Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

Gillian, popłakałam się ze śmiechu!!!!! 
ja też bym się śmiała gdyby nie to, że uświadomiłam sobie jak koszmarnie muszę wyglądać saute - nienaturalnie blada cera, pandy pod oczami i piegi  😂
eeetam, piegi to super ozdoba twarzy. Bardzo bym chciała mieć piegi.  A blada twarz w niektórych krajach (tam, gdzie mocno świeci słońce) jest uważana za sexy.  A pandy znikną, jak się wyśpisz  😉
albo nałożysz tapetę 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 października 2015 10:09
Ja za to usłyszałam: "spoko, fajnie, że bez makijazu nie straszysz" 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2015 10:22
Trusia zależy jeszcze jakie masz piegi- bo ja często słyszę "ubrudziłaś się na twarzy", paczę w lustro... a tam piegi 😵 Własną córkę ostatnio czyściłam parę minut zanim się zorientowałam, że te czarno-brązowe kropy to też zalążki piegów 😡
I ciężko jest dobrać makijaż- bo jak podkład to albo bardzo mocny(żeby zakryć) albo tak delikatny, że nie ma sensu nakładać 😉 I zawsze wygląda się, jakby makijaż był niedbały, bo właśnie piegi robią takie wrażenie.
No ja nie polecam 😁 Chyba, że ma się taką typowo wyspiarską urodę- bladą cerę, zielone oczy, rude/kasztanowe włosy. Wtedy jest spoko 😉
Naturalnie ekspertem od piegów nie jestem, więc nie będę się sprzeczać, że nie ma takich, które wyglądają jak zabrudzenia. Ja takich nie widziałam, a w pracy mam koleżankę, która ma piegi na całej twarzy (nawet na czole) i wygląda z nimi ślicznie.  Bez piegów by była tak zwyczajna.  Hurra dla piegów!    😅    🏇  💃
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2015 11:21
To chyba taka norma, że kobity nie są zadowolone ze swojego wyglądu i zawsze by coś zmieniły 😁 Mi się marzyła zawsze jasna, gładka cera bez piegów i kręcone, bujne loki- a włosy mam proste jak drut i twarz w kropy 😁
Ze zmian ja bym tylko i wyłącznie zoperowala sobie nos bo po 2 złamaniach wyglada jak kalafior  😂 Włosów mogłabym miec wiecej, ale poza tym dla mnie jest ok, nie narzekam i dlatego tez (a także: len) nie nosze makijażu 😉
Kaprioleczka, a masz, a masz    🤬      To za ten połamany nos - widzialam zdjęcie w innym wątku.   
Tam tylko taki kąt ujęcia dobry... Na szczęście są i takie bo bym musiała nosić papierowa torbę na głowie 😁  (to tak żartem oczywiscie 😉 )

Moze mi sie bardziej rzuca w oczy bo wiem jaki miałam a ten nijak go nie przypomina  🙄
No dobra. A jak byście się czuły, jakbyście szły na rano do pracy. Umalowały się, naprostowały włosy, założyły zgrabne ubranko i poszły zadowolone. A koleżanki w pracy, które też przyszły na rano witają was słowami wypowiadanymi z czułością i zrozumieniem:
- Oooo...a ty po dyżurze, po nocy, tak?
No i co? Nic tylko je zabić, nie?  😉
mnie ciągle ktoś pyta czy jestem po nocy bo kiepsko wyglądam, przynajmniej mam wymówkę 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 października 2015 14:04
tunrida, odpowiedziałabym "właśnie miałam ciebie o to samo zapytać" 😀
CzarownicaSa, jako dziecko miałam piegi, w sumie do mniej więcej 25 lat je miałam. A teraz...poznikały. Wyłażą czasem latem, ale to muszę być dużo na słońcu. I jest mi ich żal 🙁. Uwielbiałam je jak byłam mała i tak mi przykro, że sobie poszły 🙁
Za każdym razem kiedy jestem mega niewyspana moja babcia mówi "ojej jak ty ładnie dzis wyglądasz chyba się dzisiaj wyspałaś" 😁 albo cos w tym jest albo mi do twarzy z oczami "na pandę" 😉
Dżastin ale chyba nie wirowałaś kota z gaciami przez kilkadziesiąt minut? 


😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 października 2015 19:14
2010-2012 Kogucik company
2012-2015 Zdzichu ze szwagrem & Co

bieżąca obsługa klientów
prowadzenie biura spółki
obsługa gości firmy
obieranie żołędzi etc...



😂
[quote author=famka link=topic=785.msg2437970#msg2437970 date=1445498724]
dziewczyny się obraziły wzajemnie i powinny albo dać sobie z liścia i zapomnieć albo się przeprosić i też zapomnieć ...

Famka, uściślij tego liścia, bo po ostatnich forumowych propozycjach zastosowana liścia można to różnie zrozumieć      🤣   🤣   🤣
[/quote]
Jeszcze trzeba dodać listek figowy.
famka   hrabia Monte Kopytko
23 października 2015 07:03
oj tam oj tam  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 listopada 2015 13:33

e tam, ciuchy z tych kolaboracji są naprawdę zajebiste


Kolaboracja H&M i Balmain  😁
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 listopada 2015 21:22
"Zaczne od tego, że jeźdzę konno od 15 lat, jestem już starszą osobą, kilka lat temu zdałam srebrną odznakę jeździecką,... Na maneżu nie da się na niej zagalopować, nigdy nie spotkałam takiego konia, owszem, bywały takie co były do "pchania" ale ona po prostu nie zagalopuje, na lonży tak samo. Nie wiem co mam robić, nie widze sensu żeby okładać jej batem jak jej poprzedni właściciele, staram się go nie używać. Widać po koniu, że nie czerpie, żadnej przyjemności z jazdy, w kłusie bardzo ładnie chodzi, tylko ten galop.. Macie jakieś sprawdzone sposoby bo już mi powoli ręce opadają?
Ps: Jakby ktoś miał zamiar pisać na temat, że konia trzeba jeszcze raz zajeżdzać, to ona jest zajeżdzona, bo w terenie reaguje poprawnie na wszystko i na temat instruktorów, przyjeżdzali i nic na niej nie potrafili zrobić, mówili, że koń się do niczego nie nadaje, a mocno w nią wierzę, bo to na prawdę cudowny koń ehh
PROSZĘ O POMOC ehh"
Ehh.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 listopada 2015 21:25
Ważne, że srebrna odznaka zdana  🏇 Chociaż.. z tymi starszymi osobami to różnie bywa  👀
Swoją drogą jak się kiedyś wybiorę na hubertusa do takich ludziów co ich trochę mniej lubię to zrobię sobie husarskie skrzydła  diabeł
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 listopada 2015 14:33
"Zaczne od tego, że jeźdzę konno od 15 lat, jestem już starszą osobą, kilka lat temu zdałam srebrną odznakę jeździecką,... Na maneżu nie da się na niej zagalopować, nigdy nie spotkałam takiego konia, owszem, bywały takie co były do "pchania" ale ona po prostu nie zagalopuje, na lonży tak samo. Nie wiem co mam robić, nie widze sensu żeby okładać jej batem jak jej poprzedni właściciele, staram się go nie używać. Widać po koniu, że nie czerpie, żadnej przyjemności z jazdy, w kłusie bardzo ładnie chodzi, tylko ten galop.. Macie jakieś sprawdzone sposoby bo już mi powoli ręce opadają?
Ps: Jakby ktoś miał zamiar pisać na temat, że konia trzeba jeszcze raz zajeżdzać, to ona jest zajeżdzona, bo w terenie reaguje poprawnie na wszystko i na temat instruktorów, przyjeżdzali i nic na niej nie potrafili zrobić, mówili, że koń się do niczego nie nadaje, a mocno w nią wierzę, bo to na prawdę cudowny koń ehh
PROSZĘ O POMOC ehh"
Ehh.


