się w ogóle dali wkręcić w jakikolwiek konkurs dla TEJ osoby, to juz samo w sobie jest komiczne 😁
teraz nie dziwi mnie juz nieco dziwne (smrodliwe?) zakończenie owego "konkursu" 😎

co do watku - mnie tez sie to nie do końca podoba. troche to reklama, troche badanie rynku, troche marketingu...
na zasadzie analogii - jakby JUZ ISTNIEJACY sklep zapytał czy cos tam dodać do swojego asortymentu to co byście z tym zrobiły? 😉
Ja myślę,że jakbyśmy wiedzieli ,że to dla TEJ osoby-to byłoby inspirujące dopiero.
Już mam kilka pomysłów na fajne logo . 😂
I reklamę by się przy okazji zrobiło elegancką. 😂
Szkoda. 😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
17 lipca 2009 07:54
caroline, masz racje, niestety. Nie wiem - zamknąć? Poprosić o przeniesienie sie do ogłoszeń? ...

Nie chce nikogo ukarać niepotrzebnie, ja mam osobisty problem z tymi wątkami.
caroline, masz racje, niestety. Nie wiem - zamknąć? Poprosić o przeniesienie sie do ogłoszeń? ...

Nie chce nikogo ukarać niepotrzebnie, ja mam osobisty problem z tymi wątkami.

Calathea jest spokojnym ,zasłużonym użytkownikiem - myślę,że można ją poprosić albo o zmianę tytułu wątku na jakiś ogólny albo o przeniesienie. Nie wierzę,że jakoś stanie okoniem.

A co do konkursu to nas asds wkręcił lekko. 😉

http://wwr.com.pl/forum/1/2630/page/4.html
Czy to jakaś filozofia napisać w temacie modowym : Ej ludzie jakbyście mieli możliwość kupowania XYZ to byli byście chętni czy nie, bo firma ta jest taka taka i taka...
Jak dla mnie wątki typu konkurs na logo czegoś tam albo ankieta dotycząca zainteresowania daną marką to nie jest zwykłe "klepanie w klawiaturę" a badanie rynku/reklama/wcieranie do głowy nazwy stajni, firmy czy marki.
Wtręt wrzucę ale stajnia, na której logo był konkurs nie jest dzierżawioną przez użytkownika A. No chyba że coś się pozmieniało.  😲  👀 on był tylko jednym z pensjonariuszy. A takie wątki pt 'Jak tanim kosztem załatwić sobie logo' doprowadzają mnie do pasji. Tak jak wątek Jarpolowski miał ręce i nogi to tutaj była tylko chęć wykrojenia czegokolwiek i nara, żaden konkurs.
Calathea   Czarny Książę
19 lipca 2009 13:07
Może i ja się wypowiem na mój temat...

Założyłam ten wątek, gdyż chciałam poznać opinię postronnych ludzi na temat marki, która istnieje od wielu lat na światowym rynku, a w Polsce jej nie ma. Niestety zamiast się tego dostałam nagonkę na moją osobę. Poprosiłam więc o zamknięcie wątku i tyle - po kłopocie dla modów i po nerwach dla mnie.
Tłumaczenie się, że ja wiem etc... moim zdaniem było bez sensu.
Przy okazji... Dziękuję za miłe słowa 😉
Calathea jest spokojnym, zasłużonym użytkownikiem...


A apropo tego konkursu na logo... że ja się dałam nabrać - niepotrzebnie zmarnowany czas na główkowanie...
Ale jak to ktoś kiedyś powiedział - mądry polak po szkodzie...
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
21 lipca 2009 09:14
Nie wiem, czy mogę tu się podczepić, ale to także dotyczy reklamy, więc myślę, że nikt nie będzie miał mi za złe. Chcę się wypowiedzieć jako właściciel sklepu na temat wątku "ogłoszenia". Swego czasu na starej volcie zdaje mi się, że był punkt mówiący o tym, że ten wątek przeznaczony jest dla ogłoszeń prywatnych, niekomercyjnych. Teraz obecnie w regulaminie także znajduje się zapis:


10. Ogłoszenia można dodawać wyłącznie w wątku "Ogłoszenia"  - o tematyce związanej z końmi w dziale Konia, a tematyce z nimi nie związanej - w dziel Towarzyskie.
Zamieszczanie reklam bez zgody administratora jest zabronione.


który dla mnie oznacza tyle, że wszystkie promocje i ofert itp. wystawianie przez sklepy internetowe to jest jednak rodzaj reklamy. Chciałam się dopytać quanty, czy każdy z tych sklepów pytał się u niej o pozwolenie? (bez złośliwości, pytanie z ciekawości). Swego czasu (niedługo po powstaniu re-volty) prawdopodobnie właśnie z quantą (albo którymś z modów) rozmawiałam na temat możliwości reklamowania się na forum, ew. robienia konkursów, czy własnie wystawiania się jako sklep w ogłoszeniach - wtedy własnie usłyszałam, że tak nie powinno być, bo to nie jest forum komercyjne i że zastanowi się, jak ten problem rozwiązać. I rozumiem to i zgodziłam się z tym, nie wystawiając się w ogłoszeniach.

Chcę wiedzieć w końcu, jak to jest, albo jak być powinno, chcę zachować zasady fair play (a mogłabym np. wystawić rzeczy na sprzedaż pisząc po prostu, że nowe z metkami (i nawet kiedyś chyba widziałam taką sytuację w ogłoszeniach, ale być może na starej volcie), ale moim zdaniem to nie fair w stosunku do użytkowników, którzy powinni wiedzieć, że kupują ze sklepu (kwestia rachunku, gwarancji, reklamacji choćby), a nie od prywatnego użytkownika. Posiadanie nicku z nazwą sklepu i wystawianie rzeczy w ogłoszeniach jest już dla mnie formą reklamy. Ale skoro inn sklepy tak robią - to w końcu można, czy nie można?? Jestem w tym już zagubiona.Proszę o rozwianie wątpliwości  :kwiatek:

A może wartoby założyć osobny wątek dla ogłoszeń tylko ze sklepów?
A apropo tego konkursu na logo... że ja się dałam nabrać - niepotrzebnie zmarnowany czas na główkowanie...
Ale jak to ktoś kiedyś powiedział - mądry polak po szkodzie...


O co chodzi z tym konkursem? Co z nim było nie tak? Nie śledziłam sprawy zbyt dokładnie ale ciekawa jestem co się stało?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
21 lipca 2009 09:37
[quote author="Tania"]
A co do konkursu to nas asds wkręcił lekko. 😉

http://wwr.com.pl/forum/1/2630/page/4.html
[/quote]

😉
Napisałam o jednym z dyskutantów,który promuje swoje poglądy dośc mocno.
Po doczytaniu kolejnych wpisów - rezygnuję z głosu,
Polecam zainteresowanym lekturę zasad przykładowego forum:
http://www.disco3.co.uk/forum/faq.php#39
we fragmencie dot. umieszczania postów komercyjnych, czy bannerów.

Uzyskanie takiej możliwości wymaga zostania "sponsorem strony" i jest unormowane.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się