Zwierzaki do adopcji

Kochani, jakoś tak wyszło, że dom mój i moich rodziców na wsi stał się nieoficjalnie przytułkiem dla porzucanych zwierząt.
Czasem ktoś potrafi być na tyle perfidny, ze wyrzuca "pakunek" praktycznie pod naszą bramą, a następnie ucieka ile sił w nogach.

Podobna sytuacja miała miejsce w marcu przed świętami, wylądował u nas czarny szczeniak, mieszanka z labradorem.

Obecnie jest już mądrym, trochę wyrośniętym ciapkiem, ale nie przebywa u nas, tylko u mojej siostry.
Siostra nie ma warunków i czasu dla takiego zwierzaka.
On potrzebuje ruchu, przestrzeni i kontaktu z człowiekiem.
Psiak jest mądry, nauczony czystości, szybko uczy się nowych sztuczek i będzie wspaniałym towarzyszem dla osoby aktywnej.
Oczywiście ma zrobione wszelkie szczepienia.

Psiak obecnie mieszka w woj. łódzkim, pod Piotrkowem Tryb.

Nie daję jeszcze oficjalnego ogłoszenia, rozglądam się po prostu za dobrym domem.
Czy ktoś byłby chętny przygarnąć Blackiego?
Adoptuję szczeniaka w typie owczarka niemieckiego/belgijskiego do 5 miesięcy, najchętniej suczkę. Do 100km od Katowic.
Uwaga dostawa kociambrów! W znajomym domu okociła się kotka-przybłęda. Większość kociaków już rozdana ale zostały jeszcze dwa cudaki - rudy kocurek i czarno-biała koteczka. Kociaki mają ok. 9tygodni. Głaskliwe i przyjazne. Szukamy dobrych domów (razem lub osobno). Temat dość pilny, bo kotkę-matkę trzeba pilnie zawieźć na sterylkę i chcemy, żeby już wtedy nie było kociaków. Kociaki są w bliskich okolicach Wrocławia.

KLIK

KLIK

KLIK

Skróciłam linki.
Piękna, niebieskooka, dystyngowana piękność rasy arch angielski pilnie szuka nowego, dobrego, zaufanego domu. Kotka ma 10 lat. Jest ufna, dobrze wychowana i spokojna, przytulaśna w granicach rozsądku (w trakcie robienia zdjęć widziała nas chyba 4 raz w swoim życiu, wcześniej tylko z doskoku). Jest mało dominująca, inne zwierzęta raczej ją biją niż odwrotnie... Aktualnie jest w trakcie leczenia stanu zapalnego dziąseł, później będzie miała zdejmowany kamień nazębny. Musi jeść miękką karmę - puszki, saszetki itp. Zwierzak tymczasem jest u mnie w domu na Ursynowie jednak niedługo wróci mój pies świr... Do tego Tata ma uczulenie. Kotka podróżuje z własną kuwetą, transoporterem, kocykiem i miską, które pojadą z nią również do nowego domu



Śliczny szczeniak szuka domu! piesek trafił do miejskiego przytułku w PGK ( Lidzbark Warmiński pod Olsztynem) dwa tygodnie temu. Został porzucony w lesie w kartonie. Informacje dotyczące adopcji pod nr telefonu 897678450
https://www.facebook.com/psygarnij/photos/?tab=album&album_id=1348307188530907   Tyton tylko w dobre ręce.  Po starcie mojego psa załuję, że nie jestem w Pl zeby pomagać takim psom, chociażby jak ten z nowotworem.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 września 2016 17:44
Lucky znalazł dom! Będzie grzał dupkę u kochającej Rodziny  😅 😅
Do adopcji wesoła, baaardzo energiczna kicia! 🙂 Warunkiem adopcji jest wizyta i podpisanie umowy. Więcej info na priv.  :kwiatek:
Znajduje się w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego, Nasielska.
KLIK
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Za duże zdjęcie

