"Polskie" rasy koni.

Nie wiem czy jest już podobny wątek, ale chyba nie. Mówiąc o "polskich" koniach mam namyśli "sp", "wlkp", "młp" itp. One wszystkie są najbardziej popularne u nas i myślę, że najlepiej się sprawują w sporcie czy rekreacji. Ja rozglądam się za Sp lub wlkp, a sama jeżdżę na wałachu "sp"  i myślę, że nie należy do leniwych. To jest chyba rasa, która ma największe zróżnicowanie końskich charakterów ;p
wątek zamknięty
dobra, a tak poważnie, długi weekend?
wątek zamknięty
Ale o co chodzi z tym długim weekendem? ; p
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 października 2011 19:40
Czas na gify 😀
wątek zamknięty
Strzyga, jak czasem nowy wątek może poprawić humor  🏇
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 października 2011 19:44
Czekam na takie wątki, bo gifów mam maaaaasę 😀
wątek zamknięty
Poprosiłaby o więcej w ramach rozrywki wieczornej hehe ale boję się konsekwencji 😉  😂
No dobra, koniec tego  🚫  ...wróćmy do sedna sprawy 😉
wątek zamknięty
Ejj, a o co wam chodzi? xd
wątek zamknięty
jakiego sedna Cob? JAKIEGO😀?

Nie wiem czy jest już podobny wątek, ale chyba nie

masa podobnych wątków o rasach wszelakich 😉 ale masz rację, nie ma wątku łącznie o rasach sp mlp i wlkp 😉

Mówiąc o "polskich" koniach mam namyśli "sp", "wlkp", "młp" itp. One wszystkie są najbardziej popularne u nas

ta, a jak w sp jest polaczenie hanowersko-holsztynsko-oldenbursko-śląsko-trakenskie to jest polski kon czy nie-polski😀?

myślę, że najlepiej się sprawują w sporcie czy rekreacji

pewnie, czołówka swiatowa w skokach to same małopolaki, w ujezdzeniu za to same sp biegają 😉 no i co za róznica, sport czy rekreacja 😉

Ja rozglądam się za Sp lub wlkp, a sama jeżdżę na wałachu "sp"  i myślę, że nie należy do leniwych.

nie no super, no i co dalej?

kocham długie weekendy😀, ferie, wakacje i inne tego typu urlopy nastolatek🙂







wątek zamknięty
a ja myślałam, że o konikach polskich będzie  🙇

dobra, strzyga wstawila mopsy, mozna zamykac watek 😉
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.