wątek KOŃ POLSKI - wątpliwa postawa administratora Re-Volta

Szanowni Państwo,

W poprzednim tygodniu rozpocząłem wątek dotyczący zmian w Koniu Polskim, którego jestem czytelnikiem od wielu lat.  Po kilku niezwiązanych bliżej ze sprawą odpowiedziach na mój post (dosłownie jeden), administrator doszedł do wniosku, że założenie wątku jest moją działalnością marketingową i zakończył go. Uważam, że w tym wypadku nadużyciem i skandalem jest zarówno posłużenie się moimi danymi osobowymi jak i domniemanie iż nie mam prawa interesować się prywatnie, lub zawodowo końmi. Nie wydaje mi się, żebym w jakimkolwiek stopniu naruszył regulamin.
Jeśli taka jest praktyka tego forum pozostaje mi tylko więcej z niego nie korzystać i nie rekomendować nikomu z moich znajomych. Miałem jednak nadzieję , że jego celem jest możliwość wymiany informacji między osobami zainteresowanymi tematami jeździeckimi, a nie miejscem wyrażania osobistych frustracji.
Pozdrawiam
gdzie posluzono sie twoimi danymi? w ktorym miejscu?
watek byl zalozony w celu marketingowym a nasz regulamin wyraznie mowi o tym, ze reklama i autopromocja na forum sa zabronione. jest to zapis wprowadzony przez administratora i wlasciciela forum.
[quote=regulamin]2. Forum nie jest tablicą ogłoszeniową i boardem reklamowym. Zabronione jest umieszczanie ofert handlowych, przekazów reklamowych, prowadzenie promocji czy reklamy firm, stajni, sklepów i innych przedsięwzięć komercyjnych, zarówno w formie tekstowej jak i graficznej.
Szczególnym restrykcjom zostaną poddane osoby, których obecność na forum ogranicza się do działalności promocyjnej / autopromocyjnej, które nagminnie naruszają regulamin i nie stosują się do zaleceń moderatorów.[/quote]
dodatkowo temat o prasie branzowej jest i temat konia polskiego jest tam omawiany. nie bylo potrzeby tworzyc kolejnego watku- chyba, ze na potrzeby reklamy.
i prosze przestac mi wmawiac, ze nie taki byl cel, bo tak sie sklada, ze oprocz wirtualnego istnienia funkcjonuje rowniez w rzeczywistosci, mam znajomych, uszy i oczy. a dzieki temu nieco sie orientuje kto, z kim i co.
Dopuszczalne jest zamieszczanie ogłoszeń drobnych w przeznaczonych do tego wątkach.
nie wiem jakich ma Pan  znajomych, ale być może poinformowali oni Pana też o tym, że między innymi zajmuję się reklamą w prasie branżowej i jestem zainteresowany zmianami na tym rynku.  nie wczytywałem się w wątki na forum bo po prostu chciałem wiedzieć jakie są planowane zmiany KP dlatego założyłem nowy. Nie jestem z wydawcą związany w żaden sposób, nie przyszłoby mi do głowy osobiście zajmować jego promocją i nie rozumiem tego typu ograniczeń, a przede wszystkim formy w jaki odnosi się Pan do uczestników tego forum, które znam ze względu na uprawiane hobby. Naturalne byłoby raczej wysłanie informacji lub zwrócenie uwagi jeśli ma Pan wątpliwości, a nie stawianie się w roli wyroczni czyichś intencji.  Rozumiem, że Pan wie jednak lepiej. Szkoda.
Panie Katijo daj Pan spokój! 😜
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 października 2011 21:19
Clint - nie odchodź z forum, proszę! Jesteś super!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 października 2011 21:40
pieszczoch  😜
Clint Eastwood, nie wiem czy wiesz, ale netykieta sugeruje zwracanie sie per "ty". w dodatku jestem rodzaju zenskiego co sugeruje moj nick i avatar.
moze jednak nalezalo sie w watki wczytac, bo wszystko o co zapytales juz zostalo powiedziane w wymienionym przeze mnie watku. ostrzezenia za duble i reklame jednak nie dostales, wiec nie wiem w sumie jaki masz problem. co do formy- watek zostal po prostu zamkniety. nic obrazliwego tam nie napisalam. znow zapytam- gdzie zostaly podane twoje dane osobowe, bo pojawil sie zarzut posluzenia sie nimi.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 października 2011 21:55
I jaka jest niby wątpliwa postawa Quanty? Że nie chce reklamy na swoim forum?
ufff! dobrze clint ze sie jako tako wylgales i ze ci chyba wybacza 🙂 bo juz ktos mnie pytał czy ty to ja ... bo podobienstwo clinta do harrego uderzajace ... trzymam kciuki
Kurczę! Dlaczego najfajniejsze afery są zawsze, kiedy ja już śpię z kurami?
No, no, Clint przemawia prawie jak F.  Ciekawe, czy ją pobije  🙂
trusia, nie dopuscimy do tego 😎
No, żesz. Poszłam spać a tu takie rzeczy.
Ja wspieram KP.
Kupowałam tę gazetę jak Was nie było jeszcze na świecie.
W Zamościu przychodziło do kiosku tylko kilka i trzeba było polować.
I został mi sentyment . Bardzo kibicuję, żeby gazeta znów była fajna.
I nowy numer już jutro lub pojutrze .
A tu taki falstart na forum zrobił jakiś inny samorzutny miłośnik.
A mogłam ja założyć.  😂
Kurczę, nie porównujcie do "Przedsionka Raju" . Proooszę.
:kwiatek:
Ja wspieram KP.
a ja teraz wręcz przeciwnie, bo przyjaciół też trzeba sobie umieć dobierać!
a "pan od marketingu" chyba dostaje zlecenia tylko "z notesu", bo wykazał się arcydyletanctwem i w tym zawodzie powinien zdechnąć z głodu 😁
rejestrowanie się na forum 30 września br. - tylko po to by założyć wątek o KP, pomimo, że wątek o prasie branżowej istnieje - przy czym łamie się tym regulamin tego forum - naprawdę jest podejrzane  🏇
rejestrowanie się na forum 30 września br. - tylko po to by założyć wątek o KP, pomimo, że wątek o prasie branżowej istnieje - przy czym łamie się tym regulamin tego forum - naprawdę jest podejrzane  🏇

