TRANSPORT- szukam, oferuje

Szukam transportu na trasie ok. Tczewa - Nowy Sącz, termin do uzgodnienia, najchętniej końcówka czerwca- lipiec.
Pozdrawiam

NIEAKTUALNE

już nieaktualne 🙂
Poznań - Warszawa = czy ktoś niebawem jedzie??
połowa lipca lub jego końcówka jade ze Sląska(okolice Katowic) do Dziemian ( pomorskie) i z powrotem.
karolciaequilano   marzenia się spełniają
07 maja 2012 19:49
W połowie czerwca będę mieć miejsce w przyczepie na trasie BIAŁA PODLASKA- WARSZAWA- ŁÓDŹ i potem z powrotem na początku września 🙂

Nieaktualne już- znalazłam osobę
[s]Mam pytanie czy ktoś będzie chętny by dołączyć się do transportu. Ja będę jechała z Warszawy (stajnia Olender, okolice Nowego Dworu Maz.) za Wyszków, więc może jeśli ktoś będzie chciał jechać na mazury lub gdzieś w okolice Białegostoku, Ostrołęki to chce obniżyć koszty, chce jechać do Wawy z tamtych okolic bo przyczepa będzie wracać pusta.

Transport jedzie w sobotę o 7.00 z Olendra[/s]
NIEAKTUALNE
[s]ponownie...,

szukam osoby,ktora przewiezie mi przeszkody (5kpl stojakow 160cm i 10 dragow 3m),moze to byc prywatna osoba z przyczepka-nie koniecznie konska/autem dostawczym
trasa Radom-Łomianki


BARDZO PILNIE[/s]

NIEAKTUALNE
Szukam chętnego na wspólny transport Warszawa- okolice Hamburga. Tam- 2 konie, powrót na pusto. Termin z grubsza do uzgodnienia.
Chętnie dołączę się do transportu z Warszawy do Wolty Żółwin w dni 19.05 lub zabiorę ze sobą jednego konia.
Szukam transportu dla siebie i 3 miesięcznego psa z Warszawy na 1 czerwca ew trochę później w okolice Starogardu Gdańskiego, Tczewa, Trójmiasta.
Świebodzin - Poznań - Warszawa 2 miejsca 01.06 Zapraszam
Szczegoły www.taxidlakoni.pl
SZUKAM transportu dla 1 konia na trasie Lublin - Skarżysko-Kamienna w jedną stronę w dniach od 7 do 14 czerwca . Jeśli ktoś jedzie np z Białki z championatów na południe Polski lub z innego powodu i ma 1 miejsce w przyczepie chętnie się zabiorę z moim niekonfliktowym koniskiem .
Jeśłi dało by radę do kogoś dołączyć z warszawy do wyszkowa dokładnie kamieńczyka pomiędzy 5 a 8 czerwca z chęcią dołączę.
Warszawa - Gdańsk 2 wolne miejsca 22.06
Gdańsk- Warszawa 1 miejsce 22.06
Zapraszam



Warszawa - Rzeszów 23.06 1 wolne miejsce
Rzeszów- Warszawa 2 wolne miejsca.
Zapraszam

po pierwsze- edytuj posty, po drugie, to nie jest watek do prowadzenia dzialanosci komercyjnej, nie wstawiaj tu linkow do swojej strony. czy transport ktory oferujesz jest okazyjny? po nizszej cenie?
W dniach 11-17 czerwca będę wieźć konia z Krakowa do Gliwic (do kliniki), jeśli ktoś chciałby się podłączyć to zapraszam🙂
Poszukuję chętnych do wspólnego transportu Łódź Warszawa dla 1 konia -termin,lipiec-sierpień🙂
nieaktualne
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
20 maja 2012 18:39
jakby ktoś po śląskim potrzebował się przetransportować  26.V
Zawiercie - Zbrosławice Zbrosławice Zawiercie, jedno miejsce wolne.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 maja 2012 19:01
Początek czerwca kierunek Anglia 1 miejsce wolne z Polski powrót cały koniowóz do dyspozycji... Transport łączony 🙂
http://transportkoni.e-klangor.pl/
Szukam wspólnika na trasie woj.małopolskie - woj.pomorskie  lub odwrotnie ❗   Może ktoś chce sie podłączyć z koniem  👀 Niekoniecznie z tych docelowych województw,byle na trasie, np. z Gdańska do Łodzi czy np. z Krakowa do Bydgoszczy, to nie ma problemu  🙂 Termin:czerwiec.
Okazyjny transport Klinika Gliwice- Warszawa 2 wolne miejsca
Zapraszam !!!30.05
Czy jedzie ktoś z Rzeszowa do Krakowa 27 maja i ma jedno miejsce wolne?
Ewentualnie czy ktoś w Krakowie pożycza przyczepę jednokonną o DMC do 1300kg? Jakieś namiary?
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 maja 2012 09:47
W poniedzialek 28.05 wolne 2 miejsca na powrót z Trójmiasta w okolice Poznania.
szukam transportu dla 2 kucykow szetlandow

Radom-Łomianki poczatek czerwca
Szukam transportu na trasie Warszawa – Łódź na początku czerwca. Może ktoś jedzie w tym kierunku i ma wolne miejsce w przyczepce  🙂

Jeśli nikogo nie znajdę, to z kolei mogę zaoferować wolne miejsce na tej trasie (wtedy przyczepa będzie na pusto wracała z powrotem.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
31 maja 2012 13:12
Czy ktoś pod koniec czerwca będzie chciał jechać na trasie wrocław - warszawa?
Szukam okazyjnie transportu dla mojej klaczy z okolic Przemyśla w okolice Częstochowy w czerwcu(dowolny termin)lub jeśli nie znajdę to mogę zabrać jednego konia z okolic Częstochowy do Przemyśla lub odwrotnie.Tel.692-222-786 lub buckaroo@wp.eu
Nieaktualne.
Czy w okolicy Świebodzina/zielonej góry  ma ktoś do wypozyczenia przyczepkę jedno konną lub na półtora konia?
Aleqsandra, jest taka szansa ze moj bedzie wracal z gliwic pod koniec czerwca, aczkolwiek to nie jest pewne. Jutro z gliwic jedzie koniowoz z pustym miejscem do warszawy, albo nawet z dwoma, cena bardzo okazyjna. 
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
10 czerwca 2012 22:05
Arimona, to się zgadamy, bo u mnie data jest płynna
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się