Oficjalny strój na zawodach jeździeckich

Czy miałby ktoś może zdjęcia fraka Fair Play Evita Pro (kolor obojętny) na ciele?  :kwiatek: Bo nigdzie w internetach nie potrafię znaleźć...


Bardzo proszę- nic lepszego nie mogłam znaleźć. Ja swój kocham nad zycie, lezy rewelacyjnie (rozmiarówka jest dość mała)
hej 🙂
Dziewczyny mam do was pytanie,  "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie"  🏇
Jest w stanie ktoś podać dokładne wymiary (dł. rękawa przede wszystkim) fraków animo? Rozmiary europejskie 36 i 38 🙂
I czy w Polsce fraki te można dostać tylko w awilhorse?
Zamarzył mi się brązowy frak animo lira, ale znajduję go tylko w grafice google... 🙁 Ktoś się orientuje, gdzie, i czy w ogóle jest do dostania?

Jeżeli już gdzieś było, to przepraszam, ale nie udało mi się dokopać do odpowiedzi 🙂
Legendarna Animo jest tez w just riding, nie wiem jak z dostępnością rzeczy ze starych kolekcji... Najlepiej zadzwonić i zapytać bo możliwe, ze maja:-)
Legendarna Ja mam 36 lub 38, nie pamiętam. Wieczorkiem sprawdzę i  zmierzę. Co do dostępności - w justriding widziałam tylko ujeżdżeniowe. Nie wiem, skąd jesteś, ale na Cavaliadzie Awilhorse się zawsze wystawia, warto tam się przejechać i je pomierzyć. Ja kupiłam od ręki właśnie na targach, a koleżanki rozmiaru kiedyśtam nie mieli i nie było problemu z domówieniem takiego.
Legendarna  - pisz do Awillhorse 🙂 . Podadzą ci wszystkie potrzebne wymiary 🙂. Albo pogrzeb sobie tutaj 😉... http://archiwumallegro.pl/search/21530749-animo-frak-42.html
Dzięki dziewczyny  😅
Do avilhorse się niestety nie dodzwoniłam, ale czekam na odpowiedź od justriding. Powiedzieli, że podzwonią i może uda się sprowadzić. Z podanien dokładnych wymiarów też nie ma być problemu. Zobaczę co ostatecznie powiedzą, ale pojechanie na cavaliadę (w sumie do grudnia nie daleko...) i przymiarka to też nie głupi pomysł. Tym bardziej, że to już chyba będzie frak na amen :P W każdym razie jestem zadowolona, że jest trop 😀 dzięki!
Takie pytanie, jak się mają beżowe itd. marynarki do przepisów? Są ok, czy można trafić na sędziów którym się to nie spodoba?
O taka np.
Klami widziałam dziewczynę na Baltice w takiej, raczej nikt nie miał pretensji.
Klami, przepisy PZJ mówią, że dopuszczalne kolory nierejestrowane (czyli nie potrzebujące dodatkowych opłat) to: czarny, czerwony, zielony, granatowy, niebieski, brązowy i szary. Ten frak można podciągnąć pod brązowy i po temacie 🙂 Przy czym gdyby znalazł się sędzia, który podważy możliwość startu w takim fraku (co się zdarza szczególnie przy kolorach mniej spotykanych - właśnie jak beż, czy niebieski) - proponuję odesłać do Przepisów Ogólnych oraz Przepisów Skokowych - i tu i tu są określone dopuszczalne kolory które wymieniłam 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 września 2017 09:25
My mamy taką i nie miałyśmy problemu ani na Baltice ani nigdzie.
Moon   #kulistyzajebisty
10 września 2017 09:46
Obecnie, to tak naprawdę można spotkać wszystkie kolory tęczy we frakach na prarkurach, a beż to ładna i elegancka "stypka" więc już prędzej by się czepnęli jakbyś w jakimś zielonym neonie się pokazała 😉
mils, lusia722,  dzięki za info.

_Gaga, super. Dzięki za szczegółowe info. Pytam i wolę się upewnić, bo już mi się zdarzyło odbyć dziwna rozmowę z sędzią z powodu rzekomo nieprzepisowej zbyt kolorowej koszuli. Był to Kingsland, biała z poziomym dość szerokim pasem granatowym i cieńszym ciemnoczerwonym.

Moon, można spotkać właśnie, ale ja ciągle się wtedy zastanawiam czy zmienili przepisy bsdz uspokoili się z ich interpretacja i jest ok, czy też to nadal ryzyko, że raz przejdzie a innym razem nie.
Btw... W końcu znalazłam marynarkę która mi się podoba. Chyba będzie ok do mojej kocepcji.
Witam, czy poleci ktoś fajny frak skokowy na wysoką osobę z długimi rękawami? Jakaś firma robi fraki z rękami dłuższymi niż od innych?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
24 marca 2019 08:38
My to fraka szukamy i szukamy, ale coś nam nie idzie.
Jak kolor przepiękny to krój nie leży...
Witam, czy poleci ktoś fajny frak skokowy na wysoką osobę z długimi rękawami? Jakaś firma robi fraki z rękami dłuższymi niż od innych?