No  mnie jakoś to nie śmieszy.

A już w ogóle mnie nie śmieszy to, że wątek "musiał" zostać zamknięty,  a osoba która go założyła została w bardzo obcesowy, by nie rzec, bez obrazy oczywiście, chamski sposób, odesłana do wątku żółtodziobów 😲 🙄 Bo przecież trzeba takiej osobie pokazać gdzie raki zimują i gdzie jest jest jej miejsce, szczególnie jak się nieopatrznie przyzna że ma srebrną odznakę. 🤔

No bo jakby sobie został ten wątek, to za dużo zużyto by papieru i farby drukarskiej zapewne na rozwijanie go. 🍴

I tak naprawdę, de facto, zadając ten temat w wyszukiwarce nic się nie wyszukuje. Spokojnie mógł sobie zostać jako temat. Ale nie, nadgorliwie musiał zostać zamknięty.

BASZNIA   mleczna i deserowa
13 listopada 2015 14:42
Ja tam nie widziałam, żeby było chamsko. Ale serio, uważasz, że koń grzeczny w trzech chodach w terenie, i w dwóch na ujeżdżalni to materiał na dramat z galopem dla osoby z BOJ?
ElaPe, na ciebie zawsze można liczyć, od lat niezawodny obrońca uciśnionych zamkniętych wątków 😉

A tak na serio - come on, tyle lat na forum i naprawdę ci się wydaje, że ten wątek by przeszedł bez docinek i żarcików? Ten post pojawił się na "co mnie bawi", przecież. Poza tym - ile można, co kilka dni nowy wątek typu "help, koń nie skręca w lewo". Akurat nasze forum ma taką "urodę", że mamy duże, kilkuset stronicowe wątki i żeby nie zaśmiecać, został stworzony taki kącik żółtodziobów, gdzie można się pytać o właśnie takie rzeczy. Owszem - czasem zostawię tego typu wątek w spokoju, bo np. problem jest naprawdę poważny (np. ostatnio - czy mój koń choruje?), albo ponieważ revoltowicze włączyli się wciekawą dyskusję i trzymają poziom (bez złośliwych docinek itp) i szkoda by bylo to przerywać, albo ewentualnie - bo mnie kilka dni na forum nie było i nie było sensu zamykać 😉
Ja na przykład, nie umiem korzystać z innych forum przez właśnie takie coś, że jest milion mini-wątków na takie same tematy. Właśnie ten "porządek" i duże wątki są powodem, czemu nie odeszłam na inne forum. Możesz mieć inne preferencje, co ja jak najbardziej rozumiem, każdy ma inne upodobania. Podejrzewam, że bardzo dobrze byś się czuła na Horse&Hound. Ja lubię tam czasami zaglądać, co nie zmienia faktu, że ten ich styl i sposób uporządkowania wątków bardzo mnie męczy. Podejrzewam, że wiele osób ma podobne odczucia.

A że moja rada była chamska? Odpisałam tak na szybko i zaprosiłam do innego wątku na głębszą dyskusję. Gdybym naprawdę chciała napisać coś niemiłego, to by to wręcz biło po oczach  😀iabeł: Widocznie espana miała rację, za mało emotikonek używam 😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 listopada 2015 22:29
Nie wytykając palcami to Moderatorzy mają m.in. za zadanie moderować wypowiedzi forumowiczów, co polega również na ukrócaniu docinek i osobistych przytyków.

"Zaproszenie" do wątku żółtodziobów osoby ze srebrną odznaką można różnorako określić. Myślę, że podobnie byś się poczuła idąc np gdzieś na jazdę i tam po twoich opowieściach że jeździłaś WKKW by stwierdzono, że masz dołączyć do grupy początkujących.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 listopada 2015 05:52
nie ukrywam, że zależy mi na tym, aby ośrodek dysponował krytą ujeżdżalnią, choćby namiotową (warunek bestialsko narzucony przez rodziców ;/)

Rodzice z piekła rodem  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się