Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

poprzednia następna
Strony: 1 ... 741 742 [743] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)  (Przeczytany 1966058 razy)
mils

Póki walczysz, jesteś zwycięzcą...

WWW Moje ogłoszenia
« #22260 : Marzec 11, 2019, 09:44:58 »
Odpowiedz cytując
Klopsik czekaj. Pytałaś o prysznic bez brodzika czy prysznic walk-in? Bo to są jakby trochę różne rzeczy. Znaczy, prysznic bez brodzika może mieć też drzwi, to nie jest tak, że brak brodzika = brak drzwi. W naszej małej łazience, może nie mikro, ale małej, drzwi są szklane i składane po prostu.
#link
Hakuna matata!
amnestria

no excuses ;)

« #22261 : Marzec 11, 2019, 11:28:50 »
Odpowiedz cytując
magda, mega drzwi 8| przepiękne!
#link
Szanse jedna na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
Grafi

« #22262 : Marzec 14, 2019, 18:10:46 »
Odpowiedz cytując
Klopsik polecam takie drzwi: https://lazienka-rea.com.pl/kabiny_prysznicowe/kabiny_kwadratowe/kabina_prysznicowa_skladana_rea_fold_n2.html Składają się do środka, mają szynę na dole, można je montować z brzodzikiem i bez. My mamy bez brodzika i sprawdzają się bardzo dobrze. uśmiech
#link
maiiaF

« #22263 : Marzec 15, 2019, 10:17:09 »
Odpowiedz cytując
magda, brak mi słów. Obłędne te drzwi. Jejku, przepadłam. Chcę mieszkanie JUŻ i chcę takie drzwi JUŻ. emoty327 kocham love wysmiewa

Klopsik, u nas po zachorowaniu mamy trzeba było trochę przeorganizować łazienkę i tata zrobił taki bezbrodzikowy walk-in zamiast wanny. Wbrew pozorom, co było problemem przy urządzaniu mieszkania siostry, w małych łazienkach wanna często jest dużo bardziej ustawna. My mamy taki walk-in ze ścianką od strony drzwi, od boku jest wejście i tam mamy umywalkę, która robi jakby granicę prysznica. Nie wiem czy rozumiesz hihi jak chcesz, to po powrocie do domu mogę rozrysować. Może właśnie u Ciebie rozwiązaniem będzie taki prysznic bez drzwi, pokaż może też plan łazienki.
#link
magda

« #22264 : Marzec 15, 2019, 10:21:36 »
Odpowiedz cytując
Dzięki za miłe słowa uśmiech
Siedzę na kartonach i czekam na transport... I oczywiście mam turbo stres i przeraża mnie to wszystko. Zawsze mieszkałam w super skomunikowanym miejscu, teraz będę jednak na obrzeżach. No i teraz serio sama wszystko będę musiała ogarniać. Wiem że stres zejdzie, ale póki co mnie ściska ostro. Tyle że ja z tych nerwusów co i przed podróżą i przed zmianami mają nerwa zawsze.
#link
nerechta

« #22265 : Marzec 25, 2019, 07:45:51 »
Odpowiedz cytując
magda no pochwal się że wreszcie swoim mieszkaniem! Jak Ci tam na nowych włosciach?  uśmiech
#link

magda

« #22266 : Marzec 25, 2019, 08:42:55 »
Odpowiedz cytując
Póki co nadal na kartonach w połowie :P nie ma się czym chwalić. Staram się przyzwyczaić siebie i kota do nowego lokum i do tego że wszędzie daleko. Jak będzie kuchnia to może coś wrzucę.
#link
Strony: 1 ... 741 742 [743] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 19 zapytaniami.