TRANSPORT- szukam, oferuje

karolciaequilano   marzenia się spełniają
02 marca 2012 12:58
29.03 jadę z Warszawy na HAMP do Leszna i mam miejsce w przyczepie. Jak ktoś by chciał się przybrać proszę pisać 🙂
Poszukuję transportu na trasie Wrocław - Szczecinek, chętnie się do kogoś podłączę - dla 2 kobył.
chetnie sie podlacze do transportu na trasie RADOM->WARSZAWA  10-11marca
ew ja wynajme przyczepe z w/w miast i bede szukac kogos na doczepke z mozliwoscia wyznaczenia dalszej trasy
Wstępnie szukam wspólnika do transportu na trasie WARMIŃSKO-MAZURSKIE(okolice Mrągowa)  -  MAŁOPOLSKA (okolice Krakowa)  🏇 Termin wstępnie koniec kwietnia początek maja. Wszystkie opcje do dogadania  🤣
Witam

poszukuję chętnych do współtransportu konia.
Ja będę w najbliższym czasie przewoziła swojego na trasie Nasielsk - Gdańsk.
Jeśli ktoś jest chętny by się podłączyć i rozłożyć koszty - proszę o info.

Ewentualnie jeśli ktoś posiada informację o okazyjnym transporcie - również proszę o info...

Będę wdzięczna za wszelkie info / rady / podpowiedzi
W najblizszym czasie bede jechal w tych oto kierunkach.
Jezeli komus pasuje zapraszam...

http://www.taxidlakoni.pl/transporty.html

Jezeli nie znalezliscie Państwo interesujacej  trasy prosze o kontakt a dodam poszukiwana prza Was trase.

Pozdrawiam....
delta   Truth begins in lies.
18 marca 2012 10:34
Jakby ktoś z Krakusów wybierał do Bolęcina początkiem kwietnia i posiadałby wolne miejsce to jestem chętna na zabranie się 🙂
W okolicy końca marca / początku kwietnia będę wieźć jednego konia na trasie Warszawa / Kraków. Gdyby ktoś się chciał dołączyć, albo sam miał w planach transport w te rejony (albo też Katowice, Tarnów, czy pod drodze Kielce), to proszę o info.
Szukam transportu do Włoch, może ktoś się wybiera w najbliższych miesiącach?
W najbliższym czasie (tj.do 26go marca) szukam transportu na trasie Kępno - Kwidzyn. Jeśli ktoś wybiera się i ma 1 miejsce wolne w przyczepie dla roczniaka - chętnie dołączę się do transportu i podzielę kosztami przejazdu.

Kępno (mniej więcej między Wrocławiem a Kaliszem), Kwidzyn (między Malborkiem a Grudziądzem). trasa 340 km.

jeśli nic nie znajdę do 26go, pusta jednokonna przyczepka będzie jechała z Kwidzyna do Kępna przez Grudziądz, Toruń, Konin, Kalisz.

asiags@o2.pl


Witam,
Oferuję swoje usługi jako kierowca. Posiadam prawo jazdy kat. B+E (przyczepa). Jeżeli ktoś posiada zestaw i potrzebuje kierowcy to proszę pisać.
Pozdrawiam, Beata
Poszukuję transportu Trójmiasto - Poznań Klinika dr Przewoźnego!
Po 27 marca będę odbierać konia z kliniki w Gliwicach i wieźć do Warszawy. Szukam kogoś do spółki w transporcie- może ktoś też ma konia do transportu z tamtych okolic do Wawy, albo chce wywieźć.
witam,

szukam osoby,ktora przewiezie mi przeszkody (5kpl stojakow 160cm i 10 dragow 3m),moze to byc prywatna osoba z przyczepka-nie koniecznie konska
trasa Radom-Łomianki
Potrzebuję współtransportowca na trasie Wawa- Niemcy. Ten ktos mógłby jechać dalej, nas wysadzić po drodze i zabrać wracając. Wszelkie opcje mile widziane🙂 Pilnie- początek maja.
Warszawa-Wrocław w najbliższych dniach będę tam wiozła swojego konia może ktoś jest chętny się podłączyć lub  jedzie w tym kierunku .
Planuje wstępnie transport na czerwiec-lipiec. Transa to: Niemcy - Wrocław i Wrocław - Niemcy. Mam jedno wolne miejsce w przyczepie. Trasa po Niemczech i Polsce do uzgodnienia. Preferuję by współtowarzyszem był wałach bądź grzeczny ogier. Jadę z Ogierem - również grzecznym :-)
Planuje wstepny transport walacha z pomorza pod Warszawe za ok. miesiac. Ktos chetny ?
Transport Białystok - Warszawa - w dzień powszedni
edit: nie aktualne
potrzebujeprzetransportowac 1 konia  21.04 na zawody do Legii Kozielskiej z Łomianek
moge sie podlaczyc do kogos po trasie,badz wynajac

prosze takze o kontakty osob ,ktore bylyby zainteresowane wynajeciem transportu z okolic Łomianek
Witam, szukam w najblizszym czasie transportu dla grzecznego ogiera z okolic Warszawy, do Niemiec (okolice Düsseldorfu)
Szukam wspólnika na trasie Kraków - Mrągowo 🏇 i okolice
Pilnie potrzebna osoba do łączonego transportu Warszawa - Londyn...
http://www.taxidlakoni.pl/transporty.html
Moga byc Niemcy Holandia...
Wybiera się ktoś 5 lub 6 maja do Koszalina i jedzie przez Kołobrzeg?
Wybieram się z Warszawy do Sopotu na zawody 24-27.05 i mam jedno miejsce w przyczepie, chętnie kogoś przygarnę  :kwiatek:

Jadę 22.04 na trasie Warszawa - Poznań - Warszawa - mam  2 wolne miejsca do Poznania i jedno miejsce wolne w przyczepie do Warszawy.
tel 514 876 175
wiem że jest to już jutro ale może ktoś się trafi ;-)
Posiadam wolne miejsce w przyczepie na trasie Poznań(okolice)- Gniezno(Premiowanie źrebiąt) 19 maja br. Koszt to połowa transportu.
zainteresowanych prosze o kontakt pw lub 660766333
Dołączę do transportu

Poznań (pobranie konia)  - Warszawa - południowa (dostarczenie konia) dla kobyły
II połowa maja
Zapraszam do kontaktu i umieszczania swoich "okazyjnych" transportow na mojej stronie...
http://www.taxidlakoni.pl/transporty.html
jadę spod krakowa w okolice opola/wrocławia - z jedną małą kucyczką. na trasie "tam" jedno wolne miejsce, na trasie z powrotem dwa wolne miejsca. termin do uzgodnienia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się