EDIT: Nieaktualne - Skrzat już ma dom 🙂

[s]Wrzucam tu ogłoszenie mojej koleżanki, bo nie mogę przeżyć, że taki psiak może wrócić do schroniska 🙁
FAJNA CHATA DLA LEŚNEGO SKRZATA
Imię książeczkowe Agat.
Skrzat został znaleziony w lesie obok schroniska.
Miał na sobie niebieską obrożę, a przy niej resztkę przegryzionej doczepionej niebieskiej smyczy. Podobną smycz pogryzioną znaleziono wcześniej przy schronisku. Możemy tylko domniemywać co się wydarzyło.
Mimo wcześniejszej ostrożności podczas prób złapania psiaka okazał się po bliższym kontakcie przyjaznym radosnym psem. Nie ma problemów z dotykiem.
Pozytywnie nastawiony do każdego nawet nieznanego człowieka. Jednak czasami pod wpływem emocji, z racji młodego wieku oraz hormonów zdarzają mu się zapędy kopulacyjne.
26 września miał zabieg kastracji i jego zapędy powinny minąć. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym po zabiegu kastracji, jednak 30 września wraca do schroniska 🙁
Jest bardzo towarzyskim psem, asystuje przy robieniu herbaty, pisaniu na komputerze. Bacznie obserwuje czynności człowieka, zwraca uwagę nawet na mimikę twarzy. Idealnie odnalazłby się jako pies rodzinny, w domu z dostępem do kanapy 🙂 gdzie mógłby spędzać czas wspólnie z rodziną. Uwielbia spacery, węszy jest i ciekawy Świata. Trochę obawia się szybko przejeżdżających samochodów, ale powoli się przyzwyczaja. Grzecznie jeździ samochodem. Wciąż za mało możemy powiedzieć o jego stosunku do psów, choć pierwsze spostrzeżenia są pozytywne więcej informacji wkrótce gdy bliżej poznamy tego Jegomościa o jedwabistym futrze🙂 
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.

[/s]
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 września 2016 05:27
Może ktoś pokocha tego pana? film


[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p235x350/14449944_956214347823472_6269324114957642322_n.jpg?oh=606a9084c4d4f4af3b570fa9c77842eb&oe=587F429A[/img]

Pies sympatyczny, towarzyski, radosny aczkolwiek obecnie lekko wycofany (myślę, że jest przestraszony). Dogaduje się z psami i kotami, nie gania koni. Z tych mniejszych egzemplarzy - sięga do kolana. Pies znajduje się w woj. łódzkim, Rawa Mazowiecka.
Strona jest niedostępna, chyba że ogłoszenie nieaktualne.
Młodziutki psiak Antek w typie jack russell terrier szuka kochającego domu!! Ma ok 1-2 lat. To wulkan energii- uwielbia dzieci, bieganie, spacery, zabawy, dlatego idealnie nadaje się dla aktywnych opiekunów. Przed adopcją będzie wykastrowany. Psiak znajduje się pod opieką Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt- Sekcja Lublin. Obowiązuje umowa adopcyjna. Osoby zainteresowane adopcją proszę o kontakt tel. 533240423
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 października 2016 17:41
Wrocław


brak ogłoszenia
Witam oddam samczyka papugi falistej, komus kto juz ma papugi zeby nie byl sam. Odszedl jego kompan i zostal sam 🙁 Swietokrzyskie/malopolskie.
KRAKÓW, PILNE!!
Kocurek, 10 tygodni, bardzo wesoły i pocieszny.

https://www.olx.pl/oferta/kocurek-10tyg-pilne-CID103-IDinLWr.html





@Chess piękna kotka, ostatnio namawiam dziewczynę żeby adoptować jakiegś zwierzaka ale nie chce się przekonać :/
Oj piękna, piękna. W połączeniu z charakterem to kot idealny 🙂
Na szczęście znalazła całkiem niezły dom. Nie idealny ale jest okej.
Ja za miesiąc się wyprowadzam i jednym z kryteriów przy szukaniu mieszkania jest właśnie zgoda na kota. Jak tylko sobie ustabilizujemy sytuację finansową (wszak trzeba zobaczyć ile kosztuje życie w nowym miejscu) lecimy do schroniska.
KOCUR I KOTECZKA




Zastanawiasz się nad przygarnięciem mruczka? Wybierz dorosłego! Taki kot to same zalety - znany charakter, znajomość kuwety i domowych zwyczajów ludzkich. To także mniej zniszczeń w domu, za to cały ocean miłości.

