Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: Zmiana Loginu...

poprzednia następna
Strony: [1] 2 3 4 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Zmiana Loginu...  (Przeczytany 101227 razy)
justa0073

«Start : Październik 05, 2011, 13:19:46 »
Odpowiedz cytując
Witam chciałam się dowiedzieć czy można w jakiś sposób zmienić zmienić swój login, wiem że na innych stronach moderator to robi a na tej nic podobnego nie mogę znaleźdź...  Chciałam zmienić ten login jedynie dlatego, że uważam, że jest on  zbyt prosty.
#link
Strzyga

Życzliwościowy Przodownik Pracy

« #1 : Październik 05, 2011, 13:33:36 »
Odpowiedz cytując
Chcesz sobie jeszcze dodać cyferek?
#link
ZŁO Dobro Dobro Strzyga Forester

Nie ma mnie duży uśmiech

Cytat: JARA
Co złego to Strzyga.
Moje prywatne halucynacje

Senior Grafik End Pijar Dizjaner
wawrek
Sułtan Kosmitów

« #2 : Październik 05, 2011, 13:46:14 »
Odpowiedz cytując
Znajdzież odpowiedzi u admina lol
#link
Isabelle

« #3 : Październik 20, 2011, 22:47:29 »
Odpowiedz cytując
chyba z miesiac temu juz wyslalam zapytanie o zmianę, odpowiedzi zadnej, wiec moze nie jest to takie proste:D
#link
root
Administrator

szef wszystkich szefów

« #4 : Październik 21, 2011, 03:11:33 »
Odpowiedz cytując
Nic nie dostałem.
Dla przypomnienia: zmiany nicków należy wysyłać do mnie i cierpliwie czekać - zmieniam hurtowo jak się zbierze kilka osób, więc czas oczekiwania jest nieprzewidywalny uśmiech
To samo dotyczy usuwania konta.
#link
cranberry

Fiśkowo-Klapouchowo

« #5 : Grudzień 22, 2011, 21:48:34 »
Odpowiedz cytując
Miesiąc temu wysłałam wadomosc do roota z prosba o zmiane loginu, jednak pozostała ona bez odzewu. Czekać dalej, czy uderzyć do kogoś innego (jeśli w ogole jest taka opcja)?
#link
shilton

« #6 : Grudzień 23, 2011, 01:50:21 »
Odpowiedz cytując
FortunA, ja też wysłałam PW w tym temacie do roota.. i też nic............................. a w regulaminie jest, że mają tydzień na odpowiedź..
My to się mamy stosować, za niestosowne zachowanie dostajemy odpowiednio: ostrzeżenie, uciszenie, moderowanego....
Szkoda, że dalej jest tak, że Ci to wyżej mają dużo do powiedzenia, a "zwykli" użytkownicy tyle co nic.. cóż..
#link
"Trzeba mocno wierzyć, że się uda i ciężko pracować, a wtedy nie ma szans, żeby nikt nie docenił Twojej pracy"
trzynastka

In love with the ordinary

« #7 : Grudzień 23, 2011, 02:04:32 »
Odpowiedz cytując
Administrator ogromnego forum, trzymającego go dla nas za friko ma jeszcze latać na wasze zawołanie? wink

Z resztą znawcy regulaminu...
10. Moderatorzy mają obowiązek udzielić odpowiedzi na pytanie użytkownika w ciągu 7 dni.

#link
Nie wszystko można naprawić, ale wszystko można zacząć od nowa.
cranberry

Fiśkowo-Klapouchowo

« #8 : Grudzień 23, 2011, 10:52:13 »
Odpowiedz cytując
Nine,to moze zadanie jak zmiana loginu powinno byc przydzielone moderatorom, skoro administrator ma za duzo na głowie, bo rozumiem on jeden a maruderów wielu wink.
#link
siwaaa

Moje ogłoszenia
« #9 : Grudzień 23, 2011, 12:07:51 »
Odpowiedz cytując
Sam root parę postów wyżej napisał , że zmienia hurtowo nicki i należy cierpliwie czekać  wink A teraz święta idą więc pewnie  tez  nie ma czasu na to.
Na pewno się doczekacie. Sama muszę zmienić nick , bo za dużo siwych tutaj jest  wink
#link
shilton

« #10 : Grudzień 23, 2011, 14:39:58 »
Odpowiedz cytując
Administrator ogromnego forum, trzymającego go dla nas za friko ma jeszcze latać na wasze zawołanie? wink

Z resztą znawcy regulaminu...
10. Moderatorzy mają obowiązek udzielić odpowiedzi na pytanie użytkownika w ciągu 7 dni.

