Dzierżawa konia

Hej ! Mam na imię Dominika
mam 13 lat. Jestem osoba odpowiedzialną i  mieszkam w Częstochowie, jeżdżę już z parę latek, jednak z 2 letnią przerwą. Oczywiście potrafię galopować xD ale nadal się ucze, nie poprzestaję .  potrafię zapanować nad trudniejszymi końmi. Planuję dzierżawę konia od kwietnia, jednak teraz zamieszczam nowy wątek ponieważ trudno znaleźć
dobrego konia dla siebie. Cena dzierżawy za całkowite koszty utrzymania konia, konik stał by w częstochowskiej stajni ( prawdopodobnie).
Dzierżawa tylko możliwa z całym sprzętem dla konika, czas w którym konik by u mnie stał jest nieokreślony, raczej jak pasuje właścicielowi konia,
możlwość uzgodnienia terminu. Najbardziej interesuję mnie konie powyżej 10 lat, zdrowe, bez narowów i raczej spokojne do 160 cm w kłębe.
Narazie jeżdżę rekreacyjnie, jednak planuję to zmienić. Dobrze gdyby konik skakał do chociaż 80 cm, chociaż to nie jest konieczne. Rozważę każdą propozycję : )
odpowiadajcie albo w wątku albo na email dominika.zurawska@poczta.onet.pl
Takie rzeczy zamieszcza się w ogłoszeniach 😉
Oczywiście potrafię galopować xD 


Ale jesteś na 100% przekonana, że potrafisz galopować?  😀
Bo można galopować robiąc przy tym milion błędów. Sam fakt tego, że jest się w galopie, nie oznacza że się potrafi galopować.
Czy jesteś absolutnie pewna, że masz prawidłowy dosiad i prawidłowo stosujesz pomoce w galopie, umiesz konia prawidłowo w galopie ustawić?
Można niby potrafić galopować, czyli wpędzić konia w galop, ale ogólnie robić to: źle, tragicznie, słabo, średnio, w miarę dobrze, nieźle...
to byl skarkazm, żeby ludzie nie pomysleli że jestem jakąś dziewczynką co ma podniete że potrafi galopwać x D
ogólnie myślę, że dobrze sobie radzę w galopie, jeśli ktoś ma duuuuże wątpliwości to mogę oczywiście przesłać film z moim galopem i ogólnie jazdą  🏇
po co ci wątek? przeciez są ogloszenia od tego

mam 13 lat. Jestem osoba odpowiedzialną i  mieszkam w Częstochowie, jeżdżę już z parę latek, jednak z 2 letnią przerwą

acha, czyli ile lat juz jezdzisz skoro 13-2=11?  jezdzilas juz jako 5 letnie dziecko zapewne 😁
nie, zaczęłam jeździć w wieku 7 czy 6 lat potem jeździlam 2 lata, przestałam ponieważ musiałam zmienić stajnię,w tej której kiedyś byłam nie była za miła atmosfera i kazali mi na 2 lekcji galopować. potem znalazłam stajnie w częstochowie i jeżdżę w niej do dziś..
na ogłoszeniach też dałam, więc..


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się