Animals made in CHINA... Drastyczne

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 października 2011 13:38
Mam nadzieje że nie zostane zjedzona przez założenie wątku do tej petycji, ale dawn nic mnie tak nie ruszyło.
Jeżeli faktycznie możemy pomóć to prosze o podpisywanie tej ankiety 🙇
http://www.ptroa.co.il/petitionmovie/petition-English.php
UWAGA FILM MEGA DRASTYCZNY!
A tak ogólnie o co chodzi w tej petycji?
Nie lubię oglądać takich filmików itd. więc wolałabym uniknąć wchodzenia na te stronę. Wole przygotować się na to, co mogę zobaczyć.
Nie dałam rady obejrzeć całego  😕 ja pier..., nawet nie wiem jak to skomentować
fuck zobaczyłam  😲 😲 😲

link jest do strony z petycją, jest nawet po polsku opisany preceder traktowania psów i kotów, które sa obdzierane ze skóry mozna też włączyc filmik

edit: filmik mocno drastyczny, jest min pokazane jak obdzieraja coś ze skóry (nie wiem czy to pies czy lis?) a potem jest pokazane że ten obdarty zwierzak jeszcze oddycha  😤 😤 😤
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 października 2011 14:04
Film jest makabryczny! Pokazane jest obdzieranie psa żywcem ze skóry, wrzucenie go na "kupe innych bezskórnych", i pokazane że zbliżeniami śmierć tego psa...
psy poupychane w malych klatkach i zrzucanie ich z ciężarówki...

UWAGA! Można włączyć link, filmik nie włącza sie automatycznie
ash   Sukces jest koloru blond....
25 października 2011 14:05
podpisałam!
nie oglądałam, bo później nie mogę spać.
Tak drastycznego filmiku jeszcze nie widziałam 😕 Czy ci ludzie nie mają serca 👿
A tak ogólnie o co chodzi w tej petycji?
Nie lubię oglądać takich filmików itd. więc wolałabym uniknąć wchodzenia na te stronę. Wole przygotować się na to, co mogę zobaczyć.


Tak ogólnie to nie wiadomo o co chodzi w tej petycji, bo nie napisali na stronie.
Niestety, to się dzieje na prawdę. Wsatwiamłam wczoraj film, do "co mnie wkurza" związany z ubojnią krów, dostawały strzał w głowę, następnie łzy leciały im z oczu i na żywca były rozkrajane, wisząc za nogi.

Na Ukrainie palą zwierzęta żywcem, bo to tańsze niż usypianie.

Na świecie żyje ok 7mld ludzi, kiedy Ziemia jest w stanie wyżywić 5,5mld.

To wszytsko to paranoja. Niestety, wielkim tego świata wisi, czy futro było zrobione ze zwierzątka obdartego żywcem czy nie.
I mimo tego, ze wszyscy byśmy chcieli inaczej, to możemy tylko i wyłącznie próbować, a i tak się nie uda. Chiny mają w d... takie petycje, podobnie traktują tam ludzi, więc zwierzętami na pewno nikt się nie przejmie.
Podpisałam, filmiku nie oglądam, bo na cierpienie zwierząt nigdy nie jestem w stanie patrzeć.
Rozumiem, że to inna kultura, my jemy mięso krów, świń itd., oni psy, koty i inne. Tego nie da się uniknąć. Ale gdyby to wszystko odbywało się w humanitarnych warunkach...
Niestety, nie ma czegoś takiego jak humanitarna śmierć. Jedyne wyjście to kupowanie mięsa z pierwszego źródła, niestety 99% osób z miast tej możliwości nie ma...



nie dla osób wrażliwych
Trudno uwierzyć, że takie rzeczy dzieją się w XXI wieku i że biały, cywilozawny świat w ogóle nie ma na to wpływu.
Przepraszam za OT, ale tak samo bawi mnie pomysł Watykanu na stworzenie Banku Światowego... Teraz to najważniejsza kwestia, umierające z głodu dzieci mogą czekać 🙄
/ twoja wypowiedz lamie regulamin w pt. 4 i jest przegieciem /
petycje podpisałam
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] pt 4 regulaminu
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 października 2011 14:45
A ostatnio znajoma zapytała mnie dlaczego jestem taka rasistka....chyba nie musze tego tłumaczyc...
To wieśniaków zabijających świnie na pieńku koło domu też chyba nie lubicie?
U nas w Polsce lud ciemny niewiele lepszy.
Tekst z Hitlerem to chyba ostre przegiecie 🤔 Znam kilku Chinczykow - bardzo sympatyczni, ciepli i dystyngowani ludzie. Krzywdy musze by nie zrobili.
Zebyscie wy widzieli, jakie rzeczy o nas, Polakach mowia na zachodzie. Przeciez to "od nas jada te ciezarowki z konmi, w ktorych co drugi nawet nie dojezdza zywy".

To wieśniaków zabijających świnie na pieńku koło domu też chyba nie lubicie?
U nas w Polsce lud ciemny niewiele lepszy.