Jesteś pewna, że tak kompletnie za darmo? Przecież przez to, że dziesiątki ludzi wchodzą codziennie na tą stronkę już jest dodatkowym profitem.. Poczytaj troszkę o statystykach, wejściach itd. w internecie. Polecam.
#link
"Trzeba mocno wierzyć, że się uda i ciężko pracować, a wtedy nie ma szans, żeby nikt nie docenił Twojej pracy"
Poncioch

Moje ogłoszenia
« #11 : Grudzień 23, 2011, 14:50:36 »
Odpowiedz cytując
 wysmiewa shilton, nie widzisz że na re volcie nie ma ani jednego banera reklamowego? A to one przecież przynoszą zysk. Co z tego, że jest mnóstwo wejść na to forum?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2011, 14:52:29 wysłane przez Poncioch » #link
trzynastka

« #12 : Grudzień 23, 2011, 15:16:28 »
Odpowiedz cytując
Jesteś pewna, że tak kompletnie za darmo? Przecież przez to, że dziesiątki ludzi wchodzą codziennie na tą stronkę już jest dodatkowym profitem.. Poczytaj troszkę o statystykach, wejściach itd. w internecie. Polecam.

Muszę napisać coś by było zgodnie z regulaminem więc ... wguihcu y ucqu43yu btuatu yanxc .. ok wystarczy. A teraz do rzeczy :

wysmiewa wysmiewa wysmiewa wysmiewa wysmiewa wysmiewa

#link
Poncioch

Moje ogłoszenia
« #13 : Grudzień 23, 2011, 15:41:27 »
Odpowiedz cytując
Nine, mistrzu  respect
#link
katija
BEZCZELNY NIENAWIDZER

K&H 4EVER!

Moje ogłoszenia
« #14 : Grudzień 23, 2011, 17:39:19 »
Odpowiedz cytując
shilton, ze wzgledu na ktotki staz prawdopodobnie nie znasz historii tego forum. a jest ona taka, ze po kolejnym upadku forum voltahorse, jedna z uzytkowniczek ogarniajaca temat, za wlasna kase postawila serwer, dwa adresy (a po drodze jeszcze inny) i zrobila to forum. pozniej porobila nam galerie szmat, a nastepnie miejsce na serwerze na prywatne galerie. zachowuje sie jak normalny uzytkownik, ale my w wiekszosci pamietamy, ze to dzieki jej "chcemisie" to wszystko tutaj smiga. wiec nikt nie truje o tym, ze musi na cos poczekac, albo o tym, ze nie wolno sie na forum reklamowac. bo doklanie, jak Poncioch, napisala, nie ma tu ani pol bannera.
#link
guidam zza stodoly wink

GNIADY B/O !!!
shilton

« #15 : Grudzień 23, 2011, 18:53:33 »
Odpowiedz cytując
Nine, trochę żenada, jeżeli chcesz zwrócić komuś uwagę to na pewno nie takim chamstwem i ironią...

A w temacie zmiany nicków. Ile osób musi się zadeklarować, że chce zmienić nick, żebyśmy rzeczywiście mogli go zmienić?

EDIT: To konto mam krótko, co nie znaczy, że nie byłam tu wcześniej bądź też nie mam dwóch kont wink)
#link
siwaaa

Moje ogłoszenia
« #16 : Grudzień 23, 2011, 18:59:40 »
Odpowiedz cytując
No to trzeba sprawdzić czy nie mamy trola.
#link
shilton

« #17 : Grudzień 23, 2011, 19:00:38 »
Odpowiedz cytując
hehe nie macie wink Ale byłam na starej volcie pod innym nickiem
#link
Solina

Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la

« #18 : Grudzień 23, 2011, 19:00:48 »
Odpowiedz cytując
shilton, za posiadanie dwóch kont chyba grozi ban  coo??
#link
shilton

« #19 : Grudzień 23, 2011, 19:01:35 »
Odpowiedz cytując
ALE JA NIE NAPISAŁAM, ŻE MAM DWA!!!!!!!!!! Napisałam "co nie znaczy, że nie mogę mieć" ... to różnica.. czytajcie ze zrozumieniem......... ludzie....
#link
trzynastka

« #20 : Grudzień 23, 2011, 19:13:43 »
Odpowiedz cytując
Nine, trochę żenada, jeżeli chcesz zwrócić komuś uwagę to na pewno nie takim chamstwem i ironią...

