Animals made in CHINA... Drastyczne

Mnie dziś w Kuchennych Rewolucjach uderzyła ta obojętność na histerię tej kelnerki. Ona płakała, trzęsła się, no w widoczny sposób przechodziła jakieś załamanie nerwowe, a gość sobie nic z tego nie robił, jeszcze ją wyzywał (przy klientach!), straszył, że "Chiny na nią czekają" (zdaje mi się, z tego co zrozumiałam, że jej przewiną było zbicie talerzy) - po prostu świetna reklama chińskiego humanizmu... Fe, mam dość chińszczyzny...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 października 2011 23:16
Teraz przydałoby sie wstawic cytat Ciski... niestety faktycznie nie nadawał sie do upubliczniania... mimo ze zgadzam sie w 90% 😉
No, koleś chińczyk z wczorajszego odcinka chyba stracił sporo klientów. Rozumiem, że inna kultura, ale jeśłi chce funkcjonować w naszej, to trzeba się przystosować. My też przecież uczymy się innych kultur, by nie zrobić za granicą faux pas. A tu rozmowy o psach, traktowanie ludzi jak gówna. Próbka Chin dla Polski.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
28 października 2011 09:36
http://veg-tv.info/Earthlings
DRASTYCZNE!


Długi, ale naprawdę warto.


wymiękłam, człowiek jest straszna istotą... wrzodem na dupie planety 🙁
Nie wiem co napisać, nie umiem ubrać tego w słowa,  po prostu zobaczcie  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OKFdQ49rL6Y
Czy naprawdę z tym się nie da nic zrobić? To jest walka z wiatrakami?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 listopada 2011 22:39
hanoverka juz bylo... zastanawiam sie czy ta dziewczynka faktycznie przezyla i czy udalo ja sie uratowac...
koszmar ta babka ktora ja przesunela... i matka ktora wziela polamane dziecko na rece, jak kukłe i niosla 😕
Rycze do tej pory! Też mam 2 letnie dziecko i nie wyobrazam sobie puszczenia go samopas koło ulicy, jeszcze tak pozno sie zorientowac że małego nie ma 😕
Ja nie wiem, mam pustkę w głowie, jestem bezsilna, chciałabym coś zrobić, ale nie wiem co 😕 To jest niewyobrażalne.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 listopada 2011 22:46
masakra po prostu  😕
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 listopada 2011 22:51
juz znalazlam odpowiedz, mała nie przeżyła.. po kilu dniach w śpiączce zmarła  🙁
darolga   L'amore è cieco
14 listopada 2011 23:49
Straciłam wiarę w ludzkość.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się