TRANSPORT- szukam, oferuje

Jesli ktos szuka transportu w okolicach śląska polecam transport u forumowej aliasy. Szybko, sprawnie, punktualnie, czysto i tanio 🙂
[s]Szukam transportu na trasie:
-Warszawa-Kraków-Sucha Beskidzka koniec czerwca/początek lipca (w okolicach 29.06-2.07)
-Sucha Beskidzka-Kraków-Warszawa koniec lipca/początek sierpnia (w okolicach 28.07-5.09 )

Dokładne daty do ustalenia, termin jest dość "elastyczny" i jestem otwarta na propozycje 🙂 jadę z koniem na miesiąc na wakacje i chciałabym względnie ograniczyć koszty transportu 🙂

Jeśli nic nie znajdę to mogę zaoferować transport, zapewne będzie jechać z jednym wolnym miejscem, a wracać z dwoma wolnymi 🙂 [/s]
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 czerwca 2012 19:37
"Transport Koni Warszawa
W tym miesiącu dla zainteresowanych
1)do Gliwic
2)z Poznania
3)z Niemiec
Trasy łączone 🙂 "

edit: ‎30.06-1.07 Warszawa- Wrocław!
hej ludziska, mam pytanko czy orientuje sie ktos o mozliwosci wypozyczenie przyczepy dwukonnej z gdanska ? : ) galoopka ma niestety w remoncie.
klaudiabolusiowa - w Redzie w Pegazie wypozyczaja 2-konna przyczepe. Placilam 70zl za dobe.


Pod koniec przyszlego tygodnia (najprawdopodobniej w sobote 30.06.) bede wiozla konia z Olsztyna w okolice Warki. Przyczepa w strone Olsztyna bedzie jechala pusta, moze ktos z Warszawy czy okolicy wybiera sie z koniem na wakacje na warmie i chcialby sie zabrac ? 😉
I jeszcze jedno pytanie... od kogo z okolicy Warki/Warszawy mozna wypozyczyc 1-konna przyczepe ? Widzialam jakis czas temu ogloszenie na volcie, ale teraz nie moge znalezc 🙁
Czy ktoś może w przeciągu najbliższych 3 tygodni będzie wiózł konia na trasie Poznań - Biały Bór ? Pytam bo wiem że niedługo są zawody i sporo osób się wybiera, a chętnie bym się podłączyła pod transport (w jedną stronę).

demonowa masz pw cos mi sie pomiesząło z postem 😀
Angeel
Jednokonną wypożyczysz na Szyszkowej. Cena 135 zł/doba.

http://wypożyczalnia-przyczep.pl/
Demonowa - ode mnie nie chcieli kaucji 😉
armara - juz znalazlam, dzieki  :kwiatek: Na Szyszkowej 130 zl, a w "Zajezdzie Derby" 50 zl za dobe 🙂😉)
Poszukuje transportu dla jednego konia z okolic Zielonej Góry do Białego Boru w czwartek tj 28.06 i na powrót w niedziele
może wybiera się ktoś i ma wolne miejsce? :kwiatek:
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
23 czerwca 2012 22:22
Będę wracała pustą przyczepą z Kwidzynia do Warszawy dnia 1.07 lub 2.07. Ktoś chętny? Mogę podjechać kawałek w okolicach Kwidzynia lub Warszawy, lub zabrać kogoś na trasie ew. trochę zboczyć. Byle nie za dużo  😡 Więc bardzo chętnie zabiorę jednego konia praktycznie po kosztach.  :kwiatek:
Oferuje transport z Janek pod Żyrardów w niedziele (1.07) gdyby ktoś był chętny proszę o kontakt na priva, 1 miejsce wolne, potem przyczepa wraca na pusto, myślę, że nie byłoby problemu o coś zahaczyć 🙂
czy ktos wybiera sie jutro do Bajardo?
szukam transportu dla 1 konia z łomianek
W piątek 29  06 wolne dwa miejsca na trasie Garwolin - Warszawa- Olsztyn
W sobotę 30 06 jedno wolne miejsce na trasie Olsztyn - Warszawa
tel 502 538 892
Czy ktos ma namiary na kogos kto pozycza przyczepe 1 lun 1,5 konna w Krakowie lub okolicach? Zalezy mi tez by przyczepa byla w dobrym stanie....
Poproszę namiary na ten Zajazd Derby, gdzie przyczepki są po 50pln/doba. Jakie przyczepy tam mają?
Z warszawy do gliwic dwa puste miejsca w koniowozie jak cos.
Jutro!!!
Czy ktoś będzie jechał w okolice Mrągowa 6.07 lub w podobnym terminie i miałby miejsce na jednego konia?
[s]Potrzebuję 1 miejsce dla spokojnej klaczy na trasie:

