Zmiana Loginu...

Macie jakieś nowe wiadomości na temat tego czy można zmienić login?
15.02 wysłałam wiadomość do quanty i na razie brak odzewu 🙄
A mój login zaczyna mnie coraz bardziej irytować  🤔
Trzeba było zastanowić się kilka razy nad nickiem.
Poza tym w jakimś temacie ktoś napisał, aby prośby o zmianę loginu kierować do admina, bo moderatorzy nie mają żadnej możliwości edycji.
A mogę usunąć konto i założyć nowe? Będzie to brane pod uwagę jako podwójne?
Nie możesz usunąć konta, założyć drugiego też nie.
Będziesz zmieniać nick co miesiąc, bo się poprzedni znudził? 😎
Jak to co miesiąc? 🤔
[quote author=Capitan_Sparrow link=topic=69553.msg2019955#msg2019955 date=1393090349]
A mogę usunąć konto i założyć nowe? Będzie to brane pod uwagę jako podwójne?
[/quote]
W świetle tego, co tu się czasem wyprawia na forum MOŻESZ (jeśli masz zmienne ip to hulaj dusza, piekła nie ma)

Konstantynopol/Prestige... etc. robił to już 6 razy bez żadnych konsekwencji 😎

Edit: Nie żebym polecała 😉
cavaletti Raczej tego nie zrobię, nie chcę mieć bana  😉
[quote author=Capitan_Sparrow link=topic=69553.msg2020093#msg2020093 date=1393097413]
Jak to co miesiąc? 🤔
[/quote]
Data rejestracji: 31.01.2014, mamy 23. lutego, ergo - jesteś na forum 3 tygodnie i już Ci się znudził nick. Gratuluję trafnego wyboru. 😎
Ok, ale przyznasz że jest idiotyczny 🤔
Konto miało służyć tylko do wystawiania ogłoszeń, ale forum mi się spodobało i stwierdziłam że mój nick jest idiotyczny.
[quote author=Capitan_Sparrow link=topic=69553.msg2020666#msg2020666 date=1393157363]
Ok, ale przyznasz że jest idiotyczny 🤔
Konto miało służyć tylko do wystawiania ogłoszeń, ale forum mi się spodobało i stwierdziłam że mój nick jest idiotyczny.
[/quote]
Tak samo jak u mnie....
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
23 lutego 2014 18:19
Ja napisałam wczoraj i mam dziś zmieniony 😉 Po prostu uzasadniłam dlaczego o to proszę.
Niech teraz wszyscy zmieniają nicki, avatary przy okazji i już nie będzie wiadomo kto jest kto.
Jak dla mnie zmiana loginu powinna być w wyjątkowych sytuacjach.
Literówka, jakieś bezsensowne cyfry czy znaki, które spokojnie można usunąć itd.
Bo zaraz co miesiąc zaczną się zmiany
Milla, a jeśli tak, jak teraz eterowa napisała, ze dawniej tyskakonik, to wiadomo o co chodzi 😉
Libeerte , właśnie, taki podpis. A co do avatarów są one dosyć... znamiennie  🙂
trzynastka   In love with the ordinary
23 lutego 2014 22:13
Chcecie anegdotkę? 😉
Poprosiłam o ucięcie "-vet" z "ninevet", bo dostawałam pw z prośbami o diagnozę.
Zdjęcia, opisy, grube wypociny... głupio mi było, że mogę jedynie ocenić zdjęcia, jakość, kadr, a nie rzeczywiście pomóc 😉
nine, a może było poprosić o dopisanie NIEWET?  😁
trzynastka   In love with the ordinary
23 lutego 2014 22:23
Kurcze, że też nie wpadłam  😂

Żarty żartami ale człowiek wstaje, kawka, śniadanko, rv. Relaksik. O mam pw.
I nagle po śniadanku i po relaksiku, bo dzikie mięso zalane ropą mi z monitora wypadło.
nine ciekawe historie 😀

Tez chyba tu kiedyś pisałam będąc zainteresowaną...
BlueHorse to mój pierwszy nick odkąd się w internecie pojawiłam (może jeszcze bywało Blue w witrynach niekońskich 😉)
I chciałam zmieniać bo teraz jestem zazwyczaj NinuH... No ale forum końskie niech tez będzie motyw koński 😉
Także zostaje BlueHorse 😉
Nine, pozdrawiam z podłogi!
Czyli z prośbą o zmianę loginu zwracamy się do quanty?
Już od jakiegoś czasu chciałam to zrobić, ale zawsze wypadało mi z głowy.
Konto (jeszcze na starej volcie) założyłam jakieś 8 lat temu, a myśląc, że będę tylko czytelnikiem użyłam loginu z mojej jeszcze starszej poczty na wp.pl.
No ale login, który można i zaakceptować u nastolatki niezbyt pasuje dla starej baby, która przekroczyła już próg "bliżej do 30 niż do 20" 😉
Pati - z pierwszej stronie wątku.
Nic nie dostałem.
Dla przypomnienia: zmiany nicków należy wysyłać do mnie i cierpliwie czekać - zmieniam hurtowo jak się zbierze kilka osób, więc czas oczekiwania jest nieprzewidywalny 🙂
To samo dotyczy usuwania konta.
Piaffeczka, tylko popatrz na datę wpisu😉

też jestem ciekawa do kogo się kierować? mój nick mam od zawsze i wiem że zmiana będzie niewygodna dla wszystkich, ale mam taką sytuację że naprawdę pasuje mi go zmienić...
Livia   ...z innego świata
12 marca 2014 13:46
A nie przegłosowaliśmy w końcu braku możliwości zmiany nicku?
Livia, raczej nie...
Też kojarzę, że była decyzja o braku możliwości zmiany nicku, jakikolwiek by nie był przypadek.
Livia   ...z innego świata
12 marca 2014 14:38
To do kogo nalezy kierowac ewentualna prosbe o zmiane loginu? Napisalam do roota 2 razy ale brak odzewu. Rozumiem ze moze nie ma mozliwosci zmiany nicku, ale zeby wgl nic nie odpisac...
wiorek, root ma dużo pracy.... Ale poczekaj jeszcze do miesiąca...
Nie mam zapisanych wiadomosci, ale wydaje mi się ze już miesiąc minął. A od wysłania pierwszej to na pewno... Wiec co powinnam zrobic?
wiorek, cóż, trzeba będzie czekac dalej...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się