Świąteczne kartki re-voltowiczów II edycja

1. Karla🙂
2. ChingisChan
3. Bemyself
4. Ikarina
5. Ovca
6. JARA
7. Alabamka
8. Naciau
9. fin
10. Bischa
11. Olkaaaaaaa
12. Cierp1enie
13. Dworcika
14. Atamanka
15. napebow
16. cavaletti
17. pokemon
18. Moon
19. aketter
20. Plamkakochanie
21. emade
22. monia
23. monisiaxp
24. Horciakowa
25.martva
26.Arroch
1. Karla🙂
2. ChingisChan
3. Bemyself
4. Ikarina
5. Ovca
6. JARA
7. Alabamka
8. Naciau
9. fin
10. Bischa
11. Olkaaaaaaa
12. Cierp1enie
13. Dworcika
14. Atamanka
15. napebow
16. cavaletti
17. pokemon
18. Moon
19. aketter
20. Plamkakochanie
21. emade
22. monia
23. monisiaxp
24. Horciakowa
25.martva
26.Arroch
27. Baffinka
pytanie w kwestii formalnej- czy tak jak w poprzedniej serii bedzie mozna wyslac liste  antyadresow-osob, do ktorych nie chce sie wyslac kartki?
i co z calkiem nowymi, "bardzo niepelnoletnimi" uzytkownikami ktorzy dopisuja/beda sie dopisywac? :kwiatek:
Co do szczypiorków warto się "naradzić "
Listy możecie wysłać ale niech nie będą za długie  😁
20. Plamkakochanie
21. emade
22. monia
23. monisiaxp
24. Horciakowa
25.martva
26.Arroch
27. Baffinka
28. Buyaka
ale z drugiej strony, jesli sie nie ma ochoty pisac do kogos eseju, to wystarczy po prostu napisac formułkę wesołoświąteczną i tyle, chyba to nie bedzie az tak uciazliwe?


co do szczypiorów, moze jakis limit rejestracyjny/postowy?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 października 2011 08:02
A to można było mieć anty listę?
Dla mnie to właśnie bez sensu, podobno święta to czas wybaczania  😁 więc chyba lepiej napisać po prostu Wesołych Świąt i tyle. Bo się zrobi tak jak w zeszłym roku, że ktoś pocztówki nie dostał..
byly antylisty, ja np.  nie chce wysylac kartki osobie,ktorej nie trawie,o ktorej pisza ludziki w nieuczciwych, jak ja wylosuje to po prostu jej nie wysle wiec lepiej od razu to zglosic.
Zeszlym razem mialam dwa takie nicki
a ze szczypiorkami po prostu sie boje, ze znow nie powysylaja ludzikom pocztowek...
to ja sie zapytam, czy jesli mi się trafi użytkownik, który bardz mi swoimi wypowiedziami przypadł do gustu, to mogę wysłać taką troszkę specjalną kartkę? np większą, z dołączonym listem, czy jakas pierdołą? bo wielu jest takich uzytkowników, którym chetnie bym okazala sympatię 😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 października 2011 08:19
bemyself, wysyłasz co chcesz :P Nie ma określonych standardów 🙂
bemyself ja rok temu wysylalam "minipaczki"😀
oo to super  🏇  ja nie mam do nikogo nic, tylko bym prosila o osoby udzielające się, bo lubię pisac listy, a ciezko cokolwiek napisac do osoby, która wyslala 10 postów:P

to ja juz sie szykuję na minipaczki  🏇 oby nikt sie nie obrazil za recznie robione kartki  😡 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 października 2011 09:13
lubię pisac listy

Mi bez okazji możesz listy pisać  😁
recznie robione byly bardzo mile widziane🙂
ja kilka ha czytalam posty osob,ktore wylosowalam i dzieki temu moglam im napisac bardzo indywidualne zyczenia🙂

aa ja cos przemyce..skoro ktos lubi pisac jest cos  takiego jak marzycielska poczta,spotkalam wolontariusza tej organizacji  i teraz pisze dluuugi list do malej chorej dziewczynki
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 października 2011 09:31
Ja strasznie lubię pisać listy i dzięki postcrossingowi utrzymuję kontakt z trzema dziewczynami. Z Rosji, Białorusi i Stanów Zjednoczonych. Mimo, że kompletnie mamy inne zainteresowania to piszemy do siebie listy, opisując co nad spotkało w ubiegłych tygodniach, gdzie byłyśmy, co wydarzyło się w naszych miastach w tym okresie.
Tylko po angielsku tak łatwo nie pisze się 🙂


