Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

poprzednia następna
Strony: 1 ... 736 737 [738] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)  (Przeczytany 1931755 razy)
nerechta

« #22110 : Styczeń 11, 2019, 09:36:12 »
Odpowiedz cytując
Zielona Góra jest super! Mieszkalam tam 4 lata i mam kompletnie odmienne zdanie uśmiech Fajne spokojne miasto w ktorym jest wszystko. Horrendalne ceny? No sa jakies dziwne inwestycje to fakt, ale z tego co widze jest duzo mieszkan w normalnych, a wrecz atrkcyjnych cenach - nie wiem czego szukacie i za jakie pieniadze, ale chyba chcielibyscie po taniosci bo to sa naprawde bardzo normalne ceny w porownaniu z np moja zapadla miescina w ktorej naprawde nic nie ma i jest 5x mniejsza (Sterzgom). Bo np 3 pokoje 61m na Pomorskim za 215 tys to jest mega taniocha a widze ze jest sporo mieszkan 50-60m w okolicach 180-200 tys i to jest naprawde dobra cena za mieszkanie w miescie.

Wynajem jest drogi bo jest duzo studentow - naprawde mozecie kupic w tym momencie cokolwiek, bo rata kredytu bedzie mniejsza, a pozniej zamienicie albo wynajmiecie studentom za taka sume jaka sami placicie teraz na luzie.
#link

keirashara

Moje ogłoszenia
« #22111 : Styczeń 11, 2019, 12:55:53 »
Odpowiedz cytując
nerechta, - w ciągu ostatnich lat miasto umiera coraz bardziej, nie ma koncertów, większość klimatycznych knajp padła. Są kosmiczne korki od ponad roku. Mieszkam tu całe życie wink U nas odpada wielka płyta, bo musimy mieć ogrzewany garaż, odpada powyżej 4 piętra, odpada mniej niż 65m, odpadają mieszkania do generalnego remontu, odpadają osiedla z tragicznym dojazdem i betoniarnią w środku hihi Pomorskie odpada, bo lubię swoją twarz i portfel, wolałabym móc wracać wieczorem bez obstawy wink
#link
Strony: 1 ... 736 737 [738] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 19 zapytaniami.