Celinów (Mińsk Mazowiecki) - Aromer Józefin: wyjazd 30 czerwca po południu/wieczorem lub 1 lipca rano
i na powrót czyli 
Aromer Józefin - Celinów (Mińsk Mazowiecki): 1 lipcawieczorem.

Jedzie ktoś może w tych okolicach na zawody i byłby gotowy nas "podrzucić"??? 🙂[/s]
potrzebuję wypożyczyć koniowóz dwukonny (koniecznie koniowóz!! ten na prawo jazdy kat. C)
najlepiej z Warszawy lub okolic, na dobę, początek sierpnia  :kwiatek:

ew.
szukam transportu 1.08 do Dąbrówki Małej (inaczej okolice Olsztyna)
Orientuję się ktoś może ile kosztuje transport konia z warszawy do Rzymu ?

A może ktoś miał by potrzebe zrobić transport łączony w celu mniejszych kosztów?
Musisz liczyc conajmniej 5500 zl do rzymu, bez laczonego transportu. Wlasnie wpadlo mi do glowy ze Fantazja forumowa bedzie sciagac konia do wloch niedlugo, albo wiem moj przewoznik ma trase do monachium niedlugo. Moze to jakos ci pomoze zaoszczedzic.
mirazon, już właśnie Ci odpisałam w drugim wątku o transporcie
Na tą chwilę mam zainteresowana osobę na transport do Rzymu

Jak ktoś będzie zainteresowany, to wystarczy mu takie info - cena, adres strony, zdjęcia - to sobie można poprzesyłać na PW.
Przecież to wszystko jest już bez problemu do znalezienia w internecie, po co dublować?
Czy ktoś się wybiera na trasę Poznań-Kraków może?
Pozdrawiam
Ten portal zawsze miał jeden minus nawiedzonych moderatorów 🙂

Nie każdy siedzi 24h przy kompie.... Podany adres strony przyspieszył by kontakt.....

Temat "TRANSPORT- szukam, oferuje"  Ja zaoferowałem swoje usługi, oferując podaje się cenę i inne rzeczy chyba że to tylko puste pytania maja być na tym wątku  ;d


Pozdrawiam wszechwiedząca moderatorkę ;d 
Masz racje przyjacielu Ciekawe kim ta Pani moderatorka jetst....

Pewnie tak jak mowisz.....
Ja dalej zapraszam na swoja strone w zakladke

No chyba ze ta Pani ma problem z jezykiem polskim.....
Ja "Oferuje transport"
Zapraszm wszystkie osoby potrzebujace łączonych transportow w celu obnizenia kosztow...
A jak "Pani" moderatorka nie ma co robic to proponuje na jakims randkowym portalu sie zarejestrowac....
Tam jest wiecej atrakcji...
Ale nie wroze powodzenia z taim podejsciem 🙂
Pozdrawiam Marek
 Obrażanie innych użytkowników forum i brak edycji postow
Mam 4 miejsca dla koni lipiec/sierpień kierunek Hiszpania może ktoś potrzebuje.... jedziemy przez Poznań>Niemcy>Belgia>Francja>Hiszpania
witam,
czy ktos sie wybiera na zawody 15.07 do lazienek?
potrzebuje transportu z lomianek dla spokojnego konia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się