EDIT:
Karla! Weszłam na stronę tej Fundacji? I uważam, że to świetna akcja, może trochę ją rozreklamować na forum ?
lubię pisac listy

Mi bez okazji możesz listy pisać  😁


nie ma sprawy, jak tylko bede miala wiecej wolnego, zacznę skrobać😀
Jara no  jak masz pomysl jak to zrobic to jasne🙂
Też chcę! 😅

20. Plamkakochanie
21. emade
22. monia
23. monisiaxp
24. Horciakowa
25.martva
26.Arroch
27. Baffinka
28. Buyaka
29. Vuko
To i ja się pobawię z Wami 😀
20. Plamkakochanie
21. emade
22. monia
23. monisiaxp
24. Horciakowa
25. martva
26. Arroch
27. Baffinka
28. Buyaka
29. Vuko
30. liberian_girl
I ja, i ja!  😁

24. Horciakowa
25. martva
26. Arroch
27. Baffinka
28. Buyaka
29. Vuko
30. liberian_girl
31. Kopyciak

24. Horciakowa
25. martva
26. Arroch
27. Baffinka
28. Buyaka
29. Vuko
30. liberian_girl
31. Kopyciak
32. Ciri
Może wziąć po uwagę bycie a nie pisanie? Łączny czas zarejestrowania, data rejestracji ?  Sporo osób traktuje voltę jako źródło wiedzy, rzadko pisze a regularnie czyta 🙂 Ew. limit typu 15-20 postów. 
Swoją drogą taki voltopy postcrossing był by fajny  😜 A jeszcze lepiej z listami. Losujesz osobę, do której napiszesz list, pomogłoby nam się poznać i w pewnym sensie zintegrować 🙂 Ale nie umiem sobie do końca tego wyobrazić.
Swoją drogą apropo listów...
Sątakie jakieś "zeszyciki" z adresami, ludzie się wymieniają tymi książeczkami, mnóstwo, mnóstwo ludzi się poznaje... To jest postcrossing?
Ja bym była jak najbardziej za, kiedyś mnóstwo listów pisałam, teraz poza moją przyjaciółką nie mam do kogo pisać 🙁
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
03 października 2011 15:22
25. martva
26. Arroch
27. Baffinka
28. Buyaka
29. Vuko
30. liberian_girl
31. Kopyciak
32. Ciri
33. Maddie
Nie,  postcrossing polega na wysyłaniu przede wszystkim pocztówek  🙂
Jakbyś znalazła kiedyś takie coś to poproszę o linka  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 października 2011 15:31
Ja jestem chętna na pisanie listów! 🙂
Może ktoś ma pomysł jak to ogarnąć od strony technicznej ?
Zapisy, adresy  na pw, dostajesz numerek, raz-2 razy w miesiącu dostaniesz numer innej osoby, nick i adres?
Coś w tym stylu.
Ale moim zdaniem łatwo dojść do tego, kto nie wysłał kartki.
Przecież koordynator chyba zapisuje sobie kto kogo ma. Np ja nie dostałam jednej kartki, więc chyba powinien gdzieś mieć zapisane kto "miał mnie" i wiadomo kto nie wysłał.
Mam nadzieję, że napisałam zrozumiale?
Dojść łatwo ale chodzi o to aby nie dopuścić do takiej sytuacji 😉 Głupio chyba potem wiedzieć kto to był i dostać "wymuszoną" kartkę a nie wysłaną przez własne chęci  😉
Chyba bardziej chodzi o uczestnictwo w kolejnej edycji tych osób które nie wysłały... Żeby znowu nie dopuścić do takiej sytuacji, bo w poprzednich edycjach było kilka takich akcji że ktoś nie dostał
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się