Oj, no nie porównuj. Nie widziałaś chyba tego filmiku z linku?
Nie oglądaj. Ja, stary wet mam ciarki.
A petycja? Mogę podpisać, ale czy coś to da?
Ja jakoś nie wierzę w takie akcje : kliknę i świat uratowany.
slojma   I was born with a silver spoon!
25 października 2011 15:16
Widziałam już to kiedyś ok. 1,5 roku temu bardzo mną wsrznąśnęło, podpisałam i tak chyba nic się nie zmieniło.
Pokemon    Prawda.Wszędzie znajdzie sie jakaś czarna owca ale bez przesady , sporo spędzam czasu na wsi i widziałam zabijanie swini na podwórku i po krótkim czasie ( 30 sec?) zwierze nie żyło i nikt nie obdzierał go żywcem ze skóry czy też wrzucał do gorącego pieca  🙄

Ostrzeżenie mogę dostać ale moich poglądów i tak to nie zmieni  😉
Naprawdę wierzycie, że podpisanie petycji coś zmieni (o co ta petycja właściwie postuluje zresztą też nie wiadomo)? Nie liczyłabym na to, bo w Chinach to nawet niespecjalne prawa człowieka szanują, więc naprawdę myślicie, że po petycji zaczną zwracać uwagę na komfort zabijanych zwierząt? Może to i szlachetne, ale bezcelowe. Więcej sensu miałoby zaprzestanie kupowania towarów wytworzonych w Chinach, aczkolwiek to może okazać się trudne do wykonania.

Ja nigdy nie kupuje nic prosto od Chińczyków ( tak samo jak kebabów od turków np ) ale niestety co z tego jak kupuje sobie bluzke w np Nike a niestety one są produkowane w Chinach.
Czesto patrze gdzie co jest produkowane ale niestety nie do końca jestem w stanie to ograniczyc ale sie staram .

Też uważam zę ta petycja nic nie da ale w takim wypadku , co można zrobić?  tak naprawde chyba nic  tzn można ale za to dostaje sie kare więzienia i to dożywotnią niestety.
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI
z dnia 21 października 2010 r. w sprawie wymagań weterynaryjnych przy produkcji mięsa przeznaczonego na użytek własny (Dz. U. z dnia 4 listopada 2010 r.)
Oczywiście zaraz posypią się posty, że każdy ma u nas prawo w d... jako patriotyczny obowiązek.
Jednak porównywanie nas do Chin mnie nie przekonuje. Tam gdzie ja mieszkam, bywam "Chin" nie ma.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 października 2011 15:44
Zairka, A to przypadkiem nie są lisy?
Zairka, A to przypadkiem nie są lisy?

Na stronie jest napisane wyraźnie, nawet po polsku, że są to psy.
Widziałam już podobny materiał kiedyś, też bardzo drastyczny. Nie wierzę, że petycje mogą coś zmienić, ale mimo wszystko podpisałam.
🙁
Nie oglądam tego filmu, bo to prawdopodobnie ten, dzięki któremu między innymi zostałam wege. To właśnie takie filmiki sprawiły, że nie mogę spokojnie zjeść mięsa, o założeniu naturalnego (jak to dziwnie brzmi w tym kontekście) futra nie wspomnę.

Mnie też przeraża co się na tym świecie dzieje. Ale skoro ludzie potrafią być okrutni wobec siebie, to w uprzejmość wobec zwierząt nie wierzę.
Dawno dawno temu to już podpisałam, niestety widziałam ten filmik, ale już nigdy nie zamierzam oglądać takiego czegoś, bo gotuje się we mnie i czuję okropną bezradność  🙁 Widziałam też filmik jak psu żywcem rozcięli brzuch, i wycinali mu organy  🤔 Dobra, nie rozpisuję się bo mi się smutno robi :/
Ja nigdy nie kupuje nic prosto od Chińczyków ( tak samo jak kebabów od turków np ) ale niestety co z tego jak kupuje sobie bluzke w np Nike a niestety one są produkowane w Chinach.

a co można u nas kupić 'prosto od Chińczyka' ? Sajgonki w chińskim barze... (chociaż w zasadzie u nas jest wysyp knajpek wietnamskich - nie chińskich, jak to się często myśli) to jedyne co mi przychodzi do głowy... Powinnaś zdawać sobie sprawę, z tego, że kupno ciucha, który został tam, na miejscu zrobiony i do nas przywieziony pod jakąś zachodnią nazwą jest o wiele bardziej niemoralne i szkodliwe niż kupowanie 'prosto od Chińczyka'  😉

nie podoba mi się to, co się tam - w Chinach, w Azji wyprawia zarówno ze zwierzętami, jak i z ludźmi.... no ale skoro tam życie ludzkie nie ma żadnej wartości, to czego sie spodziewać od ich stosunku wobec zwierząt 🙄
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
25 października 2011 16:55
kilka dni temu bylo w necie nagranie z ulicznej kamery jak dwa auta w odstepie czasu przejezdzaja po 2 letniej dziewczynce, patrza na to przechodnie i dziecku nikt nie pomaga. Chiny...
nie podpisalam. nie wiem o co ta petycja jest. wiec nie podpisze.
i mam jeszcze taka refleksje- ludzie lubia epatowac sie takimi filmami. ogladaja i placza, i czuja sie tacy dobrzy, bo im zal. niesmaczne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się