Uszyj sobie w Zagorce na wymiar.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
24 marca 2019 10:51
Witam, czy poleci ktoś fajny frak skokowy na wysoką osobę z długimi rękawami? Jakaś firma robi fraki z rękami dłuższymi niż od innych?


Pikeur ma model "Mayla Jugend" i on jest na wzrost do 176 cm, może taki byłby dobry.
Witam, czy poleci ktoś fajny frak skokowy na wysoką osobę z długimi rękawami? Jakaś firma robi fraki z rękami dłuższymi niż od innych?


Pikeur ma opcje z długimi rękawami od rozmiaru 36 wzwyż.
A miał ktoś w reku crystal show jacket z design by Dalia? Ze zdjęć to skradł moje serce kolorem, krojem i subtelnymi acz połyskującymi detalami. A jak w realu tak zwanym? No i jak z jakością?
Hej czy może ktoś doradzić jakie kolory fraków można mieć na zawodach ujeżdżeniowych regionalnych i czy koniecznie są białe rekawiczki?
Dziekuje za pomoc!
Hej czy może ktoś doradzić jakie kolory fraków można mieć na zawodach ujeżdżeniowych regionalnych i czy koniecznie są białe rekawiczki?
Dziekuje za pomoc!


Hej, a możesz zerknąć do przepisów ujeżdżenia? Wszystko jest opisane - dla ułatwienia dodam Artykuł 427 – Ubiór, strony 55-57 przepisów umieszczonych na stronie PZJ:
[[a]]https://www.pzj.pl/sites/default/files/przepisy/Przepisy_A-tekst_jednolity-2018%20%281%29.pdf[[a]]
[quote author=ssstokroteczkaa link=topic=7044.msg2913317#msg2913317 date=1582636469]
Hej czy może ktoś doradzić jakie kolory fraków można mieć na zawodach ujeżdżeniowych regionalnych i czy koniecznie są białe rekawiczki?
Dziekuje za pomoc!


Hej, a możesz zerknąć do przepisów ujeżdżenia? Wszystko jest opisane - dla ułatwienia dodam Artykuł 427 – Ubiór, strony 55-57 przepisów umieszczonych na stronie PZJ:
[[a]]https://www.pzj.pl/sites/default/files/przepisy/Przepisy_A-tekst_jednolity-2018%20%281%29.pdf[[a]]

[/quote]
Jasne, dziekuje bardzo! 😍
Czy jakiś sklep ma w ogóle Animo ? Pojedyncze sztuki są w Equishopie, ale to taka namiastka marki. Gdzieś są w ogóle w szerszej ofercie ?
Moje poszukiwania marynarki odcinek milion któryśtam....  😂
Kojarzy mi się, że Cavallo w Szczecinie tym kiedyś handlował. Ale nie wiem czy jeszcze.
W Cavallo jest jeden model, w EquiFashion też.
A kojarzycie jak one rozmiarowo wypadają ?
Zwykle mam górę 36 a dół 38, a tu bryczesy z Animo mam 36. I teraz nie wiem co myśleć o marynarce.
Klami, chyba tylko Just Riding został z większą ofertą. Sklep działa super, zawsze bezproblemowo z zamówieniami.

edit. Co do rozmiarówki, to fraki są ekstra elastyczne (i wygodne okropnie  :emoty327🙂 i jak wolisz bardziej dopasowany to brałabym 36 czyli włoskie 40
Puma, zamówiłam. Obyś miała rację z rozmiarem, bo był ostatni z tego modelu co mi się podoba. 😉
mils   ig: milen.ju
08 marca 2020 09:53
Klami pokaż koniecznie, który zamówiłaś!
mils, taki: fraczek
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
10 lipca 2020 11:13
Podbijam wątek, ale patrząc na przepisy ujeżdżeniowe jednak nie mam 100% pewności 😡

W przepisach jest, że:
Kask ochronny lub cylinder/melonik** czarny lub tego samego koloru co frak
...
buty do jazdy czarne lub tego samego koloru co frak.


Mam brązowy kask (Casco Mistrall 2) i teraz: frak + buty mam dostosować do kasku skoro już jest w brązie? Brązowy kask + czarny frak i buty nie przejdą? 👀
Najwyżej wezmę stary, czarny kask, bo z całym sprzętem w brąz to nijak nie widzę w tym miesiącu tego (+ my raczej w skoki, a ujeżdżenie to tak treningowo chcemy pojechać na ZT pod koniec lipca).

Człowiek jeździł trochę westu i teraz głupieje 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się