Tak jest psze pani !  emoty327

czytajcie ze zrozumieniem......

Oho ! A regulamin przeczytało się ze zrozumieniem czy bez?  oczy2

#link
shilton

« #21 : Grudzień 23, 2011, 19:15:02 »
Odpowiedz cytując
W regulaminie nie jest określone co zrobić żeby zmienić nick poza tym, że trzeba napisać do roota, który i tak nie odpisze wink
#link
trzynastka

« #22 : Grudzień 23, 2011, 19:22:53 »
Odpowiedz cytując
Pisałam o pomyłce moderator - administrator ale nie ważne.

Spróbujmy więc z inną wypowiedzią :

Dla przypomnienia: zmiany nicków należy wysyłać do mnie i cierpliwie czekać - zmieniam hurtowo jak się zbierze kilka osób, więc czas oczekiwania jest nieprzewidywalny uśmiech
#link
shilton

« #23 : Grudzień 23, 2011, 19:42:37 »
Odpowiedz cytując
nine, szkoda gadać z Tobą już... zakończmy tą dyskusję, bo nie warto.
#link
Bombal

« #24 : Grudzień 23, 2011, 19:50:56 »
Odpowiedz cytując
shilton, przestałabyś się już ośmieszać..  icon_rolleyes
#link
Gumofilce na nogi, cycki do przodu, widły w dłoń i brońmy mięsożerców ....
shilton

« #25 : Grudzień 23, 2011, 19:53:09 »
Odpowiedz cytując
,
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2012, 00:24:37 wysłane przez shilton » #link
Dworcika
Kierowca Bombowca

Fantasmagoria

« #26 : Grudzień 23, 2011, 21:03:30 »
Odpowiedz cytując
shilton, albo sugerujesz, że masz dwa konta, albo p****olisz trzy po trzy para piętnaście i sama nie wiesz o czym. Niemniej jednak nie martw się - uwaga na te brednie (albo i nie) zostanie zwrócona i jeśli jednak nie bredzisz, to zmiana nicku nie będzie Ci już potrzebna.

A tymczasem maruderzy, wesołych Świąt!
#link

Cytat: Sankaritarina
Trochę jak z Michaliną - Michasia to mi się kojarzy z dziewczynką w burzy kręconych włosów uprapraną lodami, a nie z dorosłą panią, za to Michalina brzmi świetnie!
shilton

« #27 : Grudzień 23, 2011, 21:47:55 »
Odpowiedz cytując
ohoho Dworcika, a niby za co? A reszta co się wymądrza to co? święci są? uśmiech
Też święta nie jesteś, uważaj, żeby Tobie nikt ostrzeżenia nie wlepił wink
BTW - Każdy ma prawo wyrazić własne zdanie i nikogo nie obraziłam, żeby dostać ostrzeżenie ;]

P.S. Że też wam się chce takie batalie zawsze toczyć..... ;]
#link
Dworcika
Kierowca Bombowca

Fantasmagoria

« #28 : Grudzień 23, 2011, 22:17:30 »
Odpowiedz cytując
Że też nie łaska pomyśleć nad czytanym tekstem wink

Znajdź powód dla którego miałabym dostac ostrzeżenie. Tyle w temacie mojej świętości.
Ja nie kieruję na siebie podejrzeń o posiadanie kilku kont.
#link

Cytat: Sankaritarina
Trochę jak z Michaliną - Michasia to mi się kojarzy z dziewczynką w burzy kręconych włosów uprapraną lodami, a nie z dorosłą panią, za to Michalina brzmi świetnie!
shilton

« #29 : Grudzień 23, 2011, 22:19:45 »
Odpowiedz cytując
Toteż ja nie napisałam, że mam dwa uśmiech
Także kończąc ten spór życzę więc wszystkim co się starają o zmianę nicku - wytrwałości ;] i wesołych świąt, oczywiście.

Pzdr.
#link
Strony: [1] 2 3 4 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: Zmiana Loginu...

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 18 zapytaniami.