M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

WOW dzionka, ale express! I ja z niecierpliwością czekam na foty kuchni i salonu. Zazdroszczę Ci tej frajdy przeprowadzkowej i urządzania się na nowo. Macie windę?  😁
No dopsz, podłoga 🙂





falletta, co tam salon, co tam podłoga - JEST WINDA 😀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
21 stycznia 2017 20:02
Wow, Dzionka, pięknie! I ile ja drzwi widzę? Duuże chyba to mieszkanie?
Lotnaa, 84 metry 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
21 stycznia 2017 20:23
Super  🏇 Zmieści się rodzeństwo dla Sarki i jeszcze piesek 🙂
Lotnaa, zdecydowanie, bo mąż się wtedy wyprowadzi 😁
Dzionka, super tempo i podłoga. Lubię takie kolory natury.
Dzionka, świetna podłoga, jakie to drewno?
Dąb (?), super
Dzieki! Tak, dąb 🙂
nooooo super!!! od razu się domowo zrobiło! 🙂
parkiet lux torpeda! 😀
Dzionka piękna podłoga  😍 Szybko Wam idzie 🙂
U nas się robi coraz bardziej po domowemu, wczoraj dorobiliśmy się pierwszej lampy sufitowej, bo to tej pory wszędzie wisiały gołe żarówki 😉 Jeszcze brakuje szaf i półki pod telewizor (aktualnie stoi na kartonach  :lol🙂 - jak to ogarniemy, to już będzie w sumie finisz 🙂
Cieszę się, że się podoba 🙂 Aktualizacja w środę!

Libella, super, że już prawie gotowe u was. Pokażesz salon i kuchnię?
Dzionka kuchnię pokażę, bo mam zdjęcia. Salon też pokażę, tylko później, bo aktualnie wygląda, jakby przeszło po nim tornado 🤣




Ja jestem zadowolona, wyszło prawie, jak na wizualizacji 🙂
Libella, cud, miód i orzeszki!
Libella, wow!! Prze-przepiękna 😍
Libella cudownie  😍
Dzionka, wygląda super! Nie mogę doczekać się efektu końcowego 🙂
Libella, przepiękna kuchnia!
Scottie   Cicha obserwatorka
23 stycznia 2017 11:43
Libella, super! Chociaż ja bym zabudowała ten jeden otwór na wino, na wysokości którego wystaje parapet. Wkurzałoby mnie to, że się tam kurz zbiera i półeczka jest nieużywana 😉
Dzięki  :kwiatek: ja ostatecznie też jestem zadowolona.

Scottie ten otwór rzeczywiście trochę niefortunnie, ale nie bardzo widzieliśmy opcję, co z nim zrobić... otwierana szafka by się nie otworzyła, a tak zabudowywać jeden też mi się nie widziało.
Libella, swoją kuchnią oszczędziłaś mi sporo kłopotu, bo bardzo podobają mi się kuchnie czarno-białe, mój M. koniecznie chce drewniane elementy, a do tego oboje chcieliśmy mieć jakiś fragment ściany w cegłach. Tylko nie bardzo wiedzieliśmy, jak to wszystko połączyć. 😁 A Twoja kuchnia idealnie wizualizuje nasze zachcianki! 🙂 Piękna jest! 💘
mundialowa, dobrze się zastanów, strach brudnymi łapami czegoś dotknąć  😉
Scottie   Cicha obserwatorka
23 stycznia 2017 21:25
Libella, ja bym zabudowała całą dolną część, tyle, że wtedy nie miałabyś tyle miejsca na wysokie książki (tzn. musiałabyś zrobić półki 2-3-2, bo teraz widzę, że są 2-3-3).
ogurek, jestem w fazie wybierania mieszkania - zanim przejdę przez etap kredytu, to pewnie wizja zmieni mi się ze sto razy. 😁 Ale kuchnia Libelli podoba mi się najbardziej ze wszystkich, jakie do tej pory oglądałam. W innych podobały mi się poszczególne elementy, a ta skupia wszystko, co mi się podoba. 🙂
Chodzi tylko o kolor, wiesz jak się stresowałem odgrzewając ostatnio sos pomidorowy jak już goście na schodach byli 😉
Ale tak naprawdę jestem z kuchni bardzo zadowolony
mundialowa, to może i moja Ci się spodoba, bo łączy właśnie wszystko co wymieniłaś 🙂 Wrzucę foty jak będzie gotowa. Chociaż tak naprawdę gotowa to będzie za jakiś czas, jak i wyspa stanie - ale na razie zeszła na dalszy plan.
Dzionka, wyspa, to jest to z czego zadowolony jestem najbardziej
Libella, wygląda świetnie, blat jest drewniany czy tylko udaje?
ogurek, wieem, ja też się napaliłam na tą wyspę, bo jednak kuchnia z szafkami w jednej linii o dł. ponad 5 m to nie jest najbardziej wygodne rozwiązane. Lampy nad wyspą już wiszą, tylko wyspy brakuje 😀
Muszę w końcu Małgosię przycisnąć, żeby porobiła zdjęcia, to się pochwalę  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się