No jest. Ale z drugiej strony tak naiwne, że nie bardzo wierzę, żeby jakiś profesjonalista to "zawodowo" zrobił.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 października 2011 12:33
Możesz nie wierzyć, bo kochasz KP, a fakty są jakie są... Może to nie jego praca, ale nawet jeśli nie zrobił tego z polecenia KP, niewiele to zmienia.
Możesz nie wierzyć, bo kochasz KP, a fakty są jakie są... Może to nie jego praca, ale nawet jeśli nie zrobił tego z polecenia KP, niewiele to zmienia.

Możemy snuć domysły. Bo nie znamy prawdy.
Wychodzi na to, że "Przedsionek Raju" był znacznie inteligentniej reklamowany .  😂
Długo i mocno.
A co do kochania Konia Polskiego to może "kocham" to za duże słowo?
Jakoś nie używałam go dotąd w odniesieniu do gazety.
Lubiłam, może polubię nową wersję. Daję duży kredyt zaufania.
I nie wiem czy pisząc to reklamuję czy wręcz odwrotnie?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 października 2011 12:45
Jak to nie znamy prawdy? To nie katastrofa smoleńska, koleś zarejestrował się na forum i jego pierwszy post był równocześnie tematem o nowym KP. Co w tym niejasnego?
Jak to nie znamy prawdy? To nie katastrofa smoleńska, koleś zarejestrował się na forum i jego pierwszy post był równocześnie tematem o nowym KP. Co w tym niejasnego?

No obiektywnie pisać mi trudno, ale jest słowo przeciw słowu.
Reszta to domysły.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się