Małymi kociętami zachwycają się wszyscy. Maluchy łatwo znajdują nowe domy. Kilkulatkom jest o wiele trudniej. Do tego, by pokochać dorosłego kota, trzeba dojrzeć. Albo uzyskać podstawową wiedzę:
Nie jest prawdą, że dorosły kot nie przywyknie do nowego miejsca.
To zależy od konkretnego kota, ale prędzej (w chwili wstąpienia do nowego domu), lub później (po kilku dniach lub tygodniach), dorosłe zwierzę odnajdzie się w nowym otoczeniu, uzna je za swoje terytorium.
Dorosły kot jest już wychowany, wie do czego służy kuweta, nie wiesza się na firankach, nie skacze po nogach.
Kocia młodość trwa dłużej, niż kilka miesięcy czy pół roku. A już półroczne kociaki są prawie wielkości dorosłego osobnika. Kocia młodość to ładnych kilka lat - 4, 5, 6. W tym wieku nadal lubią się bawić, a nie są nachalne.
Roczny kot to nadal koci podlotek. Ale swoje już wie. Często przeżył niefajne chwile - bezdomności. Potrafi być wdzięczny za ofiarowanie mu własnego miejsca na ziemi - domu.


Takie właśnie młode dorosłe po przejściach szukają nowego domu.
Liczą po około 1 roku. On rudy, ona biszkoptowa. On wykastrowany, ona jeszcze chwilę przed sterylizacją (dopiero skończyła karmić młode). Tak, byli już rodzicami, kocięta poszły w dobre ręce, one zostały. Nikt ich nie chciał. Nie są puszystymi małymi kulkami. Potrzebują ludzkiej ręki, ciepła, cierpliwości - by zaufać do końca i pokochać Tego Człowieka. Obecnie - najzwyczajniej w świecie - nie ma kto się nimi zająć. Ukryte diamenty.
Bardzo ze sobą zżyte, razem śpią, wylizują się, bawią, przytulają. Dlatego najlepiej, by zostały adoptowane w dwupaku. Po co kolejny raz łamać kocie serca... Mają tylko siebie. Może Ty dasz im Dom? Stały lub tymczasowy. Bo sprawa bardzo pilna.

Kontakt w sprawie adopcji i po więcej info: Dorota
mail: dorota.cibor@wp.pl, tel. 504-819-294

Pokochaj rudego kota. A najlepiej dwa.
Kochani! Znalazłam 3 małe kotki, ale niestety nie mogą ze mną zostać kociaki mają 3. Mies okolo i pilnie szukają domów 🙂.
Przebywają w woj. Ślaskim w okolicach Rybnika do 10 km moge dowiezc🙂 jak znacie kogos to prosze piszcie. Nie mogę zatrzymac aż 3 niestety
[s]Roczna Zuzia wysterylizowana i zdrowa kotka szuka domu. Koci ideał (jest u mnie na tymczasie i mogę polecić każdemu 🙂 )
https://www.olx.pl/oferta/roczna-puchata-zuzia-szuka-kochajacego-domku-CID103-IDiItWD.html#46ced1c4ac
[/s]
Lubuskie - Konin Żagański

Witajcie, pilnie szukam domu dla "Znajdy" - młodej suczki w typie amstafa. Jest bardzo przyjacielska w stosunku do ludzi i zwierząt.

https://www.facebook.com/wladekimaria/videos/pcb.1409821915709115/1409820739042566/?type=3&theater
Mam u siebie na dt cudownego, 6-cio miesięcznego DONka. Psiak rozgląda się za nowym domkiem. Tylko warunki domowe, żadne kojce czy budy nie wchodzą w gre. Uwielbia inne psy. Więcej info nt. psiaka PW
Hej, mam 5-6 miesięczną suczkę do adopcji. Znaleziona, u mnie niestety nie może zostać przez wzgląd na drugiego psa.
Szukam dla niej dobrego domu. Czy macie może jakiś wzór umowy adopcyjnej dla psa?
nie chcę jej oddać w ciemno i martwić się co będzie się z nią działo dalej...
Poszukuję do adopcji kociaka.
Kotek będzie wychodzący, zamieszkałby pod Warszawą.
Najchętniej rudy, ale oczywiście nie jest to warunek konieczny.
Gillian   four letter word
04 lutego 2017 14:45
sushi, obczaj Fundację Azylu Koci Świat.  Mają przefajne kociaki 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się